mleko dla dziecka

Cz 02 paź, 2008 09:34

Hej, moj 8 miesieczny synek do tej pory byl na polskim mleku Bebiko, gdyz wiekszosc czasu spedzil w Polsce (dlugie wakacje hehe) i teraz musimy zmienic mu na jakies angielskie mleko, gdyz pojawil sie problem ze zdobyciem Bebiko. Problem w tym, ze nie wiemy na jakie mu zmienic, moze ktos wie ktore mleko ma najbardziej zblizony sklad. A jakiego Wy mleka uzywacie i ktore polecacie ze wzgledu na jakosc i cene? Dziekuje z gory.

angelika83
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Śr 06 lut, 2008 22:42

Cz 02 paź, 2008 10:35

Jeżeli masz niedaleko do Sunderlandu ,w tym drugim polskim sklepie możesz zapytać o Bebiko.Właścicielka dla mnie sprowadziła polskie Bebiko,bez żadnego problemu.Pozdrawiam

Avatar użytkownika
izuncia
Weteran

  • Posty: 818
  • Dołączył(a): Śr 26 kwi, 2006 10:50
  • Lokalizacja: UK

Cz 02 paź, 2008 20:29

w sklepie w newcastle tez jest bebiko pozatym jesli twoj malec niema problemow typu kolki alergia mozesz mu wprowadzic angielskie mleko sma lub aptamil

madziusiek21
Weteran

  • Posty: 535
  • Dołączył(a): N 30 mar, 2008 06:36
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Pt 03 paź, 2008 08:17

No wlasnie chodzi o to, ze zamawialam w polskim sklepie i mialo byc w czwartek, ale powiedzieli mi ze nie bylo Bebiko2 w hurtowni i nie przywiezli, moze bedzie dopiero w przyszly czwartek, ale ja potrzebowalam na teraz. Kupilam sma, maly wypil, mam nadzieje ze nie bedzie zadnych skutkow uboczych... A do sunderlandu mam baaardzo daleko, ale dziekuje za wszelkie iformacje:)

angelika83
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Śr 06 lut, 2008 22:42

Pt 10 paź, 2008 11:31

Witam!!!
W polskim sklepie w Gateshead mleko Bebiko stoi na polkach. Ja zmienilam swojej coreczce na Cow&Gate i nic sie nie dzieje. Ze smakiem polyka 2-3 butle dziennie:)))

Izabela-I29
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 19
  • Dołączył(a): Śr 27 sie, 2008 10:24
  • Lokalizacja: GATESHEAD

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Powrót do RODZICE