muzycy (muzykanci)

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Cz 30 sie, 2012 22:14

Zastanawiamy sie od jakiegos czasu czy bylo by zapotrzebowanie na imrezy roznego rodzaju przy polskiej muzyce na zywo. Mamy zamiar sprobowac zaoferowac uslugi. Jak myslicie, ma to sens? :D

art35
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Pn 24 sie, 2009 10:48

Cz 22 lis, 2012 21:42

Co masz na myśli przez muzyka na żywo, chodzi Ci o zespół muzyczny czy zespół grajków tzn Zespół muzyczny - gitara, perkusja, bas, instr. klawiszowe, wokal i repertuar najlepsze polskie przeboje zespołów takich jak Mannam, Perfekt, Łzy, Lady Pank czy też Zaspół grajków - insr. klawiszowe, instr. klawiszowe, wokal, wokal i repertuar Boys, Bayer Full, Doda i reszta weselnych pierdół.

Avatar użytkownika
marcelbass
Rozkręca się

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): Cz 17 mar, 2011 09:03
  • Lokalizacja: Lubelskie

Cz 20 gru, 2012 23:39

Chodziło mi raczej o muzykę taneczną. Niekoniecznie w wykonaniu grajków i niekoniecznie z repertuarem grup grających jak to nazwałeś weselne pierdoły. Muzykę taneczną można wykonywać w większym składzie i z większą ilością instrumentów. Grałem kiedyś z 11sto osobowym bandem na dość poważnej imprezie i uwierz nie graliśmy tylko polskich przebojów rockowych. Chociaż to co proponujesz można pocoverować dla zabicia czasu w ramach hobby.

art35
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Pn 24 sie, 2009 10:48

Pt 21 gru, 2012 11:14

Witam, dziękuje za odpowiedź i za zainteresowanie tematem, co do utworów muzycznych można je dobierać w taki sposób że wszystko będzie się nadawać do tańczenia i uważam że było by zainteresowanie szczególnie jeśli miałby być to większy band. I wszystko gra, ale jest poważny problem z muzykami tu w Newcastle, bo ja już rok temu próbowałem coś zorganizować ale nic z tego nie wyszło. A mam pytanie na marginesie znasz jakiegoś dobrego gitarzyste w Newcastle, taki który będzi potrafił zgrać Blues-a ?

Avatar użytkownika
marcelbass
Rozkręca się

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): Cz 17 mar, 2011 09:03
  • Lokalizacja: Lubelskie

Pt 21 gru, 2012 18:07

Wybacz kolego ale niebardzo orientowałem się w temacie muzyków. Sam moje ostatnie lata w Polsce spędziłem w knajpie jako jednoosobowy parapeciarz z podkładami mp3 (bo jestem raczej gitarzystą ale uwstecznionym strasznie) i myślałem o czymś podobnym. 5 imprezek mam juz za sobą i cieszyły sie powodzeniem (tak mi się wydaję)

art35
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): Pn 24 sie, 2009 10:48

Pt 28 gru, 2012 10:28

Jeśli ktoś jest poważnie zainteresowany to zapraszam na priv i moglibyśmy coś spróbować ale to wymaga czasu i dużo pracy dlatego to nie jest dla chętnych tylko dla zdecydowanych

Avatar użytkownika
marcelbass
Rozkręca się

  • Posty: 52
  • Dołączył(a): Cz 17 mar, 2011 09:03
  • Lokalizacja: Lubelskie

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości

Powrót do POGADUCHY

cron