Nurkowanie UK

Hobby łączy! Szukasz ludzi o podobnych zainteresowaniach? Zajrzyj tutaj.

N 15 lip, 2007 12:19

Hej ludziska:)

Szuakm kogos kto chce ponurkowac w okolicy newcastle i nie tylko, na wrakach itp.

Jestem Divemasterem i szukam kogos z ceryfikacja i kropla oleju w glowie.
Pozdro

gmirek
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Wt 10 lip, 2007 19:05
  • Lokalizacja: Wallsend//Opole

N 24 lut, 2008 11:46

Siemasz Gmirek! Ja właśnie jestem na etapie ukończenia kursu (robie PADI w Newcastle) tak szybko jak się ociepli, chciałbym gdzieś się wybrać ponurkować! Możemy też pojeździć gdzieś z moją "szkółką" oni jeżdża raz w tygodniu w różne miejsca. Fajni ludzie głównie angielskojęzyczni --- pozdrawiam i czekam na kontakt jakbyś był jeszcze zainteresowany!

Thomas
Bywalec

  • Posty: 137
  • Dołączył(a): Cz 16 lut, 2006 12:19
  • Lokalizacja: Gdynia/Newcastle

N 24 lut, 2008 12:56

Tomas wyslalem ci PW, zerknij jak mozesz :)

Avatar użytkownika
lucky
Weteran

  • Posty: 886
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 14:07
  • Lokalizacja: www.cham.co.uk

Wt 26 lut, 2008 15:29

Dla zainteresowanych: robie kurs w www.aquanorth.co.uk . Sklep miesci sie w Heaton przy rondzie Chillingham Road i Benton Road po stronie tej drugiej. Kurs podstawowy kosztuje 250 funtow obejmuje 8 tygodni. Sprzet udostepniaja, rurke i maske trzeba miec swoja. Sa to zajecia z teorii: film, ksiazka i inne pierdoly plus testy, ktore trzeba zaliczac. 6-8 nurkowan na basenie w Gosforth i 2 nurkowania Open Air , ja nurkowalem w Lancaster na Lake Districk , tam mają akwen treningowy. Fajna ekipa , jezdza czesto na nurkowania , organizują wycieczki poza UK, oczywiscie ceny promocyjne. Pozdrawiam

Thomas
Bywalec

  • Posty: 137
  • Dołączył(a): Cz 16 lut, 2006 12:19
  • Lokalizacja: Gdynia/Newcastle

Wt 11 mar, 2008 18:17

Czesc wszystkim Nurkowiczom orza special Gmirka!
Wlasnie zaliczam OWD w klubie nurkowym w Stanly posiadam wlasny juz nowiutki sprzecik wlacznie z nowiutkim sucharkiem jesli ktos ma ochote na spotkanie w klubie polskim po niedzielnej mszy to zapraszam,msza jest o 11.15 wiec gdzies kolo 12 w Klubie Polskim.
pozdrowka!

jarekx
Bywalec

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): So 08 mar, 2008 23:13

Śr 12 mar, 2008 03:18

Hej wy! W tą niedziele będziemy jechać z grupą Aquanorth prawdopodobnie na Lake District, może ktos chce sie zabrać?

Thomas
Bywalec

  • Posty: 137
  • Dołączył(a): Cz 16 lut, 2006 12:19
  • Lokalizacja: Gdynia/Newcastle

Pt 21 mar, 2008 21:43

No normalnie wszoku jestem ze w KONCU ktos odpisal. Myslalem ze tu same szczury ladowe :P
Dajcie znac ja kbedzie nurkowanie nadchodzilo jakies na maila to chetnie sie wybiore.
Moj mail: gmirek81@yahoo.com

Bylem tez w aquanorth pytac sie o kursy instruktorskie i wydawal sie spoko, co bardziej interesuja mnie nurkowania techniczne ktore orbia na wrakach - to jest wypas :P

Rzadko tu wpadam wiec jak cos to maila i sie leci

Pozdro

gmirek
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Wt 10 lip, 2007 19:05
  • Lokalizacja: Wallsend//Opole

So 22 mar, 2008 21:06

Siemasz gmirek ! Za tydzien prawdopodobnie w niedziele 30 marca(mniej prawdopodobne w sobote) z rana jedziemy gdzies koło Durham na nurkowanie z Aquanorth. Dam ci znac dokladny termin jak bede wiedzial, najlepiej przeslij mi swoj numer tel. na mejl to ci wysle sms-a z info pozdrowienia

Thomas
Bywalec

  • Posty: 137
  • Dołączył(a): Cz 16 lut, 2006 12:19
  • Lokalizacja: Gdynia/Newcastle

Pn 24 mar, 2008 01:18

ha :shock: to jest nas zzzz pieciu.nabralem checi do uzupelnienia brakow sprzetowych i zmoczenia tylka.z wielka checia dolacze!!jezeli to jeszcze aktualne?!pozdro

[ Dodano: Pon 30 Cze, 2008 23:16 ]
mam pianke 7mm maresa,buty,i pletwy twin jet scubapro,rekawice na sprzedaz.cena do obgadania.sprzet a wlasciwie ubranie ze cztery razy uzyte ,wiec w stanie idealnym.

