Nauczyciel jezyka polskiego

Pn 30 kwi, 2007 00:21

Jezeli zalezy Ci na tym, by Twoje dziecko:
- nie zapomnialo mowy ojczystej
- kultury i obyczjaow panstwa, z którego pochodzi
- w przyszlosci moglo zdawac mature z jezyka polskiego
Skontaktuj sie ze mna i zapisz dziecko na moje lekcje.
Jestem pedagogiem doswiadczonym w indywidualnej pracy z uczniem.
Zainteresowane osoby prosze o kontakt na GG 3504989

Kerry L
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): N 29 kwi, 2007 23:24

Pn 30 kwi, 2007 09:38

::aplauz super inicjatywa,poniewaz znam tutaj kilka osob,ktore nie potrafia mowic po polsku,chociaz sa polakami :-(
Czasami rodzice cos zaniedbaja :-(
Zycze powodzenia :cheer:

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Wt 01 maja, 2007 12:20

Elf, ciekawa zmiana w Twoim podejsciu do polskich nauczycieli! Nie tak dawno atakowales mnie jako polska nauczycielke, piszac miedzy innymi:

"Z uwagi na brak odzewu na mojego e-maila wnioskuje,ze goraczkowo poszukujesz zajecia w szkole. trudne to jednak bedzie,zwlaszcza z polskim podejsciem do kwestji nauczania,gdyz prezentujesz typowo polskie metody,poniewaz mowa o tlumaczu lub slowniku to;skromnie mowiac:nieporozumienie." 20 marca 23.38, post w dyskusji o programie pomocy dla polskich uczniow w szkolach North East.
"Mam wiele ciekawych przykladow na polska oswiate i nie sa to przyklady tyczace sie systemu nauczania lecz nauczycieli,ktorzy sa tacy sobie,a wielu z nich(jak mozna sie domyslac)kupilo swiadectwa za swinaki,jak to sie popularnie okresla w Polsce." 24 marca, 23.41, ta sama dyskusja.

A teraz nauczyciel proponuje zajecia z polskiego i juz jestes zachwycony pomyslem. O co tu chodzi? To Pan nauczyciel jest cacy, a Pani nauczycielka jest be? Czy to objaw meskiego szowiznizmu, czy dowod na to, ze dzieki dyskusji na forum, zmieniles podejscie do polskiej oswiaty? Tak czy siak... bardzo interesujace....

Kerry L, witamy na pokladzie! Mysle, ze Twoja wiedza moze przydac sie Administratorowi do korekty artykulow i reportazy ukazujacych sie na stronach ncl.to.pl.
Ciesze sie, ze kolejny nauczyciel z Polski pojawil sie w NorthEast i w "naszym" internecie. Niestety w moim przypadku kontakt przez gadu-gadu odpada (Ze wzgledu na bezpieczenstwo mojego komputera, nie korzystam z komunikatorow). Mozesz odezwac sie na mojego maila: helpunek@wp.pl

help
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 22
  • Dołączył(a): Wt 20 mar, 2007 16:58

Wt 01 maja, 2007 17:26

Nie przemawia przeze mnie szowinizm oraz nie zmieniłem swojego poglądu na sprawy nauczania.
Po prostu "ktoś",gdyż tak do końca nie wiadomo kto to jest(kobieta,czy mezszczyzna)skonkretyzował to co chce robić,a wiec wiadomym jest,ze nie usiłuje powołując sie na niedoskonałości tut.szkol oraz wiele innych czynników wypromować coś nieskonkretyzowanego.
Mi kiedyś "rodak" zaproponował usługę powołując sie na brak fachowości tutejszych fachowców,a okazał sie zwykłym partaczem już po krótkiej rozmowie,a co śmieszniejsze 30% droższym niż miejscowy.Ponadto"na czarno"bez zdanej gwarancji.Dodam,ze to niby prosta sprawa była w wykonaniu,jednakże skutki złego wykonania mogły być bardzo kosztowne.
Bez urazy proszę,ale nie określiłaś tego,co chcesz robić :-(
Pozdrawiam wszystkich :cheer:

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

Śr 02 maja, 2007 16:22

Elf, jak zwykle bardzo logiczne wytlumaczenie...

help
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 22
  • Dołączył(a): Wt 20 mar, 2007 16:58

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Powrót do RODZICE

cron