Mecz Anglia U21 - Polska U21 Wolverhampton 25.III.2008

So 22 mar, 2008 21:59

czeladzianin napisał(a):
damian_oki napisał(a):Dawid ! jak chcesz to moge pozyczyc Ci marcowe "Poczytaj mi mamo" ;)

Bez urazy ale tam wlasnie sie zatrzymales ::aplauz
A jesli nie bedziesz mail szacunku do innych klubow, nikt nie bedzie mial do Twojego, mozna kogos nie lubic ale szacunek to podstawa. Pamietaj.
Tak poza tym gratulacje wywalczenia historycznej nazwy klubu TKP ::aplauz


wyluzuj chopie Dawid wie o co kepasa ale to nie wazna sprawa... ;) a szacunek mam ;) a co do nazwy to faktycznie nareszcie wrocila dobra stara ELANA Toruń =D wesołych świąt ;)

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

Pn 24 mar, 2008 13:45

a jak tam z ta ekipa co sie pociągiem wybiera??
ja tez uderzam na mecz pociągiem i dobrze było by sie dołączyć :cool:
jak ktoś jest w temacie i jak może to niech napisze o której planujecie wyjazd i jak z powrotem po meczu??!!

dzięki za info....

Avatar użytkownika
Stachu
Rozkręca się

  • Posty: 34
  • Dołączył(a): Wt 06 mar, 2007 17:10
  • Lokalizacja: Głogów/Newcastle

Pn 24 mar, 2008 19:34

pojawilo sie jedno moze nawet dwa miejsca jesli Legia sie nie zglosi, pisac na Pw 25 z biletem na mecz wyjazd po 12

[ Dodano: Wto 25 Mar, 2008 05:41 ]
Jesli sie ktos zdecyduje w ostatniej chwili, zbiorka 12.30 pod The Globem, prawdopodobnie dwa a min jedno miejsce wraz z biletem na mecz.
::wales fcuk CKS-u Czeladź ::wales

Avatar użytkownika
czeladzianin
Bywalec

  • Posty: 182
  • Dołączył(a): Pn 29 maja, 2006 19:46

Wt 25 mar, 2008 11:55

no i c**j z przyczyn technicznych tak to nazwijmy nie jade :oops: :oops: :oops:

Avatar użytkownika
Legia Warszawa
Weteran

  • Posty: 514
  • Dołączył(a): So 06 sty, 2007 16:16
  • Lokalizacja: 0-22...

Śr 26 mar, 2008 05:12

Juz po, z Newcastle 5 o :lol: s :lol: ó :lol: b :lol: to istna tragedia na pare tysiecy mieszkajacych w tych okolicach to tragediaaaa :zly: Wywieszamy moja flage CZELADŹ
Mecz naprawde dobry pod wzgledem sportowym, doping jak na u-21 naprawde dobry, chyba nigdy wczesniej mlodzi reprezentanci takiego nie mieli, Anglicy tylko kilka razy swoje England poza tym ..... no coments. Jesli chodzi o Polskich kibicow to wysyp pokemonow i pikaczu, ktorzy naogladali sie meczow reprezentacji w TV i na Youtubu. Sami wodzireje ale weselni :lol: kilka konkretnych widocznych ekip- Bałtyk, Radomiak, Zagłębie Sosnowiec, pojedyncze szale i bluzy z Pogoni Sz. Motoru L. Chetman, Stali Rz., Arki, Lecha, Widzewa i jakis chłopczyk w szalu ŁKS-u. Były momenty lepsze i gorsze ale mecz na duzy + ::wales
Ten kto nie byl niech zaluje bo ma czego!!!!!!!! :cheer: ::pijacy :horse: ::piwo ::aplauz

Avatar użytkownika
czeladzianin
Bywalec

  • Posty: 182
  • Dołączył(a): Pn 29 maja, 2006 19:46

Śr 26 mar, 2008 10:06

wynik?

Avatar użytkownika
martinek77
Weteran

  • Posty: 1287
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 13:17
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Śr 26 mar, 2008 10:11

martinek77 napisał(a):wynik?

