koszykowka w poniedzialki

N 27 kwi, 2008 19:08

hej ekipa!
w kazdy poniedzialek gramy w kosza w Westgate Sport Centre przez 1 h.
wstep jest za free!

zapraszamy na godz. 8pm

do zobaczenia jutro ;)

Avatar użytkownika
FrAnia
Moderator

  • Posty: 482
  • Dołączył(a): Wt 29 sie, 2006 14:52

So 03 maja, 2008 10:39

Jak co dwa tygodnie chętnie zawitam ::wales ::wales

Avatar użytkownika
Pablo83
Rozkręca się

  • Posty: 95
  • Dołączył(a): Cz 06 mar, 2008 20:24
  • Lokalizacja: Washington

So 03 maja, 2008 11:25

Mi sie nie udalo jeszcze dotrzec to z roznych powodow a ostatnio przez chorobe :? :-( ale mam nadzieje ze w ten poniedzialek nic nie stanie na przeszkodzie :)
Pozdrawiam

Avatar użytkownika
slonko
Weteran

  • Posty: 373
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 10:34
  • Lokalizacja: Ncl

So 03 maja, 2008 14:14

hehe
no niestety w ten poniedzialek kosza na sali nie bedzie, bo jest bank holiday. kolejny trening na westgate jest 12 maja o godz 8pm, nastepny 19 maja :) pozniej znowu bank holiday, czyli kontynuacja w czerwcu.

ale jesli ktos chce zebrac grupe i grac na dworze, to jak najbardziej...

do zobaczenia 12 maja na koszu!

Avatar użytkownika
FrAnia
Moderator

  • Posty: 482
  • Dołączył(a): Wt 29 sie, 2006 14:52

So 03 maja, 2008 22:47

Heh.. Fakt. No to klops :gaah:
W takim razie jak co dwa tygodnie mnie nie będzie :gaah:

Avatar użytkownika
Pablo83
Rozkręca się

  • Posty: 95
  • Dołączył(a): Cz 06 mar, 2008 20:24
  • Lokalizacja: Washington

N 01 cze, 2008 22:08

w poniedzialek 2 czerwca kosz jak zwykle o 8pm. zapraszamy do westgate community college :)

Avatar użytkownika
FrAnia
Moderator

  • Posty: 482
  • Dołączył(a): Wt 29 sie, 2006 14:52

Śr 18 cze, 2008 23:24

Mam pytanie: o co chodzi?
Sa darmowe godziny gry w kosza, tak?
Godzina w zasadzie sprzyjajaca, bo 8 w poniedzialek, tak?
To dlaczego przychodzi 5 (sic!!!) osob, z czego 2 to autochton i Kanadyjczyk?! Ludzie! Potem sie madrzycie, ze nic sie nie dzieje, ze spolecznosc polska nic nie robi, ze jestescie marginalizowani.
Pieniadze na tego kosza dali Angole - nie wstyd Wam ich nie wykorzystac?! To WASZE podatki!!! Nastepnym razem dadza hordzie Pakistancow grajacych w badmingtona!
Angol, ktory wpada w miare regularnie zapytal: WHY?!!! Its, bloody, free!!! Nie wiedzialem, co odpowiedziec. Bylo mi nieco wstyd, bo on wie, skad ta kasa. Ech. Zal jaderka sciska.

rebelradiator


Pt 20 cze, 2008 19:47

kurde fakt lipa niby cos jest,a tak jakby nie bylo....wydaje mi sie ze wieksze zainteresowanie byloby gdyby wrzucic posta na forum ogolne.osobiscie przyszlabym z wielka checia ale karypel ze mnie 1,69 w kosza grac nie umiem i jeszcze te kroczki dla mnie masakra,jakbym umiala to bym chodzila,a ze kompromitowac sie nie lubie to nie chodze :(

eve87
Rozkręca się

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): Wt 26 cze, 2007 19:11

So 21 cze, 2008 12:37

kosz jest dla kazdego, tak wiec zapraszamy.
nawet jesli nie umiesz grac, a chcesz sie nauczyc, to masz wlasnie szanse.
to tylko zabawa, zadna profesjonalna gra. a pozwala troche pobiegac i oderwac sie od rzeczywistosci ;) pozostaly 3 oplacone sesje przed nami:
23/06, 30/06 i 7/07
pozniej zdecydujemy czy bedziemy kontynuowac przez wakacje... to zalezy od frekwencji...

