Parking w Doncaster

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Wt 18 maja, 2010 04:06

Mam pytanie, czy ciągle pobiera 2 razy przy płaceniu kartą za postój auta na parkingu? Czy trzeba ciągle drukować bilet i dzwonic na informacje przy wyjezdzie?

Vodun


Wt 18 maja, 2010 10:09

Są dwie opcje:
1) Rezerwujesz i płacisz przez net, przy wjeździe na parking wkładasz tę kartę co płaciłeś on-line i przy wyjeździe wkładasz te samą kartę. ! Warto zapisać sobie numer rezerwacji w razie problemów (np. gdy zapomnisz karty co nią płaciłeś przez net).
2) Wjeżdzasz, bierzesz bilet, potem płacisz w automacie na lotnisku za ten bilet i przy wyjeździe wkładasz ten bilet.

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Wt 18 maja, 2010 10:21

Rychu nie zrozumiałeś mnie. WIem, że są takie opcje, ale przy 1 opcji, która podałeś zawsze płaciłem podwójnie. Wcześniej przy rezerwacji, potem drugi raz przy wyjeździe. Dlatego się pytam czy juz naprawili ten problem czy dalej każą drukować bilet i przy wyjeździe każą podać nr rezerwacji?

Vodun


N 23 maja, 2010 18:03

Vodun napisz kiedy to było bo tak to nie wiadomo do jakiego czasu się odnieść, czy to było tydzień czy miesiąc a może jeszcze wcześniej. Pozdro

Nowy
Bywalec

  • Posty: 102
  • Dołączył(a): So 07 kwi, 2007 12:13
  • Lokalizacja: PABIANICE/BYTOM/z TĄD

N 23 maja, 2010 19:15

Biletu drukowac nie musisz, ale numer rezerwacji trzeba miec.

Napisz kiedy miales taka sytuacje, bo my bylismy w Doncaster jakis miesiac temu I auto stalo tam 2 tygodnie i bez problemu wyjechalismy

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Cz 27 maja, 2010 08:44

Przytrafilo mi sie to, przez ostatnie 6 miesiecy ( 3 razy lecialem do kraju) Nie zwracalem na konto i ostatnio zauwazylem, ze zaplacilem za rezerwacje i potem przy wyjezdzie jak wkladalem karte pobieralo drugi raz. Sprawa wyjasniona, ale teraz przy wjezdzie i wyjezdzie podaje nr rezerwacji.

Vodun


Pn 21 cze, 2010 15:56

A miał ktos ten problem na parkingu w Leeds Bradford?
Najpierw przy rezerwacji a później przy wyjeździe mnie skroili . Najlepsze że nie mozna sie do nich dodzwonic, linia caly czas zajeta. :gaah:

Avatar użytkownika
nesquik
Rozkręca się

  • Posty: 85
  • Dołączył(a): Cz 26 paź, 2006 20:59
  • Lokalizacja: KRC/NCL

Wt 22 cze, 2010 09:48

Dlatego ja zawsze biore bilet jak wjezdzam, a przy wyjezdzie dzwonie i podaje nr rezerwacji. NIe wkladam i nie wkladajcie kart do tych czytników.

Vodun


Śr 23 cze, 2010 05:29

Vodun napisał(a):Dlatego ja zawsze biore bilet jak wjezdzam, a przy wyjezdzie dzwonie i podaje nr rezerwacji. NIe wkladam i nie wkladajcie kart do tych czytników.


Ja tak samo zrobiłem ostatnio. Powiedziałęm że podam im numer rezerwacji a oni już mi otworzyli bramę.

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Powrót do Forum ogólne

cron