Nasze klimaty

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

N 11 sty, 2015 10:33

Wszystko zależy od zainteresowań. Mogę tylko wypowiadać się za siebie, np. moje są niemal niemożliwe do zrealizowania w klubie.
PS. Nie, nie trzeba pić by dobrze spędzić czas, ale miejsce do wspólnego kibicowania by się przydało.

Avatar użytkownika
yakuza79
Rozkręca się

  • Posty: 44
  • Dołączył(a): Wt 07 lut, 2012 14:22
  • Lokalizacja: Consett

N 11 sty, 2015 22:20

Szkoda tylko, że ten klub tak słabo reklamuje sie. Od czasu do czasu zaglądam na polnewsa ale dopiero dziś dowiedziałem się od Sandry, że tam są organizowane jakieś imprezy, zajęcia. Coś tam słyszałem o organizowanej tam imprezie ale nie wiedziałem, że są one co miesiąc. Czy ten klub ma stronkę na fejsie? Polubię i będę na bieżąco. Jaki status jest tego klubu, kto zarządza, opiekuje sie tym?
Czy ja mogę wynająć klub i organizować imprezy, np bingo? Do kogo zgłosić się jeśli chce zorganizować tam np urodziny?
Kiedyś chciałem zorganizować tam urodziny. Niestety kto inny był odpowiedzialny za wynajem sali, a kto inny za bar i kuchnie.

Avatar użytkownika
andypolo
Weteran

  • Posty: 426
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2012 20:25
  • Lokalizacja: C-L-S

Pn 12 sty, 2015 10:08

https://m.facebook.com/osrodekpolski
Powyzej link do strony fb. Tam znajdziesz odpowiedzi na wszystkie twoje pytania.

Avatar użytkownika
sandra 25
Bywalec

  • Posty: 246
  • Dołączył(a): Cz 24 lis, 2011 11:02
  • Lokalizacja: Giżycko

Pn 12 sty, 2015 16:42

Tak faktycznie byly tam tance narowode. chcialam córke zapisać ale dla nas srodek tygodnia odpada.

pemkad
Weteran

  • Posty: 349
  • Dołączył(a): So 09 cze, 2012 14:08
  • Lokalizacja: łódzkie/NCL

Śr 28 sty, 2015 10:17

sandra 25 napisał(a):https://m.facebook.com/osrodekpolski
Powyzej link do strony fb. Tam znajdziesz odpowiedzi na wszystkie twoje pytania.


Dzięki za linka, też tam zaglądnę :D

cinamonapple
Początkujący na forum

  • Posty: 10
  • Dołączył(a): Pn 26 sty, 2015 15:01

Cz 29 sty, 2015 20:33

Słyszałem, że w tę sobotę o 20:00 jest tam potańcówka. Jak mnie najdzie ochota to z ciekawości wybiorę się.

Avatar użytkownika
andypolo
Weteran

  • Posty: 426
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2012 20:25
  • Lokalizacja: C-L-S

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości

Powrót do POGADUCHY