Otwarcie konta bankowego dla sole trader

So 29 wrz, 2012 09:23

Witam serdecznie, na poczatku wyjasnie moja sytaucje.

Przez kilka lat mieszkalem i pracowalem w Londynie, jednak z powodow zdrowtnych musialem wrocic do kraju. Na miejscu okazalo sie, ze zamiast 1 operacji czekaja mnie 4, co skutecznie uziemilo mnie w Polsce mysle na jeszcze jakies1,5-2 lata. Zajmuje sie ogolnie sprzedaza przez internet (z reszta trudno cos innego robic jesli ma sie problemy z poruszaniem) i chcialem ruszyc z tym oficjalnie, ale latwiej ze wzgledow finansowych jest prowadzic samozatrudnienie w Anglii niz Polsce. Aby moc otworzyc konta do platnosci internetowych oblugujacych Polskie banki, musze posiadac konto na terenie UK, ktore zamknalem przed wyjazdem.

Pytanie jest nastepujace: czy sa w Newcastle sa firmy, ktore zalatwiaja otwarcie konta? Oczywiscie odplatnie. Nie posiadam w UK zadnego potwierdzenia adresu.

Posiadam NIN i UTR, moj credit score jest pewnie teraz niski.

W dniach 25-28 padziernika bede w Newcastle, wiec moglbym osobiscie dopelnic formalnosci.

Dziekuje z gory forumowiczom za pomoc :) Milego weekendu :)

kompresja
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): So 29 wrz, 2012 09:11

So 29 wrz, 2012 14:09

mysle ze bedzie trudno otworzyc konto bez potwierdzenia adresu w UK...ale moze jest jakis bank ktory tego nie wymaga,nie wiem...

mconrado79
Rozkręca się

  • Posty: 80
  • Dołączył(a): Cz 25 mar, 2010 21:54

So 29 wrz, 2012 23:46

bez adresu to wiem, ze lipa, w londynie sa takie firmy polskie, co zalatwiaja wszystko na start - umawiaja na nin, wypelniaja z ludzmi papiery na samozatrudnienie no i pomagaja otworzyc konto - wlasnie kiedy nie ma sie czy to jeszcze zatrudnienia czy potwierdzenia adresu. w 2005 roku moja panna otwierala wlasnie w takiej firmie, placila 50 funtow, oni zalatwiali wszystko, na drugi dzien podpisywala papiery i czekala poczta na karte. poniewaz bede tylko 3 dni w newcastle to jestem gotowy taka akcje wlasnie tez zrobic, stad pytanie - czy sa w ogole jeszcze i czy sa w newcastle takie wlasnie polskie firmy swiadczace takie uslugi (ale ja pisze :))

kompresja
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): So 29 wrz, 2012 09:11

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES

cron