Latem na narty?

Hobby łączy! Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zajrzyj tutaj.

Pt 24 lip, 2015 11:48

Witajcie:-) Chciałam Was zapytać, co myślicie o takim pomyśle: narty w Alpach? :-) Latem? :-) Znaczy, teraz:-) Kochamy zimę i kochamy narty:-) Nie ukrywam, że lato jest dla nas ciężką próbą, ponieważ nasze rodzinne hobby nie ma racji bytu w tym okresie. Ale ostatnio nasi znajomi powiedzieli nam, ze słyszeli o organizowaniu takich wyjazdów, że jest taniej, że są animatorzy i instruktorzy dla dzieci (mamy 3 dzieci), więc nie ukrywam, że oferta jest kusząca...:-) Ale, czy prawdziwa? Słyszeliście o takich wyjazdach?

ozanna
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Wt 07 lip, 2015 21:40

Pt 24 lip, 2015 17:13

wydaje mi się że w wysokich górach na lodowcach śnieg jest cały rok więc może i są czynne takie ośrodki narciarskie. Może udaj się do jakiegoś biura turystycznego albo poszukaj na stronie internetowej informacji czy taki wyjazd jest możliwy.

jaroslaw55
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Wt 07 lip, 2015 13:14

Pt 24 lip, 2015 18:34

W okresie letnim w Europie śnieg jest głównie na lodowcach i to tam organizowane są wyjazdy. Wiem, bo rok temu byłem na takim wyjeździe. Organizatorem było biuro podróży. Nie wiem, czy było taniej niż w zimowy sezonie. Nie ma też za bardzo co liczyć, że będzie mniej ludzi. Tłumy są, a to głównie dlatego, że po prostu jest mniejsza powierzchnia, na której leży pokrywa śnieżna i wszyscy turyści kumulują się w jednym miejscu. Ale pojeździć można bez problemu.

Hnmeralda
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Pn 06 lip, 2015 16:03

So 25 lip, 2015 00:50

A gdzie byłeś na tych nartach i w którym miesiącu?

Avatar użytkownika
andypolo
Weteran

  • Posty: 426
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2012 20:25
  • Lokalizacja: C-L-S

Pn 27 lip, 2015 07:15

Moim zdaniem taki wyjazd latem na narty to niestety, ale dość drogi interes:) Tak czy inaczej spróbować warto:) Na własną rękę może faktycznie zbytnio się się nie opłaca takiego wyjazdu organizować, ale faktycznie można gdzieś dorwać taki wyjazd zorganizowany:) Trzeba tylko poszukać wiele ofert tego typu jest w sieci:) Ale śnieg latem może niestety może być drogą imprezą:)

janchryzostomy84
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Wt 07 lip, 2015 13:26

So 01 sie, 2015 07:43

A ja bym na narty latem nie wyjeżdżała. Lato to lato . Wtedy powinno się gdzieś nad morze/ jeziora jechać . CO tak wszyscy zaczynają coś wymyślać i jeździć a Alpy ... co to ? my nie mamy gór? Nie mamy pięknych terenów? no cóż. Co do wyjazdów na narty w cudowne Alpy to słyszałam ,ze jest już całą masa ,która proponuje wyjazdy a Alpy z pełnym zakwaterowaniem, wyżywieniem ,a jeśli masz dzieci to i masz chyba w cenie opiekę instruktorów /animatorów itd. .A czy latem jest taniej ? ja myślę ,że tak , w końcu jest się poza sezonem ;)

piowko
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): N 05 lip, 2015 22:05

So 01 sie, 2015 10:39

Jedni są za, drudzy przeciw:-) Oczywiście, nasze góry też są piękne, ale co do organizacji na stokach, to pozostawia to dużo do życzenia, mamy porównanie, niestety... :-( Tu nie chodzi o same góry, ale też o organizację, aktywny wypoczynek, możliwość nauki i wspaniałą zabawę dla małych i dużych miłośników nart :D Słyszałam coś o takich aktywnych organizatorach, którzy zajmują się takimi zorganizowanymi wyjazdami, Na Narty chyba się nazywają, znacie? :?:

ozanna
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Wt 07 lip, 2015 21:40

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Powrót do HOBBY UK

cron