Mieszkasz w Durham Prosze Przeczytaj

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

N 21 wrz, 2014 17:29

Czesc,
Mieszkam w Newcastle i obecnie szukam pracy w Durham. Prac w moim zawodzie jest tam wiele, ale problem w tym że pracodawcy odrzucają moje cv z powodu odleglości (tak przynajmniej kilku mi powiedziało). Piszę aby zapytać czy znajdzie się ktoś z Durham kto pozwoliłby mi użyc swojego adresu w Durham na moim cv (do korespondencji). Pracodawcy i tak zwykle kontaktują się na maila czy na komórke ale patrzą na podany na cv adres podczas wyboru kandydatów. Za każdy miesiąc ’używania’ adresu odwdzieczę się biletem do kina, lub inną drobną przyslugą. Jesli ktoś mógłby pomóc to bardzo proszę o kontakt. P.S. Nie musze znac Twojego imienia i nazwiska wazne jest tylko zebys dal(a) mi znac w miare szybko jesli przyjdzie list z zaproszeniem na rozmowe o prace.

Pozdrawiam,
Marta

MartaH
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Cz 21 mar, 2013 22:06
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

N 21 wrz, 2014 20:51

inna opcja to wybierz sobie adres jaki chcesz i zloz zlecenie na poczcie na przekierowywanie listow na adres pod ktorym faktycznie przebywasz.simple

Swistak
Bywalec

  • Posty: 182
  • Dołączył(a): Cz 12 sty, 2012 18:20

Wt 23 wrz, 2014 08:24

Sprobuje ale znajac poczte tutejsza to pewnie z £50 za miesiac sobie beda za to zyczyli tak wiec nadal moje ogloszenie jest aktualne

MartaH
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 17
  • Dołączył(a): Cz 21 mar, 2013 22:06
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Powrót do Forum ogólne

cron