licznik od gazu

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

So 11 gru, 2010 17:27

Witam wszystkich. Mam pewien problem z licznikiem od gazu. Otóż od pewnego czasu (mniej więcej tygodnia) pojawił się na wyswietlaczu mojego licznika komunikat " BATTERY" znajduje się on nad wyświetlaną kwotą która została jeszcze do wykorzystania. Dzwonilem do mojego dostawcy gazu aby się dowiedzieć o co chodzi. Dowiedziałem się, że jest do wymiany bateria ale mam dopiero zadzwonić gdy licznik przestanie działać. Wydaje mi się ze zostałem troche zbyty przez mojego rozmówce bo gdy licznik przestanie działać to tym samym nie będzie ogrzewania ani ciepłej wody. Czy spotkaliscie się kiedyś z taką sytuacją i kiedy mam się spodziewać że wysiądzie mi ta bateria? Wydaje mi się, że jeżeli pokazał się komunikat o baterii na liczniku to dostawca gazu powinien ją wymienić.

Avatar użytkownika
wajs
Rozkręca się

  • Posty: 53
  • Dołączył(a): Pt 18 wrz, 2009 01:34

So 11 gru, 2010 17:35

wajs napisał(a):Witam wszystkich. Mam pewien problem z licznikiem od gazu. Otóż od pewnego czasu (mniej więcej tygodnia) pojawił się na wyswietlaczu mojego licznika komunikat " BATTERY" znajduje się on nad wyświetlaną kwotą która została jeszcze do wykorzystania. Dzwonilem do mojego dostawcy gazu aby się dowiedzieć o co chodzi. Dowiedziałem się, że jest do wymiany bateria ale mam dopiero zadzwonić gdy licznik przestanie działać. Wydaje mi się ze zostałem troche zbyty przez mojego rozmówce bo gdy licznik przestanie działać to tym samym nie będzie ogrzewania ani ciepłej wody. Czy spotkaliscie się kiedyś z taką sytuacją i kiedy mam się spodziewać że wysiądzie mi ta bateria? Wydaje mi się, że jeżeli pokazał się komunikat o baterii na liczniku to dostawca gazu powinien ją wymienić.


W której firmie masz zarejestrowany licznuk?

mrufka
Weteran

  • Posty: 644
  • Dołączył(a): Pt 29 sty, 2010 12:30

So 11 gru, 2010 18:15

N Power

Avatar użytkownika
wajs
Rozkręca się

  • Posty: 53
  • Dołączył(a): Pt 18 wrz, 2009 01:34

So 11 gru, 2010 18:22

Rowniez mialem ten problem.

Musisz zadzwonic do N Power i zglosic problem, jeszcze tego samego dnia przyjdzie ktos wymienic Ci bateryjke (za free).
Wymienia sie te bateryjki co kilka lat.

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

So 11 gru, 2010 18:56

Tak tylko w tym problem, że już dzwoniłem i Pani z npowera stwierdziła, że jest ok jeśli licznik nadal działa. Powiedziałem, że niedługo (czyli za tydzień) wybieram się na wakacje i wracam w nowym roku. Więc miła Pani umówiła mnie na styczeń na wymianę baterii. Gdyby wysiadła w ciągu tego tygodnia to mam dzwonić. Może wytrzyma tyle nie mam pojęcia bo pierwszy raz mam taki przypadek. Gdyby wysiadła akurat dzisiaj( mam jednak nadzieje, że tak nie będzie :-) ) to już za póżno bo obsługa klienta już zamknięta dopiero w poniedzialek rano mogę dzwonić.

Avatar użytkownika
wajs
Rozkręca się

  • Posty: 53
  • Dołączył(a): Pt 18 wrz, 2009 01:34

N 12 gru, 2010 11:43

Zadzwon i powiedz ze wysiadla, zawsze moze zaczac dzialac cudownie za 5 minut po telefonie.

Rysiek

Avatar użytkownika
RysiekUK
Weteran

  • Posty: 279
  • Dołączył(a): So 16 cze, 2007 11:14
  • Lokalizacja: NE27

N 12 gru, 2010 17:36

ja miałam taki problem i firma musiała założyć nową baterię.

kaśka
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Śr 17 lut, 2010 16:16

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości

Powrót do Forum ogólne

cron