NIeważny dowód osobisty

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

So 30 lip, 2011 21:01

Witam
Mam pytanie. Zarezerwowałam bilet w Jet2 na lot do Krakowa. Kilka dni przed wylotem wypełniam on line dokumenty i zorientowałam się że mam nie ważny już dowód osobisty (jakieś 2 tygodnie termin ważności wygasł przed wylotem z Anglii) i nie mogę tego dokończyć on line a wymyślonej daty nie będę wpisywać bo tylko mogłabym pogorszyć sprawę , tak sądzę.
Proszę o radę co mam zrobić w takim przypadku. Myślę że zadzwonię na infolinię i coś się dowiem.
Proszę o jakiekolwiek info.
Pozdrawiam

Avatar użytkownika
annpiorr
Bywalec

  • Posty: 226
  • Dołączył(a): So 14 kwi, 2007 12:35
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

N 31 lip, 2011 11:39

z wylotem z Polski pewnie miala bys problem ale jako ze wracasz do kraju ojczystego to nie powinno byc problemu, gdzies czytalem ze zgodnie z prawem nawet jesli sie nie ma waznych dokumentow ale sie je ma to powrot do ojczyzny musisz miec zapewniony , no chyba ze sie pozmienialo i sie beda czepiac ale watpie w sumie czy beda patrzec na date warznosci dokumentu takiego jak nasz dowod

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

N 31 lip, 2011 14:39

Thx, tak myślę wpiszę datę żeby tylko mieć wydruk i tyle, bo przecież tam nie ma nigdzie daty na tym papierku.

Avatar użytkownika
annpiorr
Bywalec

  • Posty: 226
  • Dołączył(a): So 14 kwi, 2007 12:35
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 33 gości

Powrót do Forum ogólne

cron