paszport

Wt 25 wrz, 2007 11:32

Mam wielki problem urodzilo mi sie dzieciotko i chcemy jechac razem do polski na swieta a wolne terminy w konsulacie sa dopiero na luty 2008 czy ktos sie orjetuje co mozna zrobic moze jakis tymczasowy dokument? a moze ktos wie czy jest konsulat tego miasta?bardzo mi zalezy zeby wiedziec jak najszybciej z gory dziekuje i czekam na odpowiedzi albo tez meile izi1235@wp.pl pozdrawiam

sivy
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 26
  • Dołączył(a): Wt 02 sty, 2007 17:27

Wt 25 wrz, 2007 14:38

jest możliwość....

POproś o dwa akty urodzenia ,zrób zdjęcia u fotografa i leć do polski złóż wniosek o dowód tymczasowy, wracasz migiem a twoja dróga połówka leci i przy odbiorze podbisuje wniosek za siebie. Najlepiej jak całą sprawę pilotuje ktoś w polsce - dowie się jak ma dokładnie wyglądać zdjęcie no i pobiega po urzędach zanim przylecisz ,żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik.....
Innej możliwości raczej nie ma :neutral:

Avatar użytkownika
lucky
Weteran

  • Posty: 886
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 14:07
  • Lokalizacja: www.cham.co.uk

Wt 25 wrz, 2007 14:46

kiedys byla mozliwosc dopisania dziecka do paszportu ktoregos z rodzicow , czy jest to dalej mozliwe tego nie wiem trzeba by dopytac w konsulacie ?

Avatar użytkownika
andy
Weteran

  • Posty: 666
  • Dołączył(a): N 13 sie, 2006 17:33
  • Lokalizacja: Gateshead

Wt 25 wrz, 2007 14:50

nie nie ma takiej możliwości :(

Avatar użytkownika
lucky
Weteran

  • Posty: 886
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 14:07
  • Lokalizacja: www.cham.co.uk

Wt 25 wrz, 2007 19:23

zdjecie bobaska do polskiego paszportu wyglada tak: glowa prosto, twarz patrzy w obiektyw:( buzia zamknieta, a oczy otwarte:(. troche trudno z takimi szkrabami, bo sama ostatnio walczylam z moim synkiem, ale po kilku probach udalo sie. zycze powodzenia

Avatar użytkownika
asiunia
Rozkręca się

  • Posty: 58
  • Dołączył(a): Pn 27 lis, 2006 11:46
  • Lokalizacja: NE9 6NS, gdansk

Wt 25 wrz, 2007 21:13

no tak z dowodu nici bo karmie piersia i nie moge poleciec do polski bez synka a rodzice nic nie zalatwia bezemnie chyba zeby mieli dobre znajomosci czyzby nic nie dalo sie zrobic tylko czekac na luty to niemozliwe dalej szukam wyjscia moze cos jeszcze ktos wie?

sivy
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 26
  • Dołączył(a): Wt 02 sty, 2007 17:27

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości

Powrót do RODZICE

cron