zapraszamy wysokich i niskich!
poniedzialek 8pm na Fenham :)

Avatar użytkownika
FrAnia
Moderator

  • Posty: 482
  • Dołączył(a): Wt 29 sie, 2006 14:52

So 21 cze, 2008 19:04

zjawie sie tym razem:D

Avatar użytkownika
rydlo
Weteran

  • Posty: 395
  • Dołączył(a): Pt 23 mar, 2007 18:41
  • Lokalizacja: Newcastle / Reda

Wt 24 cze, 2008 22:40

no i wczoraj bylo git!
dzieki za dobra frekwencje.
i do zobaczenia za tydzien ;)

zapraszamy... wszystkich chetnych do gry!

Avatar użytkownika
FrAnia
Moderator

  • Posty: 482
  • Dołączył(a): Wt 29 sie, 2006 14:52

Wt 24 cze, 2008 23:16

Rydlo nochala stracil ;), ale bylo fajnie. Niestety, czas sie konczy frekwencja sie zmienia i prawdopodobnie trzeba bedzie przestac. No chyba, ze tlum ruszy.
Apeluje: ruszcie zady. Moze uda sie wytargac jeszcze nieco kasy, ale dla 5 osob nie warto :( Szkoda zachodu i swiecic oczami.
Odstawcie flaszki, balety, gandzie (czy insze uzywki) i dajcie swoim cialom nieco ruchu! TO JEST ZA FREE! ale nie bedzie, jak to zlejecie. Bo po co FrAnia sie stara?
Obudzcie sie, rodacy, bo wstyd.
Dziewoje przychodza, Rydlo zapiernicza jak Meserschmidt z rozwalona kinawa, a Wam to loto. Ech.
PS: na zachete - obok jest sklep, gdzie jest Tyskie za funa (mniej wiecej). Moze to was kopnie w zad.

rebelradiator


Śr 25 cze, 2008 04:07

buahahaaahahahahaha :D dobre :P jedynym problemem jest to ze westgate sport center jest tak daleko zeby pograc godzine co niektorzy muszą dobre 35 min dojeżdzać...

Avatar użytkownika
rydlo
Weteran

  • Posty: 395
  • Dołączył(a): Pt 23 mar, 2007 18:41
  • Lokalizacja: Newcastle / Reda

Pt 27 cze, 2008 19:17

Znajdz tansze i nie na Westgate ;) :P
Ja ostatnio jechalem 50min+ busem, przez cholerne hoppingsy.
Nie ma szans, by znalezc miejsce, ktore bedzie odpowiadac 20 osobom, ale jest szansa, ze 20 osob bedzie CHCIALO sie ruszyc.
Zostaly 2h. Co potem? Nie wiadomo.
Ja planuje zebrac ekipe ( o ile FrAnia tego dalej nie pociagnie), ktora moze i bedzie placic np. 2.5f za godzine, ale moze jak zaplaca, to beda bardziej "zdyscyplinowani". Dla mnie i wiekszosci "stalych bywalcow" to chyba jedyna szansa na to, by nie zestarzec sie i zdziadziec do konca. I nie chce tego starcic, chocbym mial grac z samymi Angolami i Kanadyjczykiem.

rebelradiator


Pn 30 cze, 2008 11:18

hej
pozostaly 2 sesje kosza: dzis i za tydzien. teraz juz tylko od was zalezy czy bedziemy to kontynuowac na westgate. jesli frekwencja bedzie mala, to niestety pozostanie w przyszlosc gra za swoja kase lub na podworku. a szkoda, bo mozlwiosci dofinansowania sa.
wybor jak zawsze nalezy do was ;)

do zobaczenia...

Avatar użytkownika
FrAnia
Moderator

  • Posty: 482
  • Dołączył(a): Wt 29 sie, 2006 14:52

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Powrót do SPORT