Narodziny dziecka

So 15 wrz, 2007 22:38

Prosze niech ktos mi napisze jak wyglada sytuacja kiedy urodzi sie dziecko w Wielkiej Brytani a chce sie z nim wyjechac do Polski np na urlop (posiadam rezydenture) z gory dzieki ;)

tomi
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Pt 14 wrz, 2007 10:04
  • Lokalizacja: Consett

Pn 17 wrz, 2007 08:30

ja w czerwcu urodzilam maluszka a w lipcu jechalam juz do pl na urlopik, ale nie stety trzeba miec wyrobiony paszporcik tymczasowy dla maluszka, jesli dziecko sie jeszcze nie urodzilo to mozecie juz rezerwowac wizyte w konsulacie, bo dlugo sie na nia czeka a jesli macie juz wykupione bilety i ustalone kiedy jedziecie to powiedzcie w konsulacie zeby zrobili paszporcik w trybie przyspieszonym bo sa zabukowane bilety:), mi sie udalo juz po tygodniu odebrac paszporcik, dokladnie dzien przed odlotem:)

Avatar użytkownika
asiunia
Rozkręca się

  • Posty: 58
  • Dołączył(a): Pn 27 lis, 2006 11:46
  • Lokalizacja: NE9 6NS, gdansk

Pn 17 wrz, 2007 09:50

Dzieki wielkie za odpowiedz ale chcialbym sie ciebie jeszcze zapyac czy twoj maluszek ma paszport polski czy tzw.uni europejskiej bo ktos mi powiedzial ze gdy dziecko urodzi sie w Angli a rodzicami sa polakami otrzymoje tzw paszport unijny a w miejscu obywatelstwo ma wpisane obywatel UE czy mozesz powiedziec mijak to u ciebe wyglada bo mowiono mi tez ze jesli malec ma wlasie taki paszport nie mozna z nim wyjechac do kraju az nie skonczy minimum 3 lat? bede wdzieczny za odpowidz jeszcze raz dziekuje za odp. na poprzednie pytane i pozdrawiam Ciebie i twoja Pocieche.PS ja pochodze zGdyni PA

tomi
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Pt 14 wrz, 2007 10:04
  • Lokalizacja: Consett

Śr 19 wrz, 2007 19:09

moj maluszek ma paszport RP i obywatelstwo coz polskie:(, tez myslalam ze bedzie mialo 2 ale sie przeliczylam.

Avatar użytkownika
asiunia
Rozkręca się

  • Posty: 58
  • Dołączył(a): Pn 27 lis, 2006 11:46
  • Lokalizacja: NE9 6NS, gdansk

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Powrót do RODZICE