0:0

Obrazek

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Śr 26 mar, 2008 13:13

Naprawde zalujcie ci co nie byli :blahblah: Ja bylem widzialem i gardlo zdarlem i nie zaluje POLACY GORA ::aplauz ::aplauz :master:
Czeladzianin fotki gotowe
pozdro

Maniek77
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 29
  • Dołączył(a): Pn 07 sty, 2008 13:49

Śr 26 mar, 2008 14:32

fakt było naprawdę rewelacyjnie, komplet kibiców, pełny stadion 28.000 widzów. Cala Polska trybuna pełna:)

osoby które nie były maja czego żałować!!!! naprawdę szkoda ze tak mało nas było koszt wyjazdu nie był wcale ogromny :lol: (może nie dla wszystkich :gaah: ) ale nie żałuje ::wales

Avatar użytkownika
Stachu
Rozkręca się

  • Posty: 34
  • Dołączył(a): Wt 06 mar, 2007 17:10
  • Lokalizacja: Głogów/Newcastle

Śr 26 mar, 2008 14:50

popierakm wyjazd byl super szkoda tylko ze taka mala grupka od nas byla :? ale dzieki tym co byli :master: :master: ::wales no Stachu racja nie ma czego zalowac ::pijacy :horse:
ps. mam nadzieje Maniek ze zdrowko dzisiaj lepiej :D

Przede wszystkim podziekowania dla Ciebie Czeladzianin :master:

Avatar użytkownika
wojtas177
Weteran

  • Posty: 344
  • Dołączył(a): Cz 06 gru, 2007 14:45
  • Lokalizacja: GC/NCL

Cz 27 mar, 2008 07:50

Ja rowniez dziekuje ziomkom po szalu, bylo smiesznie i zabawnie, gardla zdarte, piwo wstretn(mowie o tym na stadionie) ale najwazniejsza jest przygoda. Mam nadzieje, ze nastepnym razem Ci co nie byli pojada, ale kiedy to bedzie.... :lol: Kibicem trzeba sie urodzic a dwie osoby z naszej ekipy wykosztowaly sie coniemiara tylko po to by tam byc, nie zwazali na koszty bo kibicem trzeba byc a nie o tym mowic!!!!

fcuk CKS-u Czeladź

Avatar użytkownika
czeladzianin
Bywalec

  • Posty: 182
  • Dołączył(a): Pn 29 maja, 2006 19:46

So 29 mar, 2008 10:58

czeladzianin napisał(a):Poniewa kin musiala zrezygnowac z podrozy na meczyk mam jedno wolne miejsce i bilet juz zakupiony w cenie £10.50 w pierwszej kolejnosci zapraszam ziomow po szalu, Zaglebie S., Legia, BKS, Olimpia E. i reszte mniejszych zgod. Reszta oczywiscie powiedzmy od pon, jesli miejsce zostanie ::admin Sorrki, ze taki podzial wprowadzam ale trudno, co robic :horse: pw prosze


heh a mam pytanie do Ciebie Czeladzianinie: jak Zagłębie Sosnowiec i Sekcja Piaski ganiały kiboli Czeladzi po waszym stadionie na derbach... to po ktorej stronie płotu stałeś ;p ;>
pozdro ::wales

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

So 29 mar, 2008 14:10

Nie bardzo wiem czemu ma sluzyc to pytanie ale odpowiem Ci, po stronie CKS-u. Bo zawsze tam jestem bez wzgledu na wszystko. Jesli nie wiesz o co chodziło to nie pytaj bo sprawa byla bardziej skomplikowana niz Ci sie wydaje. Widze, że zaciągnołeś języka jeśli chodzi o Nasz klub ::aplauz i tutaj masz u mnie plusa ::wales Poza tym nie jestem skory do uszczypliwosci, wiec jesli do tego dazysz to wyluzuj a jesli nie to kiedys mozemy browara wypic i pogadac o tym czy o tamtym ::pijacy Pozdro!!! :horse:

Avatar użytkownika
czeladzianin
Bywalec

  • Posty: 182
  • Dołączył(a): Pn 29 maja, 2006 19:46

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Powrót do SPORT

cron