OPONY

Wt 11 gru, 2007 12:44

Aczkolwiek dokładnie wczoraj wymieniłem cztery nówki 16 z firmy której nie jestem w stanie powtórzyć bo po prostu nie pamiętam (totalnie nieznana) i jest gicio. Komfort jazdy nie ucierpiał (Poprzednio wysłużone Pirreli P6000 czy jakoś tak) sa bardzo ciche i mimo zmrożonego asfaltu (dziś rano było ok 0 stopni) trzymały się drogi fantastycznie, sam jestem szczerze zaskoczony. Kosztowało mnie to wszystko 235 funtów razem z wywarzaniem. Generalnie polecam średniaki a nie wysłużone opony ze starą guma na szrocie.

Gotwin
Rozkręca się

  • Posty: 65
  • Dołączył(a): Cz 29 mar, 2007 11:40
  • Lokalizacja: Kamienna Góra, Consett

Pt 14 gru, 2007 22:14

Szczerze mowiac nigdy nie kupilem uzywanych oponek, ale jesli juz bym mial wybor uzywane firmowe, a nowe no name to wybral bym uzywane :twisted:

Avatar użytkownika
bull3t4u
Bywalec

  • Posty: 186
  • Dołączył(a): Wt 25 kwi, 2006 14:34

Pt 14 gru, 2007 22:39

Pozwolę sobie zabrać głos i powiem,ze ja zawsze wybieram opony w National,gdzie w zależności od rozmiaru są stosunkowo tanie,gdy wymienia sie np.4 sztuki i tak 14 kosztują £140 z wymiana.Chodzi o opony np.f-my Barum.

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

N 16 gru, 2007 15:22

Ja pozostaje przy swoim, a dodatkowo sprawdziłem nazwe tych fantastycznych :lol: opon które właśnie kupiłem IMPETUS hahaha.
Mówie szczerze - jestem konkretnie zdziwiony tym co one poprawią po tygodniu jazdy a jeździłm już na róznych oponach - w większosci na firmówka, jeśli mnie te nie zawiodą w niedalekiej przyszłości to już nie będę przepłacał na markowych.
Pozdrawiam.

Gotwin
Rozkręca się

  • Posty: 65
  • Dołączył(a): Cz 29 mar, 2007 11:40
  • Lokalizacja: Kamienna Góra, Consett

So 05 sty, 2008 11:42

Do Lucky
Zazwyczaj piszesz mądrze i zgadzam się z Twoimi postami, jednak tutaj nie masz racji. W Anglii rzeczywiście każda może być od innej "mamy", ale na kontynencie to nie przejdzie. Nie jest tak jak piszesz, że będą respektować prawo Angielskie. Jeżeli skontroluje Cię policja- koniec jazdy, podobnie sprawa się ma opon zimowych- np w Niemczech i kilku innych krajach Europy (nie wymieniam ich, bo przez nie nie podróżujemy do Polski) nie masz prawa jechać w zimie nawet na oponach letnich (muszą być zimowe lub wielosezonowe). A co powiesz na jazdę w Polsce bez świateł? Nie zapłacisz mandatu jadąc Angielskim samochodem?
W każdym kraju należy przestrzegać obowiązujących tam przepisów (nie tylko dot ruchu drogowego)- niech każdy o tym pamięta!
Szerokiej drogi ;)

Avatar użytkownika
ciufek
Rozkręca się

  • Posty: 50
  • Dołączył(a): So 03 cze, 2006 08:58
  • Lokalizacja: Consett

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości

Powrót do MOTO UK

cron