Lie detector test to claim benefits!

Cz 05 kwi, 2007 21:04

Instytucje rzadowe przyznajace benefity startuja nowy program weryfikacji starajacych sie o nie petentow.Za pomoca detektorow klamstw w czasie rozmowy telefonicznej beda sprawdzac prawdomownosc :shock:

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Cz 05 kwi, 2007 22:35

prima aprilis był pierwszego...

podaj żródło

Avatar użytkownika
jacca
Bywalec

  • Posty: 177
  • Dołączył(a): Pn 03 kwi, 2006 10:29

Pt 06 kwi, 2007 12:40

Metro z wczoraj-program pilotazowy rusza w Londynie.

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Pt 06 kwi, 2007 18:10

Jacca, czy Ty nie czytasz zadnej prasy, nie ogladasz wiadomosci, nie sluchasz radia? Bebnili o tym przez dwa dni we wszystkich srodkach przekazu...

Avatar użytkownika
Duende
Bywalec

  • Posty: 242
  • Dołączył(a): Wt 21 lut, 2006 21:33

Pt 06 kwi, 2007 19:52

Moze zmartwie niektorych ten program to dopiero poczatek :wink: Wkrotce(po oswojeniu spoleczenstwa)zamierza sie wprowadzac te urzadzenia w wielu urzedach w uk.
Do niedawna wierzono "na slowo",ale to juz zamierzchla epoka.Zacznie sie wierzyc urzadzenia.
Czyzby Lem i inni :shock:
Ciekawie sie zapowiada.
Pozdro :cheer:

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Pt 06 kwi, 2007 20:11

bary a dlaczego sie tak tego boisz??? czyzbys cos im naklamal??? pamietaj ze cie znajda ;) oni sa wszedzie :) pozdro i ukrywaj sie dobrze :D

Avatar użytkownika
rafal20ncl
Weteran

  • Posty: 496
  • Dołączył(a): Śr 01 lis, 2006 13:51
  • Lokalizacja: Washingon

Pt 06 kwi, 2007 21:02

Mylisz mnie z kims,kogo moze i znasz.Tego niestety nie wiem :-(
Niestety nie jestem tym Twoim znienawidzonym "Punkiem",na ktorym moglbys potrenowac z nudow :wink:
Nie boje sie o zadne wykrywacze klamstw,bo nie musze klamac :-( i nie dam Ci tej satysfakcji.

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Pn 09 kwi, 2007 00:34

a to dobre sobie.
Wiecie nigdy nie ogladam telewizji ani zadnych wiadomosci dlatego nie wiem co sie dzieje.
Wiemy wszyscy ze Anglia to swiat kamer,ale zeby to!!!!!!!!!!!!!!!!Juz lekka przesada.Wkazdym razie mysle ze zrobili to z mysla o angolach ktorzy przewaznie utrzymuja sie z benefitow a nie o nas:)

Avatar użytkownika
ewcia trojan
Weteran

  • Posty: 305
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 02:42
  • Lokalizacja: polska/warszawa/Portsmouth

Pn 09 kwi, 2007 14:33

Duende napisał(a):Jacca, czy Ty nie czytasz zadnej prasy, nie ogladasz wiadomosci, nie sluchasz radia? Bebnili o tym przez dwa dni we wszystkich srodkach przekazu...


nie

a sam pomysł jest na tyle idiotyczny, że uznałem go za żart

Avatar użytkownika
jacca
Bywalec

  • Posty: 177
  • Dołączył(a): Pn 03 kwi, 2006 10:29

Pn 09 kwi, 2007 15:31

Mylisz sie jacca,bo uk to panstwo policyjne i nie powinno to inkogo zdziwic.Tymbardziej,ze w zeszlym roku IR zostal oszukany przez nieuprawnionych ludzi na benefitach na bardzo duze pieniadze i stad uzasadnienie wzmozonej kontroli.
Najprostszy sposob,aby wprowadzic pelna kontrole,gdyz jesli sie to przyjmie zostanie zastosowane w innych dziedzinach zycia.
::wales

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Pn 09 kwi, 2007 16:48

Elf napisał(a):jesli sie to przyjmie zostanie zastosowane w innych dziedzinach zycia.
::wales


przy podpisaniu aktu malzenstwa!!! Jestem jak najbardziej za !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Wtedy bedzie wiadomo, czy dla kasy, dla kariery czy faktycznie z milosci.... ::aplauz

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Pn 09 kwi, 2007 17:22

Elf napisał(a):Mylisz sie jacca,bo uk to panstwo policyjne i nie powinno to inkogo zdziwic.Tymbardziej,ze w zeszlym roku IR zostal oszukany przez nieuprawnionych ludzi na benefitach na bardzo duze pieniadze i stad uzasadnienie wzmozonej kontroli.
Najprostszy sposob,aby wprowadzic pelna kontrole,gdyz jesli sie to przyjmie zostanie zastosowane w innych dziedzinach zycia.
::wales


z tego co wiem skutecznosc programów do badania prawdomówności jest bardzo wątpilwa więc jakoś niewyobrażam sobie interpretacji ich wyników do przyznawania benefitów.
myślę że istnieją inne skuteczniejsze sposoby na faktyczną ocenę stanu majątkowego petentów IR.
pieniądze zainwestowane w ten nowy system powinny raczej byc przeznaczone na usprawnienie działalnosci IR. ale to tylko moje zdanie :D

Avatar użytkownika
jacca
Bywalec

  • Posty: 177
  • Dołączył(a): Pn 03 kwi, 2006 10:29

Pn 09 kwi, 2007 19:13

jacca napisał(a):z tego co wiem skutecznosc programów do badania prawdomówności jest bardzo wątpilwa więc jakoś niewyobrażam sobie interpretacji ich wyników do przyznawania benefitów.
myślę że istnieją inne skuteczniejsze sposoby na faktyczną ocenę stanu majątkowego petentów IR.
pieniądze zainwestowane w ten nowy system powinny raczej byc przeznaczone na usprawnienie działalnosci IR. ale to tylko moje zdanie :D


Alez przeciez to urzadzenie nie bedzie decydowalo o przyznaniu benefitow! Bedzie natomiast jednym (ale nie jedynym) z testow, odsiewajacych klientow, ktorych bedzie sie szczegolowiej sprawdzac, np. proszac o dodatkowe wyjasnienia lub dokumenty.

Zreszta uzywanie tej technologii nie jest niczym nowym, np. firmy ubezpieczeniowe posluguja sie akusycznymi wykrywaczami klamstw od lat.

Co do sensownosci wydawania na to pieniedzy podatnikow przez HMRC to ja sie z Toba zgadzam, bo w urzedzie podatkowym jest wiele pilniejszych rzeczy do poprawienia.

Avatar użytkownika
Duende
Bywalec

  • Posty: 242
  • Dołączył(a): Wt 21 lut, 2006 21:33

Wt 10 kwi, 2007 06:20

Zgadza sie,tylko w tym wszystkim chodzi o kontrole nad spoleczenstwem,a to pierwszy krok.
Skutecznosc wykrywacza klamstw jest bardzo duza :wink:

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Cz 12 kwi, 2007 17:01

TO JEST CHORE!!! :shock:

Avatar użytkownika
Legia Warszawa
Weteran

  • Posty: 514
  • Dołączył(a): So 06 sty, 2007 16:16
  • Lokalizacja: 0-22...

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES