LOTY Z NEWCASTLE

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Pn 10 kwi, 2006 19:45

Jeśli chcecie bezpośrednie loty z Newcastle do Polski to wyślijcie e-mail na lotnisko pod adres poland@newcastleinternational.co.uk wpisując w temat mailu Polish Airport dodając swoje wybrane miasto. Jeden e-mail liczy się jako jeden głos.

Jonathana Raynera – Aviation Development Executive Newcastle International ma podjąć decyzję na ten temat pod koniec tego tygodnia, więc im więcej głosów tym lepiej dla nas, wysyłajcie jak najwięcej.

Avatar użytkownika
Kasia
Weteran

  • Posty: 377
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 08:06
  • Lokalizacja: Newcastle/SouthShields/Gdansk

Pt 14 kwi, 2006 17:07

Rozumię, że jeden e-mail z jednego adresu to jeden głos.Czy dowolna ilość?

Avatar użytkownika
dimona
Rozkręca się

  • Posty: 80
  • Dołączył(a): Pn 27 mar, 2006 21:18
  • Lokalizacja: Whitby/Gdańsk

Pt 14 kwi, 2006 19:35

Ostatnio uzgodniłam z zarządem lotniska, że mozna wpisać w treść e-mailu ilosc osób głosującą na dane lotnisko w Polsce np. z powodu braku dostępu do internetu. :lol:

Avatar użytkownika
Kasia
Weteran

  • Posty: 377
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 08:06
  • Lokalizacja: Newcastle/SouthShields/Gdansk

Cz 20 kwi, 2006 17:33

Wydaje mi sie, ze jedyne miasto, jakie mialoby sens komercyjnie dla tanich lotow z Newcastle, to Krakow. Pisze to mimo, ze nie jestem z Krakowa.

Avatar użytkownika
Duende
Bywalec

  • Posty: 242
  • Dołączył(a): Wt 21 lut, 2006 21:33

Cz 20 kwi, 2006 20:17

Z wczesnych sondaży wygląda na to, że będzie konkurencja pomiędzy Gdańskiem a Krakowem.

Avatar użytkownika
Kasia
Weteran

  • Posty: 377
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 08:06
  • Lokalizacja: Newcastle/SouthShields/Gdansk

Cz 20 kwi, 2006 21:10

[quote="Kasia"]Z wczesnych sondaży wygląda na to, że będzie konkurencja pomiędzy Gdańskiem a Krakowem


Jesli ma byc tylko jedno lotnisko to powinno byc blizej centrum Polski. Jesli nawet pozyskaja wszystkich chetnych z Gdanska, to dla innych dalej moze byc wygodniejszy lot z przesiadka w Londynie.

Avatar użytkownika
suleck
Weteran

  • Posty: 421
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 23:01
  • Lokalizacja: gateshead

So 22 kwi, 2006 08:19

suleck napisał(a):
Kasia napisał(a):Z wczesnych sondaży wygląda na to, że będzie konkurencja pomiędzy Gdańskiem a Krakowem


Jesli ma byc tylko jedno lotnisko to powinno byc blizej centrum Polski. Jesli nawet pozyskaja wszystkich chetnych z Gdanska, to dla innych dalej moze byc wygodniejszy lot z przesiadka w Londynie.


Nie wydaje mi sie, zeby w okolicy bylo wystarczajaco Polakow, zeby "zapelnic" loty do Polski, jakie by to nie bylo miasto. Dlatego jedyny sens komercyjny ma Krakow, bo to jest chyba jedyne miasto w Polsce, do ktorego byliby chetni na loty Brytyjczycy. No moze jeszcze Gdansk ujdzie.

Z Newcastle do Pragi i Budapesztu Easyjetem lataja prawie wylacznie Brytyjczycy, podobnie jest z lotami Easyjet do Hiszpanii z Newcastle. A spolecznosc Hiszpanska w tej okolicy jest chyba wieksza od polskiej, takie przynajmniej odnosze wrazenie, bo sie w niej troche obracam :)

Avatar użytkownika
Duende
Bywalec

  • Posty: 242
  • Dołączył(a): Wt 21 lut, 2006 21:33

So 22 kwi, 2006 08:35

Duende napisał(a):Nie wydaje mi sie, zeby w okolicy bylo wystarczajaco Polakow, zeby "zapelnic" loty do Polski, jakie by to nie bylo miasto.


Samolot nie musi latac codziennie, moze byc co drugi dzien, albo chociaz raz w tygodniu. Np. Edi-Krakow lata co drugi dzien. Moglby byc np. 1 lot w tygodniu do jednego miasta np. Gdansk, a drugi lot w tygodniu do np. Krakowa. Za Krakowem przemawia zainteresowanie. Rok temu bylem z anglikami z Newcastle w Krakowie i w hotelu w ktorym spalismy, poznalismy zespol kajakrzy z .... Newcastle. Trener powiedzial ze juz od kilku lat tu przyjedzaja trenowac.A wczoraj kupilem 4 bilety z Ediego do Krakowa dla sasiadow z domku obok. Problemem okazaly sie hotele, bo bardzo duzo tych tanszych (do 200zl za nocza pokoj) jest zajetych na 1 czerwaca.

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Pt 26 maja, 2006 11:12

Mój tata mieszka obecnie w jakiejś wiosce blisko Newcastle i zalerzy mu na tym, aby można było latać bezpośrednio z NC do Katowic lub Krakowa. czy to jest możliwe? np. 29 lipca 2006.

Rosenrot
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): Pt 26 maja, 2006 11:01
  • Lokalizacja: Bochnia!!!

Pt 26 maja, 2006 19:15

Rosenrot napisał(a):Mój tata mieszka obecnie w jakiejś wiosce blisko Newcastle i zalerzy mu na tym, aby można było latać bezpośrednio z NC do Katowic lub Krakowa. czy to jest możliwe? np. 29 lipca 2006.


przeczytaj jeszcze raz dokladnie powyzszy watek,a dowiesz sie,
ze bezposrednie loty z NCL do Polski jeszcze sie nie odbywaja, ani pewnie nie rusza w ciagu paru tygodni...
no chyba, ze ja mam jakies stare info :|

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Pt 26 maja, 2006 19:17

Nadal nic nie wiadomo co z lotami z Ncl do Polski. Rozbudowują wieże kontrolną na lotnisku ale nadal o lotach nic nic słychać.

Avatar użytkownika
Kasia
Weteran

  • Posty: 377
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 08:06
  • Lokalizacja: Newcastle/SouthShields/Gdansk

Pt 26 maja, 2006 19:19

czyli w dalszym ciagu pozostaje Edynburg,
badz jakies inne miasto w Anglii, majace bezposrednie loty do Polski :)

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Pt 26 maja, 2006 21:26

Ja osobiscie bym sie opowiadal za W-wa chodz nie jestem z tego miasta ale mysle ze wszyscy by mieli po rowno do siebie z drugiej strony patrzac to niech ruszy jakie kolwiek polaczenie Polska- Newcastle

Avatar użytkownika
pavo
Bywalec

  • Posty: 146
  • Dołączył(a): Wt 23 maja, 2006 22:14
  • Lokalizacja: ŁDZ/Gateshead

N 28 maja, 2006 14:11

najlepiej by bylo jakby byly loty i do Krakowa i do Gdanska. bo do Polski lataja nie tylko Polacy ale i Anglicy mogliby latac. miasta sa piekne i zwiedzac by bylo co. czemy by w ten sposob nie promowac naszej pieknej ojczyzny.
bo to wstyd zeby z tak duzego miasta do tak duzego kraju nie bylo lotow. do Pragi lataja a do nas nie!!

rysiek
Rozkręca się

  • Posty: 66
  • Dołączył(a): N 09 kwi, 2006 10:59
  • Lokalizacja: Gliwice/Aberdeen

N 28 maja, 2006 14:34

to juz chyba od nas nie zalezy niestety.

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Powrót do Forum ogólne