Nowy Wirsz - jeszcze w trakcie pisania

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Pt 17 cze, 2011 07:37

nie no jestem pod wrazeniem ilosci talentow na forum ::aplauz
dooooobrze sie to czyta :D
sugerowal bym lzejsze tematy na nastepne wiersze, mniej smierdzace ;)

Avatar użytkownika
Hungry Slug
Weteran

  • Posty: 532
  • Dołączył(a): Pt 12 cze, 2009 14:01

Pt 17 cze, 2011 07:38

Poznał Robal Mrufkę w necie co o kumplach bajki plecie.Nie podoba mi się to to więc dowalę jej z ochotą... ::admin Ale Mrufka niby tycia to przeciwnik nie do zbicia.Robal myśli tyłek zwiera Mrufka twardo się opiera. :zly: Rzecze Robal po co spory lepiej spjórz na me walory.Jam poeta ja mam talent i nie wstydzę sie go wcale! Mrufka patrzy głowką kręci. Co ten Robal mi tu smęci. Jaki talent jaki walor już ja zagnę na nim parol! Robal dwoi się i troi żeby Mrufkę zadowolić.Ciągle pisze do niej wierszem.Mrufka krzyczy jeszcze jeszcze! :cheer: Robal chodzi napuszony podgaduje...Szukam żony:) wśród motyli...(jak to facet) Mrufka lekko zadziwiona. :shock: Nie dla ciebie taka żona nie masz skrzydeł ani fraka i wyglądasz na robaka. Tak pół nocy biadolili na ciąg dalszy umówili...Czyżby się zaprzyjaznili??? ::pijacy

Avatar użytkownika
selena
Weteran

  • Posty: 276
  • Dołączył(a): Pn 08 gru, 2008 11:08

Pt 17 cze, 2011 08:37

selena napisał(a):Poznał Robal Mrufkę w necie co o kumplach bajki plecie.Nie podoba mi się to to więc dowalę jej z ochotą... ::admin Ale Mrufka niby tycia to przeciwnik nie do zbicia.Robal myśli tyłek zwiera Mrufka twardo się opiera. :zly: Rzecze Robal po co spory lepiej spjórz na me walory.Jam poeta ja mam talent i nie wstydzę sie go wcale! Mrufka patrzy głowką kręci. Co ten Robal mi tu smęci. Jaki talent jaki walor już ja zagnę na nim parol! Robal dwoi się i troi żeby Mrufkę zadowolić.Ciągle pisze do niej wierszem.Mrufka krzyczy jeszcze jeszcze! :cheer: Robal chodzi napuszony podgaduje...Szukam żony:) wśród motyli...(jak to facet) Mrufka lekko zadziwiona. :shock: Nie dla ciebie taka żona nie masz skrzydeł ani fraka i wyglądasz na robaka. Tak pół nocy biadolili na ciąg dalszy umówili...Czyżby się zaprzyjaznili??? ::pijacy


::aplauz ::aplauz ::aplauz ::aplauz ::aplauz


Selena, to jest super!

Tylko się uprasza, żebyś przepisała swój utwór i przedstawiła go w wersach. Będzie łatwiej wydać go w tomiku wspólnych wierszy. Ha,ha,ha

mrufka
Weteran

  • Posty: 644
  • Dołączył(a): Pt 29 sty, 2010 12:30

Pt 17 cze, 2011 09:37

selena napisał(a):Poznał Robal Mrufkę w necie co o kumplach bajki plecie.Nie podoba mi się to to więc dowalę jej z ochotą... ::admin Ale Mrufka niby tycia to przeciwnik nie do zbicia.Robal myśli tyłek zwiera Mrufka twardo się opiera. :zly: Rzecze Robal po co spory lepiej spjórz na me walory.Jam poeta ja mam talent i nie wstydzę sie go wcale! Mrufka patrzy głowką kręci. Co ten Robal mi tu smęci. Jaki talent jaki walor już ja zagnę na nim parol! Robal dwoi się i troi żeby Mrufkę zadowolić.Ciągle pisze do niej wierszem.Mrufka krzyczy jeszcze jeszcze! :cheer: Robal chodzi napuszony podgaduje...Szukam żony:) wśród motyli...(jak to facet) Mrufka lekko zadziwiona. :shock: Nie dla ciebie taka żona nie masz skrzydeł ani fraka i wyglądasz na robaka. Tak pół nocy biadolili na ciąg dalszy umówili...Czyżby się zaprzyjaznili??? ::pijacy

bez slow:)gratuluje. ::aplauz ::aplauz
Czy selena dzis zazdrosna,
ze robala chce wychlostac?
Na to robal szepce skrycie...
,,co ty laska,ja przez zycie,
w samotnosci i ukrycie''
Po co mi tu motyl z zony?
zeby wszyscy brali w szpony?
Skrzydla,barwa...piekna sprawa
lecz pod ziemia jest zabawa:)

