MUSZĘ ZWRUCIĆ PODATEK

So 15 sty, 2011 01:08

Od kwietnia 2009r pracowałam w Anglii do 31 lipca 2010,praca legalna wszystko według prawa.Starałam sie o tax dostałam od lipca 2009 50f,wiek zwolniona od podatku.W marcu sama zgłosiłam w REVENUE że pod koniec marca przekroczy mi 10tys f-od razu mi zmiejszyli na 23f od następnego tygodnia dostawałam zaniżony tax.Dostałam zwrot podatku 70f czekałam 3 miesiace.Ze wzgledow zdrowotnych muśiałam wracać do polski.Zgłosiłam 2tygodnie wczesniej w Revenue że mój stan zdrowia jest taki a nie inny ,ze nie będę wracać z powrotem do Angli.Zadawali mi różne pytania czy powrót do polski jest przyczyną inną,ale że powiedziałam że chodzi o stan zdrowia życzyli mi spokojnej podróży.Pytałam czy wszystko mam uregulowane-odpowiedzieli że tak mogę spokojnie jechać do swojego kraju.Konto bankowe zamknięte i do domu.Okazało się ze po 2miesiącach dostałam do oddania 433f i sami mi to rozłożyli na 12 miesięcy.Jest problem ,raz że nie mam za co splacic tego,jestem bez pracy w polsce bo w tym wieku nie przyjmują ,po drugie dlaczego mam zapłacić jezeli wszystko pozałatwiałam co trzeba,mam pytanie czy zna ktoś adres abym mogła się odwołać [nie wiem gdzie]zaznaczam że proszę o radę co mam zrobić,nie znam jezyka angielskiego mogę tylko na pisać

sandra15
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): So 15 sty, 2011 00:18

So 15 sty, 2011 11:31

Musisz chyba zadzwonic lub napisac do Revenue w ktorym zalatwialas sprawy przed wyjazdem do Polski,bo to chyba z tego samego Revenue przyszla ta decyzja o zwrocie podatku.

Jasmin
Bywalec

  • Posty: 121
  • Dołączył(a): Wt 11 maja, 2010 06:36

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES

cron