MTB(rowery)

Hobby łączy! Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zajrzyj tutaj.

Pn 02 kwi, 2007 20:39

W związku z tym ze już od jakiegos czasu jestem tutaj tzn w Ncl, a zaraz dojedzie moja bryczka czyli rower, wychodze z inicjatywą wspolnych niedzielnych relaksujacych spacerow rowerowych,raz na jakis czas troszkę dluzszych wycieczek, a milosnikow MTB i adrenaliny zapraszam na poszukiwania extremalnych wrazen :twisted: (moze jakąs górke sie znajdzie gdzie mozna cos polamac :mrgreen: )
Jak znajdą sie chetni to prosze o kontakt mailowy ze mna albo wyrazenie checi na forum.
Mysle ze juz po swietach mozna by sie bylo gdzies wybrac.
Przy okazji oferuje serwis rowerowy(odpłatny)-konkurencyjny cennik.
Potrafię zreanimować rower,ale nie jestem cudotwórcą więc zwłok nie naprawiam.

bikemario
Bywalec

  • Posty: 181
  • Dołączył(a): N 29 paź, 2006 11:46
  • Lokalizacja: Newcastle

Pn 02 kwi, 2007 20:52

Jaki masz rower,jesli mozna wiedziec?

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Wt 03 kwi, 2007 07:59

Skladaka :)

thesad
Rozkręca się

  • Posty: 55
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 08:48

Wt 03 kwi, 2007 17:05

tak thesad składaka,ale nie w tym ironicznym sensie jak myslisz :evil:

bikemario
Bywalec

  • Posty: 181
  • Dołączył(a): N 29 paź, 2006 11:46
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 03 kwi, 2007 18:25

To nie miala byc zlosliwosc. Wiem po prostu, ze kazda czesc sam wybierales i nie byly to tanie czesci.
Po prostu slyszalem o Twoim rowerze i postanowilem sobie pozartowac bo wiedzialem, ze prawie nikt o tym nie wie. Ot co :)

thesad
Rozkręca się

  • Posty: 55
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 08:48

Wt 03 kwi, 2007 19:08

sorki,zle odebrałem,czasami tak bywa jak sie tylko czyta a nie slyszy. :wink:
a od kogo słyszałeś?
to co jesteś zainteresowany wypadami,czy nie masz składaka? :D

[ Dodano: Wto 03 Kwi, 2007 20:36 ]
Co do pytania Elfa to wolałbym publicznie nie opisywać wszystkich czesci bo jak juz thesad wspomnial to jest potocznie mowiąc"składak" wiec musialbym sie rozpisac roznymi dziwnymi nazwami i symbolami i mogloby to byc roznie odebrane przez niektórych. A poza tym chyba nie o moj rower tu chodzi tylko o to zeby fajnie spedzic czas w dobrym towarzystwie,w jakims ciekawym miejscu.
W najblizszym czasie podam jakies konkrety co do ewentualnej pierwszej wycieczki.

bikemario
Bywalec

  • Posty: 181
  • Dołączył(a): N 29 paź, 2006 11:46
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 03 kwi, 2007 21:21

Wyobraz sobie,ze nie pomyslalem,ze masz "Flaminga" :lol:
Znam temat od podszewki(servis itd.),wiec wiem o czym piszesz,chociaz w uk.nie ma zapalencow :-( w Jednakze w moich okolicach widuje konkretne m-ki :shock:
Spotkalem przed rokiem chlopaka z Gateshead,ktory jezdzil na dobrym sprzecie.
:cheer:

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Śr 04 kwi, 2007 16:34

Ciesze sie ze wiesz o co chodzi. Ja widzialem paru kolesi na fajnym sprzecie,ale rzeczywiscie zapalencow to tu chyba niewielu jest. Moze dlatego ze nie ma tutaj az takich dobrych warunkow do MTB. Zdecydowanie wiecej jest tutaj szosowcow i co niektorzy tez maja dobry sprzet. Miałem juz okazje serwisowac takie "tłuste okazy".
Ale ja, oprocz mocnych wrazen, jak juz wsopnialem chcialbym zorganizowac jakis niedaleki wypad, zeby nawet w nieduzej grupce gdzies pojechac i cos zobaczyc, i do tego zachecam.

bikemario
Bywalec

  • Posty: 181
  • Dołączył(a): N 29 paź, 2006 11:46
  • Lokalizacja: Newcastle

Śr 04 kwi, 2007 19:44

Polecam wycieczke tutaj:
http://www.thehubintheforest.co.uk/Trails/index.html
Glentress jest niedaleko Peebles, ok. poltorej godziny samochodem z Newcastle.

