Minecraft Newcastle

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Pn 21 wrz, 2015 14:45

Witam,

Mam pytanko - moje dzieci grają w Minecraft (ja zresztą czasami też), czy jest możliwość kupienia/założenia serwera gdzieś, żeby mogły zaprosić znajomych do wspólnej zabawy? Gdzie takie coś można założyć i co polecacie? Pytanie dotyczy PC, ale także PS3. Czy można świat z PS3 przenieść na PS4?

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Śr 23 wrz, 2015 12:27

Ja stawialem na laczu domowym i jakos dzialalo, ale pewnie przy wiekszym obciazeniu nie uciagnie... Pobaw sie Rychu, moze da rade. Chetnie sie podlacze.

Avatar użytkownika
Slonick
Weteran

  • Posty: 481
  • Dołączył(a): Pt 15 paź, 2010 15:22

Pt 25 wrz, 2015 17:22

Slonick napisał(a):Ja stawialem na laczu domowym i jakos dzialalo, ale pewnie przy wiekszym obciazeniu nie uciagnie... Pobaw sie Rychu, moze da rade. Chetnie sie podlacze.


Zaskoczyło (wersja PC), ale potrzebne są 2 konta. Na jednym uruchamiam grę i udostępniam "Opne to LAN", na drugim kompie w zasięgu wifi automatycznie w Multiplayer pojawił się pierwszy komputer :)

To kiedy testujemy sieć?

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

So 26 wrz, 2015 14:58

Mozna ktorys wieczor albo weekend. Ja generalnie nie gram. Dla syna stawialem i dzialalo i po lanie i z zewnatrz przez port forwarding. Kwestia czy nie bedzie lagowalo za bardzo.

Avatar użytkownika
Slonick
Weteran

  • Posty: 481
  • Dołączył(a): Pt 15 paź, 2010 15:22

Wt 06 paź, 2015 17:12

Słonick, a mógłbyś zapytać swoje dzieci - ja się tworzy "TEAM" i jak można się przyłączyć. Moja dwójka już potrafi wejść razem na ten sam serwer, ale ponieważ jest tam 17 000 graczy online, nie mogą się znaleźć razem :(

A jakby jedno zrobiło team i drugie się przyłączyło, to zawsze by grali w tą samą gre.

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Śr 07 paź, 2015 09:14

Nie beda wiedzialy, ale tutaj masz cos opisane:
http://gaming.stackexchange.com/questio ... and-blocks
Nie wiem tylko czy beda miec takie uprawnienia na obcych serwerach, ale pewnie tak.

Avatar użytkownika
Slonick
Weteran

  • Posty: 481
  • Dołączył(a): Pt 15 paź, 2010 15:22

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Powrót do Forum ogólne

cron