graveworm
Bywalec

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): So 13 lut, 2010 22:34

Pt 17 cze, 2011 09:59

graveworm napisał(a):
selena napisał(a):Poznał Robal Mrufkę w necie co o kumplach bajki plecie.Nie podoba mi się to to więc dowalę jej z ochotą... ::admin Ale Mrufka niby tycia to przeciwnik nie do zbicia.Robal myśli tyłek zwiera Mrufka twardo się opiera. :zly: Rzecze Robal po co spory lepiej spjórz na me walory.Jam poeta ja mam talent i nie wstydzę sie go wcale! Mrufka patrzy głowką kręci. Co ten Robal mi tu smęci. Jaki talent jaki walor już ja zagnę na nim parol! Robal dwoi się i troi żeby Mrufkę zadowolić.Ciągle pisze do niej wierszem.Mrufka krzyczy jeszcze jeszcze! :cheer: Robal chodzi napuszony podgaduje...Szukam żony:) wśród motyli...(jak to facet) Mrufka lekko zadziwiona. :shock: Nie dla ciebie taka żona nie masz skrzydeł ani fraka i wyglądasz na robaka. Tak pół nocy biadolili na ciąg dalszy umówili...Czyżby się zaprzyjaznili??? ::pijacy

bez slow:)gratuluje. ::aplauz ::aplauz
Czy selena dzis zazdrosna,
ze robala chce wychlostac?
Na to robal szepce skrycie...
,,co ty laska,ja przez zycie,
w samotnosci i ukrycie''
Po co mi tu motyl z zony?
zeby wszyscy brali w szpony?
Skrzydla,barwa...piekna sprawa
lecz pod ziemia jest zabawa:)


Naprawdę extra!

Nie dotrzymam Wam kroku tym razem, bo niestety będę bardzo zajęta cały tydzień. Ale jak tylko będę wolniejsza, to nadrobię zaległości.

Buziaki

mrufka

mrufka
Weteran

  • Posty: 644
  • Dołączył(a): Pt 29 sty, 2010 12:30

Pt 17 cze, 2011 10:50

Taka zazdrość ludzka rzecz :mrgreen: przyjaciela też chcę mieć :D Ale tutaj tylko zgrzyta skrzypi trzeszczy i skowyta... ::admin Każdy żale jakeś płodzi ::placz a nie o to tutaj chodzi.Żeby Polak gryzł Polaka z tego tylko wielka draka.Tej zawiści jest zbyt wiele teraz pora na wesele.Robal z Mrufką pogodzeni jednak można tu coś zmienić!!!Można pośmiać się polubić ::pijacy nie tylko w obelgach zgubić... :zly: Czas na zmiany drodzy moi!!!Bo Polakom nie przystoi...Bo my naród dumny przecie...zresztą sami dobrze wiecie :D

Avatar użytkownika
selena
Weteran

  • Posty: 276
  • Dołączył(a): Pn 08 gru, 2008 11:08

Pt 17 cze, 2011 11:42

selena napisał(a):Taka zazdrość ludzka rzecz :mrgreen: przyjaciela też chcę mieć :D Ale tutaj tylko zgrzyta skrzypi trzeszczy i skowyta... ::admin Każdy żale jakeś płodzi ::placz a nie o to tutaj chodzi.Żeby Polak gryzł Polaka z tego tylko wielka draka.Tej zawiści jest zbyt wiele teraz pora na wesele.Robal z Mrufką pogodzeni jednak można tu coś zmienić!!!Można pośmiać się polubić ::pijacy nie tylko w obelgach zgubić... :zly: Czas na zmiany drodzy moi!!!Bo Polakom nie przystoi...Bo my naród dumny przecie...zresztą sami dobrze wiecie :D


Nie wytrzymałam. Tak w naprędce pisane:

A selena, pani miła
zdrowo mrufce przyganiła.
Mrufka czuje winę wielką:
"po co machać ta szabelką".

Ale czasem trochę niszczy,
chować, co tam w trawie piszczy.
Nie jest prawdą zawsze mowa,
że pod dywan lepiej schować.

albo

nie jest prawdą gminna wieść,
że pod dywan lepiej zmieść

mrufka
Weteran

  • Posty: 644
  • Dołączył(a): Pt 29 sty, 2010 12:30

Pt 17 cze, 2011 13:10

mrufka napisał(a):
selena napisał(a):Taka zazdrość ludzka rzecz :mrgreen: przyjaciela też chcę mieć :D Ale tutaj tylko zgrzyta skrzypi trzeszczy i skowyta... ::admin Każdy żale jakeś płodzi ::placz a nie o to tutaj chodzi.Żeby Polak gryzł Polaka z tego tylko wielka draka.Tej zawiści jest zbyt wiele teraz pora na wesele.Robal z Mrufką pogodzeni jednak można tu coś zmienić!!!Można pośmiać się polubić ::pijacy nie tylko w obelgach zgubić... :zly: Czas na zmiany drodzy moi!!!Bo Polakom nie przystoi...Bo my naród dumny przecie...zresztą sami dobrze wiecie :D


Nie wytrzymałam. Tak w naprędce pisane:

A selena, pani miła
zdrowo mrufce przyganiła.
Mrufka czuje winę wielką:
"po co machać ta szabelką".

