KTORY BYL NAJLEPSZY ????

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Cz 05 sie, 2010 22:26

http://wiadomosci.onet.pl/2206106,135,item.html

Ciekawe jakie zdanie ma Polonia :)

Avatar użytkownika
Antypatriota
Weteran

  • Posty: 360
  • Dołączył(a): Pt 26 cze, 2009 00:45

Cz 05 sie, 2010 22:28

Ja zaczne. Dla mnie najlepszy byl Aleksander Kwasniewski oczywiscie popelnial bledy ale byl przynajmniej prezydentem wszystkich Polakow.

Avatar użytkownika
Antypatriota
Weteran

  • Posty: 360
  • Dołączył(a): Pt 26 cze, 2009 00:45

Cz 05 sie, 2010 23:10

Niestety z żadnym z byłych Prezydentów nie kojarzy mi się słowo 'dobry', więc trudno mi powiedzieć, który był z nich najlepszy ;). Oby taki był 'przyszły' Prezydent.

Thomas
Bywalec

  • Posty: 137
  • Dołączył(a): Cz 16 lut, 2006 12:19
  • Lokalizacja: Gdynia/Newcastle

Pt 06 sie, 2010 22:01

Thomas napisał(a):Niestety z żadnym z byłych Prezydentów nie kojarzy mi się słowo 'dobry', więc trudno mi powiedzieć, który był z nich najlepszy ;). Oby taki był 'przyszły' Prezydent.


Lech Walesa kiedys powiedzial ze narod ma takiego prezydenta na jakiego sobie zasluguje.

Avatar użytkownika
Antypatriota
Weteran

  • Posty: 360
  • Dołączył(a): Pt 26 cze, 2009 00:45

N 15 sie, 2010 01:15

Antypatriota napisał(a):
Thomas napisał(a):Niestety z żadnym z byłych Prezydentów nie kojarzy mi się słowo 'dobry', więc trudno mi powiedzieć, który był z nich najlepszy ;). Oby taki był 'przyszły' Prezydent.


Lech Walesa kiedys powiedzial ze narod ma takiego prezydenta na jakiego sobie zasluguje.


TAKI PREZYDENT,JACY WYBORCZY :(:(:(


"Marszałek Komorowski powiedział kiedyś: »jaki prezydent, taki zamach «, po tym jak strzelano w czasie prezydenckiej wizyty w Gruzji.
Cytat ładnie wygląda. I pasuje do tezy, że PO notorycznie obrażała głowę państwa. Tyle tylko, że jest... nieprawdziwy.

W rzeczywistości Komorowski 24 listopada 2008 r. w "Sygnałach dnia" powiedział o gruzińskiej wizycie prezydenta: "Jaka wizyta, taki zamach".

Zdaniem Komorowskiego "z 30 metrów nie trafić w samochód to trzeba ślepego snajpera".

Ale jeśli Komorowski kogoś obraził, to jak w takim razie oceniać ripostę Jarosława Kaczyńskiego, który stwierdził, że Komorowski należy do "lobby obcego mocarstwa", czytaj: Rosji.

Jedno jest pewne: wtedy pretensje kierowano przede wszystkim do gruzińskiego przywódcy, a nie do Lecha Kaczyńskiego.A Putin zadowolony z obrotu sprawy.

Dziś nikt nie chce pamiętać o tych wątpliwościach. A cytat z Komorowskiego "jaka wizyta, taki zamach" nie jest tak smakowity jak wymyślona fraza "jaki prezydent, taki zamach".

Avatar użytkownika
MOLKA
Weteran

  • Posty: 287
  • Dołączył(a): Śr 26 mar, 2008 14:51
  • Lokalizacja: Sunderland

N 15 sie, 2010 09:05

MOLKA napisał(a):...Dziś nikt nie chce pamiętać o tych wątpliwościach. A cytat z Komorowskiego "jaka wizyta, taki zamach" nie jest tak smakowity jak wymyślona fraza "jaki prezydent, taki zamach".


Heh... ale Ci 'spiskowcy' sprali glowke pod tym krzyzem Molka... a tak w ogole to Komorowski pewnie zydem jest :twisted:

Avatar użytkownika
Tymot
Weteran

  • Posty: 555
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 20:16
  • Lokalizacja: Rzeszow/Newcastle

N 15 sie, 2010 09:32

Tymot napisał(a):
MOLKA napisał(a):...Dziś nikt nie chce pamiętać o tych wątpliwościach. A cytat z Komorowskiego "jaka wizyta, taki zamach" nie jest tak smakowity jak wymyślona fraza "jaki prezydent, taki zamach".


Heh... ale Ci 'spiskowcy' sprali glowke pod tym krzyzem Molka... a tak w ogole to Komorowski pewnie zydem jest :twisted:

I masonem :D
Poranne karmienie trolli ;)

rebelradiator


N 15 sie, 2010 09:50

rebelradiator napisał(a):I masonem :D...


heh... no to baaaa nie wielu wie ale on tez jest zalozycielem TVN-u :mrgreen:

Avatar użytkownika
Tymot
Weteran

  • Posty: 555
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 20:16
  • Lokalizacja: Rzeszow/Newcastle

N 15 sie, 2010 14:02

Tymot napisał(a):
rebelradiator napisał(a):I masonem :D...


heh... no to baaaa nie wielu wie ale on tez jest zalozycielem TVN-u :mrgreen:


No to jeszcze do tego spekulant i kombinator... Apagae satanas! Zlo najczystsze. :D :D

rebelradiator


Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Powrót do POGADUCHY

cron