Opinie o english-by-phone

Śr 05 paź, 2011 12:23

Witam, ostatnio znalazłem szkołę, w której można uczyć się angielskiego z lektorem przez skype. Zainteresowało mnie to i zapisałem się na darmową rozmowę testową. Czy ktoś już korzystał z takiej formy nauki? Jakie są wasze doświadczenia?

jerfran
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): Śr 05 paź, 2011 11:57

Pt 07 paź, 2011 21:22

no i jak wrazenia po pierwszych lekcjach? warto i czy to dobra metoda edukacji?

Avatar użytkownika
moniaczek
Bywalec

  • Posty: 230
  • Dołączył(a): Śr 11 cze, 2008 12:33
  • Lokalizacja: darlington

Pt 23 mar, 2012 09:58

jerfran napisał(a):Witam, ostatnio znalazłem szkołę, w której można uczyć się angielskiego z lektorem przez skype. Zainteresowało mnie to i zapisałem się na darmową rozmowę testową. Czy ktoś już korzystał z takiej formy nauki? Jakie są wasze doświadczenia?

Ja korzystałam ale w szkole Shamrock. Też uczą przez skypa. Wykupiłam sobie najpierw lekcje próbna za 1 zł i spodobało mi się. Zostałam na rok z nimi. ja byłam bardzo zadowolona z tych lekcji. Duzo się nauczyłam a lektor okazał się bardzo kompetentna osobą. Udało mi się tez trafić na ekstra promocje cenowe, wiec nauka kosztowała mnie grosze. Polecam spróbuj, bo wiem ze nie każdemu to odpowiada. http://www.szkola-shamrock.pl/

uwikłanka
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Pt 23 mar, 2012 09:52

Pt 18 maja, 2012 13:51

moniaczek napisał(a):no i jak wrazenia po pierwszych lekcjach? warto i czy to dobra metoda edukacji?

Ja to kiedyś próbowałem, przyznam, że nawet dobrze to działało, lektor którego miałem starał się mi pomagać w problemach, tak jak na normalnej lekcji. Teraz mi już nie trzeba, bo konwersacje mam codziennie na ulicach :P

robeks
Początkujący na forum

  • Posty: 5
  • Dołączył(a): Śr 16 maja, 2012 09:42

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Powrót do NAUKA, COLLEGE, STUDIA

cron