Newcastle College kursy

Pt 04 cze, 2010 20:28

Jesli chodzi o sam angielski czyli ESOL to zalezy jak sie trafi i czy jest miejsce w grupie do ktorej kwalifikujesz sie po testach. Jak sie zapisywalam w styczniu to juz w nastepnym tygodniu bylam na zajeciach a do tego nikogo z polski.Kilka osob w roznych odstepach czasu jeszcze dochodzilo do grupy jako nowo zapisane.

Teraz zmienilam grupe i mam tylko jedna kolezanka z polke:)

wiokaf
Początkujący na forum

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): So 23 maja, 2009 11:09

Pt 04 cze, 2010 20:47

Chodzilam do Gateshead College ale tez nie bylo za specjalnie bo za duzo polakow,wiec nauczyc sie wiele nie mozna bylo...
teraz mam przerwe,ponewaz mam malego synka no i interesuje mnie obecnie part time bo jestem w stanie znalezc tylko pare godz w tyg.a do Gateshead College nie bardzo chce mi sie wracac...wszystko pieknie ladnie ale chce sie uczyc ang itp.a nie rozmawiac po polsku:)
dziekuje za odpowiedzi i pozdrawiam

Paulla
Rozkręca się

  • Posty: 42
  • Dołączył(a): Wt 23 mar, 2010 22:06
  • Lokalizacja: Gateshead

Pt 04 cze, 2010 21:35

Zeby zapisac sie na kurs j. angielskiego wystarczy pojsc do najblizszej biblioteki i zapytac. Ja od wrzesnia ucze sie w Westgate College. Zajecia zaczely sie 21.wrzesnia. Przedtem , sprawdzono stopien mojej znajomosci jezyka. Kto nie zna kompletnie , zacznie Pro-entry i bedzie sie uczyl od a,b,c... Ja dostalam sie na Entry 1. Zdalam juz obowiazkowe egzaminy w lutym , a w lipcu mam egzaminy konczace Entry 2. Egzaminatorzy przyjezdzaja z Uniwersytetu Cambridge i oni wystawiaja certyfikaty.
Jesli chodzi o uczniow - w mojej grupie sa ludzie z Konga , Bangladeszu , Chin , Hiszpanii , Tajlandii , Filipin , Rosji , Lotwy , Azerbejdzanu ,Indii... Jestem bardzo zadowolona z nauki i przyjaznej atmosfery panujacej na zajeciach.
Wiekszosc uczy sie za darmo , bo ma Tax credit . Kto nie ma , placi ok. £90 miesiecznie za ponad 40 godzin w miesiacu. Zajecia odbywaja sie od poniedzialku do czwartku , np. od 9:30 do 12 lub od 15 do 17:30 , albo dwa razy w tygodniu od 18 do 20:30.
Oczywiscie mozna sobie wybrac miejsce nauki takie , ktore jest blisko miejsca zamieszkania.
Jesli chodzi o Polakow - w mojej grupie jest nas dwoje , ale siadamy daleko od siebie.
Mam nadzieje , ze komus pomoglam moimi informacjami.
Pozdrawiam .

elwira
Bywalec

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): Pt 04 cze, 2010 05:18
  • Lokalizacja: Newcastle

So 05 cze, 2010 20:12

zgadzam sie z elwirą. slyszalam od znajomych o westgate college, chwalą są poziom nauczania i to ze klasy są mieszane.

Avatar użytkownika
zalaklin
Bywalec

  • Posty: 139
  • Dołączył(a): Cz 10 gru, 2009 21:11
  • Lokalizacja: newcastle

Wt 08 cze, 2010 19:26

Polecam Heaton College jesli ktos wybiera sie na studia, swietnie przygotowuja!!!

biedrona13
Początkujący na forum

  • Posty: 7
  • Dołączył(a): N 06 cze, 2010 09:42

N 12 wrz, 2010 15:39

Jutro rozpoczynaja sie zajecia z j. angielskiego w Westgate College . Start - 9.30. Pozdrawiam wszystkich . Tych , ktorzy startuja , i tych , ktorzy maja juz jakis etap nauki za soba.

elwira
Bywalec

  • Posty: 105
  • Dołączył(a): Pt 04 cze, 2010 05:18
  • Lokalizacja: Newcastle

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do NAUKA, COLLEGE, STUDIA

cron