mieszkanie do wynajęcia nad morzem

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Wt 11 sie, 2015 15:15

Cześć wszystkim, słuchajcie poszukuję mieszkania bądź apartamentu do wynajęcia nad morzem, najlepiej w Ustroniu Morskim bądź niedaleko niego. W tym roku planujemy dłuższe bo aż miesięczne wakacje zaczynamy pod koniec sierpnia i tak aż do końca września. Nadmorskie kompleksy mieszkalno-wypoczynkowe są z reguły w sezonie zajęte, a na plaży i na ulicach jest tak tłoczno że nie da się wypocząć. Dlatego póki dzieci są małe na wakacje jeździmy we wrześniu, mamy nadzieję że pogoda też nam dopisze. polećcie mi jeżeli macie coś sprawdzonego

robercik
Początkujący na forum

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): Pt 05 cze, 2015 06:07

Śr 12 sie, 2015 09:48

Hej, najlepiej będzie jak zrobisz przegląd firm, które zajmują się wynajmowaniem mieszkań i apartamentów. Na stronach będziecie mogli poczytać opisy apartamentów, ich charakterystykę oraz co najważniejsze obejrzeć zdjęcia. Najlepiej będzie, jak weźmiesz się za to już teraz. Bo przecież już jest 12 sierpnia i czas Waszego wyjazdu już za pasem. Pozdrawiam.

renata88
Początkujący na forum

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): Pn 15 cze, 2015 08:49

Pt 14 sie, 2015 21:29

Niestety nigdy nie byłem w ustroniu czy tam ustroniach morskich więc nic Ci nie polecę, ale z doswiadczenia wiem, że we wrześniu łatwo o nocleg nad morzem, bo większość wczasowiczów już wraca do domu więc nie jest problemem ze znalezieniem miejsca. Jasne, jeszcze troche studentów siedzi nad morzem ale jest ich stosunkowo mało jak na tę porę roku

dwuniu
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Wt 07 lip, 2015 09:56

So 15 sie, 2015 19:02

Nie wiem jak z terminami, ale śmiało możesz spróbować tutaj. Wielokrotnie korzystaliśmy z tych apartamentów. Chyba w tym roku był już trzeci raz jak spędzaliśmy tam wakacje. Pod koniec sierpnia powinno być coś wolnego. Lepiej nie czekaj i od razu tam zadzwoń lub napisz, żeby się wszystkiego dowiedzieć. My zawsze rezerwujemy co najmniej 2-3 miesiące wcześniej, ale jeździmy w sezonie.

Jura799
Początkujący na forum

  • Posty: 6
  • Dołączył(a): Pn 20 lip, 2015 01:13

N 16 sie, 2015 11:55

Są też serwisy pozwalające skojarzyć prywatne osoby, które chciałyby udostępnić swoje mieszkanie lub chociaż pokój komuś za opłatą. Serwis i aplikacja na telefony nazywa się Airbnb, ale w Polsce nie jest jeszcze tak popularna, to chyba bardziej w Stanach święci tryumfy. Polega to na tym, że wyszukujesz oferty mieszkań z ogłoszeń zamieszczonych przez właścicieli mieszkań i w danym terminie oni udostępniają Ci mieszkanie.

feder
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Pn 15 cze, 2015 00:30

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

Powrót do POGADUCHY

cron