My i oni ciag dalszy:)

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Pt 30 mar, 2007 10:15

przeczytane gdzies na onet .pl wiadomosci

let's send all loosers to UK & Ireland

Dzieki temu ze te wszystkie ofermy wyjechaly mam dzis 3900 netto, siedze za biureczkiem 40 godzin tygodniowo. Dwa lata temu moglem pomarzyc o takich zarobkach. Dziekuje Wam i prosze wyjeżdzajcie dalej nieudacznicy.



To nie moje slowa kochani :)
pozdrawiam

monika
Bywalec

  • Posty: 117
  • Dołączył(a): Cz 06 kwi, 2006 09:49

Pt 30 mar, 2007 10:31

4000 na Warszawe dla przyjezdnego to wciaz malo malo malo. Tutaj jeszcze dlugo bedzie mi wiecej na czysto zostawalo w kieszeni.

Proboszcz
Bywalec

  • Posty: 210
  • Dołączył(a): Pn 21 sie, 2006 14:06

Pt 30 mar, 2007 10:33

Takich komentarzy jest na onecie codziennie kilkanaście...
Zastanawia mnie jedynie fakt czy osoba zarabiająca faktycznie 3900 ma tak niski poziom inteligencji ,żeby umieścić post na tak niskim poziomie? Przeważnie takie posty piszą sflustrowani małolaci którzy nawet nie znają angielskiego i boli ich to ,że ktoś może mieć lepiej niż oni... Też widziałem ten komentarz na onecie ale nie zniżam się do poziomu tego gościa ,żeby zaczynać z nim konwersację. I tak pewnie jest ślepo oddany swoim przekonaniom. Odpowiedź na tego typu tekst jest jedna :)
- stary dzięki temu ,że z kraju wyjechali fachowcy ,pracodawcy muszą brać niewykwalifikowanych tępaków którzy tak jak zaznaczyłeś "mogli wcześniej pomarzyć o takiej pracy" i muszą płacić im krocie....

Avatar użytkownika
lucky
Weteran

  • Posty: 886
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 14:07
  • Lokalizacja: www.cham.co.uk

Pt 30 mar, 2007 10:50

ale to chyba nie jest juz 'my i oni', bo o anglikach ani slowa

Avatar użytkownika
ramona
Rozkręca się

  • Posty: 83
  • Dołączył(a): Pn 16 paź, 2006 19:52

Pt 30 mar, 2007 10:54

a ja już ignoruje te posty.

Inteligentni ludzie nie piszą takich głupot.

pozdr,

matthew
Weteran

  • Posty: 436
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 19:08

Pt 30 mar, 2007 15:48

Mnie smiesza takie posty.I tu zgadzam sie z Lucky.

Dla mnie ich autorami sa ludzie, ktorzy moga co najwyzej marzyc o takich zarobkach...

No chyba, ze od mojej ostatniej wizyty w Polsce tak wiele sie zmienilo :wink:

Pozdrowionka

Avatar użytkownika
Anek
Rozkręca się

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): Pn 12 lut, 2007 12:00
  • Lokalizacja: z daleka...

Pt 30 mar, 2007 18:23

Anek: poziom osoby nie określa się na podstawie jego zarobków. Przykładem jest ten post, osoba zarabia 3900 i dalej zachowuje się jak opóźniony w rozwoju goryl, który nauczył się mówić.


Głupoty jest wszędzie pełno, należy ją ignorować :)

matthew
Weteran

  • Posty: 436
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 19:08

So 31 mar, 2007 12:05

prosto z Onetu:
Mam pytanie do emigrantów.

Skoro jest Wam tak dobrze poza granicami naszego państwa to po jaką cholerę wchodzicie na polskie portale i fora??? Co Was obchodzą polaczki? Nie powinniście siedzień np. brytyjskich forach i komentować wydarzeń z UK?


~kojot, 31.03.2007 13:22

http://biznes.onet.pl/1,12,11,29049780,79830982,3710050,0,forum2.html

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

N 01 kwi, 2007 20:16

3 lata temu jak sie przyjmowalem do swojej firmy w polsce to bylo barzdo duzo chetnych i mocna selekcja jakosciowa pracownikow.Ogolnie ciezko bylo sie dostac.Przeszedlem 3 rozmowy kwalifikacyjne i mialem szcescie bo sie dostalem ale zawazyla moja wiedza,kultora osobista i konsekwencja. MOzna bylo odczuc ze ludzie z ktorymi pracowalem byli wybrani-fachowcy.Niestety firma przespala moment kiedy ludzie zaczeli uciekac za granice(anglia,irlandia).Niedawno jak sie zwalnialem zeby tez uciec juz kierownictwo mialo broblem z doborem wykwalifikowanych ludzi.Sami stwierdzili- "nie mamy z kogo wybierac".Bardzo szybko zmienily sie zasady zatrudniania.Szybka rozmowa i do pracy.Aby sztuka. Wiec jak czytam wypowiedzi takich ludzi jak ten idiota to zal mi sie ich robi.A nasz pseudo prezydent z premierem na czele, nie lepsi.
Nieudacznicy?
Kto tu jest nieudacznikiem? :evil:

bikemario
Bywalec

  • Posty: 181
  • Dołączył(a): N 29 paź, 2006 11:46
  • Lokalizacja: Newcastle

N 01 kwi, 2007 21:03

ej powiem tylko jedno jestem dumna polka na emigracji nie zaluje ale szkoda mi tych idiotow co ciesza sie z tych ochlapow co zostawilam w polsce czyli marna posadka w nie duzej firmie ....

magda82
Rozkręca się

  • Posty: 30
  • Dołączył(a): Cz 04 sty, 2007 18:23

Pn 02 kwi, 2007 08:47

Matthew-nie oceniam ludzi po tym ile zarabiaja czy co posiadaja...Dla mnie autor postu moglbu zarabiac i 10 razy tyle...Jakos nie bardzo mnie to interesuje :) Moze powinnam inaczej sformulowac swoja wypowiedz.

Po prostu zastanawia mnie postawa naszych rodakow w kraju.
Kazdy sam decycuje gdzie chce mieszkac i zyc.I sam potem boryka sie z trudnosciami, ktore napotyka.Jak mu sie powiedzie-to jego sukces, jesli nie-to jego niepowodzenie...

Avatar użytkownika
Anek
Rozkręca się

  • Posty: 78
  • Dołączył(a): Pn 12 lut, 2007 12:00
  • Lokalizacja: z daleka...

Pn 02 kwi, 2007 18:23

Tak tylko sa rowniez patrioci,ktorym trudno znalezc uzasadnienia i czepiaja sie czego moga.Zupelnie jak"tonacy brzytwy",bo trudno sie przyznac do bledow niezawinionych :-(
Moze sa to realisci,ktorzy w obawie,ze zostana zaszczuci przez wszystkowiedzacych ligwistow,ze nie nauczyli sie jezyka angielskiego;nie majac "na zycie"w tydzien po wyplacie :wink:
Egoisci sa wsrod nas :-(
Wieloplaszczyznowe postrzeganie swiata;temat rzeka :?

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Powrót do Forum ogólne

cron