MRA Lettings

Pt 16 sty, 2009 17:37

J.w czy ktos ma od nich dom i czy sa jakies problemy z ta agencja?

Vodun


Pt 16 sty, 2009 18:07

ja od nich kiedyś wynajmowałem dom w blyth a potem a w sumie ciągle w percy main ale w listopadzie moje mieszkanie i ponoć kilkanaście innych przejęła agencja andrew craig bo ze niby MRA się nie wywiązywała z napraw a jak już coś naprawiali to i tak na odpierdziel i sie mieszkańcy skarżyli nam się nic nie psuło wiec nie wiem czy to prawda czy nie ale to mi babka z andrew craig właśnie powiedziała jak była u mnie z nowa umowa wiec akurat ja problemów z nimi nie miałem nie wiem jak inni :)

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

Pt 16 sty, 2009 19:04

ciesz sie ze poruszony zostal ten temat poniewaz juz dawno chcialm o tym napisac ja mam same zle doswiadczenia z ta agencja nie dosc ze czkalam 6 miesiecyna naprawe i usuniecie grzyba dziure w dachu to na koniec kiedy sie wyprowadzalismy to odbieral od nas mieszkanie ich pracownik spozniony godzine bo zapomnieli ze dzis zdajemy klucze i poinformowal nas ze wszystko jest ok i ze dostaniemy zwrot kaucji w najblizszych 3 tygodniach , czekajac na czek 4 tygodnie udalismy sie do pseudo agencji z pytaniem gdzie jest nasz czak odpowiedziano nam ze zwrotu kaucji nie bedzie bo jest zbyt duzo usterek malo tego powiedzielismy ze mieszkanie bylo posprzatane i odebrane przez ich pracownika na co oni mi powiedzieli ze go zwolniono bo byl nie kompetentny i straszono nas sadem ze jak bysmy chcieli isc do sadu to oni wezma rzeczoznawce i sie nie wyplacimy do konca zycia nadmienie tylko ze kaucji bylo 500 f

ducze
Rozkręca się

  • Posty: 88
  • Dołączył(a): Cz 20 wrz, 2007 17:08
  • Lokalizacja: kolbrzeg

So 17 sty, 2009 10:06

rozumiem, że nie odzyskaliście kaucji?

Vodun


So 17 sty, 2009 15:32

Moje mieszkanie wynajelam od MRA.Wszystkie naprawy byly robione w dniu zgloszenia.Jak tylko wspanialy "Agent Polnocy"(A. C.) przejal nasze mieszkanie pod swe skrzydla zaczely sie problemy.Przez dwa miesiace kapala nam brudna woda do zupy, nie bylo swiatla w kuchni.Kiedy zatkal sie kanal odprowadzajacy scieki,mily pan poinformowal mnie,ze bede musiala zaplacic za serwis.Tylko dzieki mojej wytrwalosci udalo mi sie doczekac konca katuszy.Interweniowalam w sprawie A. Craiga w councilu, uzbrojona w maile,zdjecia i cytaty z internetowej strony councilu...Na kazda odp. z tej agencji musialam czekac tydzien,dwa.Na szczescie za nic nie musze placic,zrobili wreszcie wszystko o co prosilam,a nawet wymienia dywany.NIE polecam A.Craiga!!!! MRA - mila obsluga, szybki serwis, zero problemow.Powodzenia!!Pozdrawiam.
Aneta

Avatar użytkownika
dominik99
Bywalec

  • Posty: 183
  • Dołączył(a): So 28 lip, 2007 20:41
  • Lokalizacja: South Shields/Krakow

So 17 sty, 2009 17:25

Widzicie kochani, kazdy ma inne doswiadczenie - chyba wezme od nich dom ( nie mam w sumie wyjscia :)

Vodun


So 17 sty, 2009 19:05

Ja mam mieszkanie z MRA od prawie 2 lat. DUŻYCH problemów nie miałem, aczkolwiek rok temu w lecie tuż przed wyjazdem do Polski zaczął przeciekać dach (przy większych ulewach deszcz w kuchni) :P , zadzwoniłem powiedziałem, mieli przyjść zaraz naprawiać, upoważniłem ich nawet do przeprowadzenia remontu pod naszą nieobecność. Niestety, w Polsce byliśmy 3 tygodnie, po powrocie zastaliśmy w kuchni czarne dosychające kałuże na podłodze. porobiłem zdjęcia i dołączyłem do maila do nich z informacją że zamierzam zaprzestać płacić rent do póki tego nie zrobią. Pomogło. Prócz tej "błachostki" nie mam z nimi złych doświadczeń. Ostatnio mam problemy z piecem centralnego ogrzewania i musze przyznać że po telefonie endżinier od gazu zjawił się ptrawie bezzwłocznie. Naprawa w toku - jesteśmy chwilowo bez ogrzewania :lol: ale co tam, ważne że coś się dzieje, przez weekend zapowiadają halny! ::wales

Tak się zastanawiam po przeczytaniu przypadku ducze, jak się przed taką sytuacją zabezpieczyć w przyszłości :?: Niby gość z agencji powie że jest wszystko OK, a potem całkiem co innego dowiadujemy się w biurze :evil: Czy zmusić ich do podpisania decyzji w momencie odbioru kluczy, czy w ogóle wziąść ze sobą adwokata...

Avatar użytkownika
ManieQ
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 22
  • Dołączył(a): Wt 17 paź, 2006 19:50
  • Lokalizacja: Birtley DH3 1 / z Małopolski

So 17 sty, 2009 19:37

mysle ze podpis i juz. tutaj sie tka wszystko zalatwia

Vodun


So 17 sty, 2009 23:00

Witam

Ja ponad rok wynajmowalam mieszkanie od MRA i nie moge powiedziec o nich zlego slowa. Nie mialam zadnych awarii.
Jesli chodzi o zdanie mieszkania i odzyskanie kaucji tez poszlo łatwo. Cala suma zostala przyslana czekiem na moj nowy adres.

Pozdrawiam.

pupui
Rozkręca się

  • Posty: 76
  • Dołączył(a): Śr 07 lis, 2007 15:17

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES

cron