Ale czasem trochę niszczy,
chować, co tam w trawie piszczy.
Nie jest prawdą zawsze mowa,
że pod dywan lepiej schować.

albo

nie jest prawdą gminna wieść,
że pod dywan lepiej zmieść
Czy pod dywan czy pod szafę można strzelić wielką gafę. Bo czasami goście wpadną i co będzie gdy odgadną?? ::placz Każdy jakiś sekret chowa aż od tego boli głowa :roll: Każdy lubi też sekrety ale cudze...niestety :master: Polak taką ma naturę wtyka nosa w każdą dziurę. Jak się uda coś wyniuchać całe forum o tym słucha :oops: Każdy coś tam chce dorzucić każdy lubi się pokłócić ::admin Ale fajnie jest czasami trochę zgody między nami ::pijacy Polakami...

Avatar użytkownika
selena
Weteran

  • Posty: 276
  • Dołączył(a): Pn 08 gru, 2008 11:08

Pt 17 cze, 2011 16:09

Ja tam w to kolko wzajemnej adoracji sie nie wtracam chce tylko odpowiedziec Piotrowi , ze nie moge wyslac linku bo to co napisalem ukaze sie w lipcu w Polish Expressie .

Co do robakow i tworczosci to nie moje klimaty bylo smieszne do czasu potem sie znudzilo . Z robakow to ja wole Ballade o Robaku w wykonaniu Mariana Kociniaka.

Avatar użytkownika
stare ludzie
Weteran

  • Posty: 317
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 20:33

Pt 17 cze, 2011 17:11

graveworm
Bywalec

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): So 13 lut, 2010 22:34

Pt 17 cze, 2011 17:42

hahaha!!!No no mrufka, graveworm dwa robale nie lubiły się nic, wcale!
teraz jednak się kochają, w rymowaniu talent mają! ;)

...jesteście świetni, świetna robota ::aplauz
::wales

Avatar użytkownika
Colo
Bywalec

  • Posty: 202
  • Dołączył(a): Wt 06 lip, 2010 12:13

Pt 17 cze, 2011 17:53

Czy pod dywan czy pod szafę można strzelić wielką gafę. Bo czasami goście wpadną i co będzie gdy odgadną?? ::placz Każdy jakiś sekret chowa aż od tego boli głowa :roll: Każdy lubi też sekrety ale cudze...niestety :master: Polak taką ma naturę wtyka nosa w każdą dziurę. Jak się uda coś wyniuchać całe forum o tym słucha :oops: Każdy coś tam chce dorzucić każdy lubi się pokłócić ::admin Ale fajnie jest czasami trochę zgody między nami ::pijacy Polakami...

My Polacy,narod taki,
ze lubimy wielkie draki.
Czasem warto sie podrapac,
zeby mozna sie poswatac.
Po co komu ciagla zgoda
i swe zale w dziure chowac.
Choc tu kazdy ma ciut racji,
bo emigrant bez frustracji
jest jak powiesc bez narracji

graveworm
Bywalec

  • Posty: 143
  • Dołączył(a): So 13 lut, 2010 22:34

Pt 17 cze, 2011 18:03

Biedny Balzac się załamał i uciekł, za duża konkurencja się zrobiła :mrgreen: ...ale pewnie ciężko pracuje teraz nad nowym dziełem jak coś wywali to wszyscy padniemy! ;)

Avatar użytkownika
Colo
Bywalec

  • Posty: 202
  • Dołączył(a): Wt 06 lip, 2010 12:13

Pt 17 cze, 2011 23:23

stare ludzie napisał(a):Ja tam w to kolko wzajemnej adoracji sie nie wtracam chce tylko odpowiedziec Piotrowi , ze nie moge wyslac linku bo to co napisalem ukaze sie w lipcu w Polish Expressie .

Co do robakow i tworczosci to nie moje klimaty bylo smieszne do czasu potem sie znudzilo . Z robakow to ja wole Ballade o Robaku w wykonaniu Mariana Kociniaka.


Zdradź chociaż temat, bo aż mnie intryguje do czego to ja mogłem być tak inspirujący ;)

Avatar użytkownika
P.I.O.T.R
Weteran

  • Posty: 408
  • Dołączył(a): Cz 22 lip, 2010 19:25
  • Lokalizacja: z katowni

So 18 cze, 2011 08:15

Zapewne bedzie to tytul POLAK ANGLIKA UCZY JEZYKA , ale moga go tez zmienic , rzecz jest o tym czego polacy ucza Anglikow i jakiego jezyka uzywamy .

Avatar użytkownika
stare ludzie
Weteran

  • Posty: 317
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 20:33

Poprzednia stronaNastępna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

Powrót do POGADUCHY

cron