Nauka W Anglii Po Skończeniu Gimnazjum W Polsce.

Śr 11 maja, 2011 17:27

Witam.
Mam 16 lat.
W czerwcu kończę gimnajzum i chciałbym się dowiedzieć czy jest możliwość pójścia do szkoły w Anglii. Mam w planach przeprowadzke do Angli i kontunuacje nauki. Jak to wygląda?
Do jakiej szkoły mógłbym uczęszczać? Czy są jakieś wymagania? Oświadczenia? Świadectwa z Polski?
Odpowiedzi oczekuje tutaj, ale w razie próby kontaktu również pod numerem gg: 5720472.

fabio1995
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Śr 11 maja, 2011 17:18

Śr 11 maja, 2011 20:32

po gimnazjum maks na co mozesz liczyc to GCSE, tlumaczenie swiadectwa od przysieglego tlumacza mozesz sobie zalatwic, aczkolwiek watpie ze Ci sie przyda...

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

Śr 11 maja, 2011 21:03

Mam znajomą, która przyjechała tu wieku 16 lat, ale nie znała w ogóle języka. Pierwsze co to musiała iść do collegu na kurs angielskiego ESOL i dopiero na poziomie ESOL entry 3, mogła zacząć inne kursy i przygotowywać się do studiów.

Jednakże wiem, że podejście szkół w tej kwestii jest bardzo różne i zależy to od nauczycieli, którzy nie koniecznie sztywno trzymają się reguł. Więc dopiero prawdopodobnie dowiesz się wszytskiego na miejscu.

mrufka
Weteran

  • Posty: 644
  • Dołączył(a): Pt 29 sty, 2010 12:30

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Powrót do NAUKA, COLLEGE, STUDIA

cron