LEKARZ W SUNDERLAND

Śr 18 gru, 2013 12:05

Witam, szukam polskiego lekarza ginekologa w sunderland, jestem w ciazy i chcialabym umowic sie na wizyte, lecz jestem tu od niedawna i nie poznalam jeszcze wszystkich instytucji, a glownie zalezy mi na polskim lekarzu. dziekuje z gory za odpowiedz i pozdrawiam

mimimimi
Początkujący na forum

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): Śr 18 gru, 2013 11:57

Śr 18 gru, 2013 12:54

Tutaj w ciazy nie chodzi sie do ginekologa, tylko do poloznej. Jesli nic sie nie dzieje, to przez cala ciaze ginekologa nie zobaczysz. Jesli masz jakies obawy dotyczace ciazy to porozmawiaj ze swoja polozna, jesli ona uzna, ze dzieje sie cos niedobrego to wysle Ciebie do ginekologa, ale na polskiego to raczej nie licz. Chyba ze gdzies w regionie przyjmuje polski lekarz prywatnie.

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Cz 19 gru, 2013 22:41

a usg i te sprawy? kompletnie nie wiem gdzie sie udac, jestem tu od niedawna, a w dodatku z jezykiem za dobrze nie jest...

mimimimi
Początkujący na forum

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): Śr 18 gru, 2013 11:57

Pt 20 gru, 2013 08:14

NA USG TEŻ CIĘ POŁOŻNA KIERUJE ,JEŚLI WSZYSTKO JEST OK TO PIERWSZE USG CHYBA W 12 TYGODNIU A POTEM TYLKO JESZCZE 2 JEŚLI DOBRZE PAMIĘTAM ,I NA KAŻDĄ WIZYTĘ PROŚ O TŁUMACZA .POZDRAWIAM

Avatar użytkownika
BETI
Bywalec

  • Posty: 124
  • Dołączył(a): N 21 mar, 2010 18:55

Pt 20 gru, 2013 09:01

Tak jak wczesniej napisano.
Najlepiej udaj sie do najblizszej przychodni. Tam Ci dadza namiary do poloznej. Musisz sie umowic.
Pierwsza wizyta u poloznej jest okolo 10tygodnia. Jest mnostwo papierkowej roboty, pobieraja ci krew, oddajesz mocz. Nastepnie masz usg - okolo 12tygodnia (nie wiem czy tak maja wszyscy, ale ja dostalam powiadomienie ze szpitala kiedy mam sie na nie zglosic). Pozniej wizyta u poloznej i w 20 tygodniu nastene usg - ostatnie niestety. Potem juz tylko spotkania z polozna.
Jesli cos sie dzieje, przyjmuje cie GP (taki jakby rodzinny) i co najwyzej wysyla cie do ginekologa.
Jesli masz pytania to pytaj smialo. Akurat jestem w temacie :)

kasiusina
Początkujący na forum

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): Pn 17 gru, 2012 08:05
  • Lokalizacja: Cramlington

Cz 10 sty, 2019 02:04

Witam , też mieszkam od niedawna w Sunderlandzie :) i takie pytanie , potrzebuje opinii na temat ginekologów tutaj i czy są Polscy lekarze bo z moim językiem angielskim słabo :( a chodzi mi dokładnie o rutynowe badanie oraz jak cytologia i jak wygląda tutaj czas oczekiwania na wizytę .

Sylwia_koko
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Wt 25 wrz, 2018 10:14

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES

cron