Miejsce na zabawę z dziecmi

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

So 15 cze, 2019 00:07

Hej mam pytanie dla rodziców gdzie zabieracie swoje pociechy lub i tez nie by spędzić z nimi wspólnie czas chodzi mi o miejsca gdzie dzieciak sie zabawi pozniej wspolnie cos zjeść wypić

Avatar użytkownika
MASTERS
Bywalec

  • Posty: 180
  • Dołączył(a): Wt 31 lip, 2007 12:05
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 18 cze, 2019 21:23

Nie doczekasz sie odpowiedzi, bo malo kto tu zaglada.... Ja przyjezdzam do NCL kilka razy w roku z Darlington i wtedy odwiedzamy Life Centre, Discovery museum (na ostatnim pietrze jest Workshop, gdzie za drobna oplata dzieciaki moga tworzyc rozne konstrukcje z kartonow, drewna i calej masy dostepnych tam materialow), Great North Museum albo jakies konkretne sezonowe wydarzenie. Ale w sumie sama bym sie dowiedzila o innych ciekawych miejscach w centrum Newcastle, gdzie mozna porobic cos ciekawego z 11 latkiem. Moze jakies fajne miejsce, gdzie mozna nauczyc dziecko grac w bilard?

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Pn 05 gru, 2022 05:52

Oczywiśćie, że tak. Staram się z nimi spędzać czas aktywnie. W ostatnim czasie bylismy w muzeum historii naturalnej. Bardzo im się dinozaur podobał :) I ciągle chciały go oglądać ;)

Jesli chciałabyś wybrać się do Polski, polecam Warszawę. miasto jest bardzo nastawione pod dzieci oraz wiele jest tam atrakcji dla maluszków ;)
https://mamamigotka.pl/pomysly-na-impre ... -miesiace/

Warto jest chociażby wybrać się do sali zabaw Airo - jest to sala zabaw dla dzieci oraz dla dorosłych.

pep
Bywalec

  • Posty: 112
  • Dołączył(a): Cz 24 lip, 2014 06:50

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

Powrót do POGADUCHY