MIB
Bywalec

  • Posty: 100
  • Dołączył(a): So 22 mar, 2008 23:51

Pt 17 paź, 2008 18:26

czesc wszystkim nurasom,na imie mi Jarek,mieszkam w Consett, jestem PADI ADVANCE SCUBA DIVER szukam kogos ze sprzetem i licencja na wspolne wypady nurkowe
pozdrowka

jarekx
Bywalec

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): So 08 mar, 2008 23:13

Śr 22 paź, 2008 12:39

Hej,
Ja tez nurkuje :cool: . Jezeli tylko dysponujecie samochodem, to wcale nie trzeba szukac miejsc do nurkowania w Lake District (chociaz mozna oczywisice, bo pieknie podobno). Nurkowac mozna juz w Tynemouth, Brown's Bay, jest wrak, pojawiaja sie rybki np. dorsze czy ryby rury (?), czyli pipefish :mrgreen: , jest mnostow krabow, sa homary, anemony, zdarzaja sie krewetki i inne takie. Moze byc zjawiskowo. Nawet ostatnio po raz pierwszy nurkowalam tam w nocy - bardzo emocjonujace przezycie, zwlaszcza, ze latarka mi sie wyladowala przy schodzeniu pod wode i musialam sie trzymac bliziutko swiatelka obok. A co do zakupow i uzupelniania sprzetu - polecam ebay, mozna trafic na niezle wyprzedaze.
Pozdrawiam!

CzarnaMewa
Bywalec

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): Cz 03 kwi, 2008 07:32
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Śr 22 paź, 2008 16:03

Dzieki za odpowiedz Czarna Mewa <brzmi jakos zensko> :roll: ,ciekawe tereny nurkowe od zachodu po wschod Angli jz w miare opanowalem i to i ow sie widzialo wlacznie z fokami,ale napisalem,ze szukam kogos z kim bym jezdzil na moczenie Czarna Mewo :wall: :)

pozdrowka!

jarekx
Bywalec

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): So 08 mar, 2008 23:13

Pt 24 paź, 2008 10:02

jarekx napisał(a):Dzieki za odpowiedz Czarna Mewa <brzmi jakos zensko> :roll: ,ciekawe tereny nurkowe od zachodu po wschod Angli jz w miare opanowalem i to i ow sie widzialo wlacznie z fokami,ale napisalem,ze szukam kogos z kim bym jezdzil na moczenie Czarna Mewo :wall: :)

pozdrowka!


Hej Jarekx, tylko dawalam znak o sobie, ze sa tutaj ludzie, ktory tez nurkuja ;) . Mam partnera do nurkowania, ale jak mi dasz namiary na priva, to moge sie rozejrzec wsrod znajomych, ktorzy jezdza czesto. Moze ktos bedzie chetny. Oczywisice jezeli mowisz po angielsku :lol: . A propos tez nurkowalam z fokami (foka 1 wlasciwie), Whitley Bay, mile pieski wodne :). Pozdrawiam.

CzarnaMewa
Bywalec

  • Posty: 149
  • Dołączył(a): Cz 03 kwi, 2008 07:32
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Cz 30 paź, 2008 19:50

Hej Czarna Mewko,
Naleze do angielskiego klubu nurkowego od 2 latek wiec jakos sie dogaduje hehe a poza tym pod woda obowiazuje zupelnie inny jezyczek zrozumialy dla wszystkich :mrgreen:

[ Dodano: Czw 27 Lis, 2008 18:33 ]
gmirek napisał(a):Hej ludziska:)

Szuakm kogos kto chce ponurkowac w okolicy newcastle i nie tylko, na wrakach itp.

Jestem Divemasterem i szukam kogos z ceryfikacja i kropla oleju w glowie.
Pozdro


chetnie sie przylacze

jarekx
Bywalec

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): So 08 mar, 2008 23:13

So 29 lis, 2008 18:11

czesc,
Na imie mam Jarek jestem pletwonurkiem z licencja PADI ADVANCE SCUBA DIVER,poszukuje kolegi z licencja do wspolnych wypraw na okoliczne jeziora i rzecz jasna nad morze rowniez

pozdrawiam Consett, Newcastle, Durham

[ Dodano: Sro 18 Lut, 2009 16:39 ]
Czesc,

Pisze raz jeszce i zapytuje liczne grono rodakow, czy sa chetni na wspolne wyprawy nurkowe po okolicy wybrzeza od Sanderlandu po Edinburgh????

pozdrowonka

jarekx
Bywalec

  • Posty: 113
  • Dołączył(a): So 08 mar, 2008 23:13

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości

Powrót do HOBBY UK

cron