Avatar użytkownika
Duende
Bywalec

  • Posty: 242
  • Dołączył(a): Wt 21 lut, 2006 21:33

Śr 04 kwi, 2007 21:57

:mrgreen: Duende witam Cie serdecznie.Dawno Cie nie widzialem .Pamietasz moje pierwsze posty? Jak widzisz już jestem i realizuje swoje plany. Tak jak chiałem pracuje w profesjonalnym sklepie rowerowym. W jednym z tych, na ktore dalas mi namiary jak jeszcze bylem w Polsce. Teraz moge Ci podziekowac. :dzieki:
Co do tego miejsca to na pewno sie tam wybiore.Na razie nie mam transportu,wiec musze gdzies blizej smigac. Jak byscie sie z mezem gdzies wybierali i nie macie nic przeciwko to z checia skorzystam.

bikemario
Bywalec

  • Posty: 181
  • Dołączył(a): N 29 paź, 2006 11:46
  • Lokalizacja: Newcastle

Cz 12 kwi, 2007 16:33

ale to jeszcze potrwa ...

Avatar użytkownika
TomekK
Rozkręca się

  • Posty: 61
  • Dołączył(a): Pn 19 lut, 2007 13:29
  • Lokalizacja: Legnica/Mainz

Pt 13 kwi, 2007 01:10

:D spoko Tomek,pewnie jeszcze bedzie okazja.
Na browarka trzeba sie w koncu zgadac.
Musze Ci podziekowac za dowiezienie mojej maszyny.Mam juz reszte czesci wiec niedlugo ruszam na pierwszy trening,a w maju zawody.
Pozdrawiam ::wales

bikemario
Bywalec

  • Posty: 181
  • Dołączył(a): N 29 paź, 2006 11:46
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 11 gru, 2007 10:29

Hej bajkerzy, szukam ekipy do śmigania tutaj od wiosny, może można by coś zorganizować? Czekam na chętnych!!! Pozdrawiam!

Avatar użytkownika
karrambaa
Rozkręca się

  • Posty: 96
  • Dołączył(a): Pn 10 gru, 2007 00:35
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Cz 31 sty, 2008 23:26

no mała ekipa do śmigania w MTB się znajdzie i fajne tereny też już mamy objeżdżone więc na pewno coś się zorganizuje.
ja osobiście składam nową maszynę więc mam mały zimowy przestój,ale jak juz bedzie gotowa i pogoda bedzie bardziej sprzyjająca to na pewno gdzieś pojedziemy
jeżeli ktoś jeszcze jest zainteresowany fajną zabawą i odrobiną adrenaliny polączoną z fajnymi widokami to zapraszam

pozdrawiam ;)

bikemario
Bywalec

  • Posty: 181
  • Dołączył(a): N 29 paź, 2006 11:46
  • Lokalizacja: Newcastle

So 16 lut, 2008 11:22

bikemario napisał(a):no mała ekipa do śmigania w MTB się znajdzie i fajne tereny też już mamy objeżdżone więc na pewno coś się zorganizuje.
ja osobiście składam nową maszynę więc mam mały zimowy przestój,ale jak juz bedzie gotowa i pogoda bedzie bardziej sprzyjająca to na pewno gdzieś pojedziemy
jeżeli ktoś jeszcze jest zainteresowany fajną zabawą i odrobiną adrenaliny polączoną z fajnymi widokami to zapraszam

pozdrawiam ;)


Swietnie wiec czekam na pierwszy wyjazd! Powodzenia w skladaniu nowego bajka!

Avatar użytkownika
karrambaa
Rozkręca się

  • Posty: 96
  • Dołączył(a): Pn 10 gru, 2007 00:35
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Powrót do HOBBY UK

cron