Petycja w sprawie smolenska

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Śr 27 cze, 2012 10:03

Szanowni Czytelnicy zwracam się z prośbą do wszystkich tych którym zależy na wyjaśnieniu tragedii Smoleńskiej o podpisanie się pod petycją która została złożona na stronie Białego Domu w Waszyngtonie po adresem wh.gov/zMU. Zebranie 25000 głosów pozwoli na rozpoczęcie dalszych prac nad tym co naprawdę zdarzyło się w Smoleńsku. Złożenie poparcia jest bardzo łatwe poniżej instrukcja: 1. skopiuj link: wh.gov/zMU i wklej do okna przeglądarki internetowej 2. kliknij na niebieski link na dole strony pod tytułem create an account 3. wpisz w pojawiających się rubrykach swoje Imię (first name) Nazwisko (last name)i adres e mailowy 4. Następnie na dole strony przepisz do najniższej rubryki nieregularne literki i cyferki pojawiające się nad ramką potwierdzające logowanie 5. Kliknij niebieską ramkę z napisem create an account 6. Następnie po kilkunastu minutach wejdź na swoje konto emailowe i kliknij w link przesłany przez Biały Dom celem zweryfikowania konta 7. Po weryfikacji konta możesz podpisać petycję klikając na sign in niebieska ramka na dole strony wh.gov/zMU Co ważne podpisy pod petycją pojawiają się tylko z Imienia i pierwszej litery nazwiska a więc są anonimowe. Dodatkowo nie musisz być obywatelem USA aby podpisać się pod petycją. Do chwili obecnej podpisało się wielu Polaków z Polski. Uprzejmie proszę o skopiowanie tej wiadomości i wklejanie na inne fora celem zainteresowania jak największej liczby osób mogących podpisać się pod petycją.

Prosto jasno i szybko. :horse:

Avatar użytkownika
hursamir
Bywalec

  • Posty: 201
  • Dołączył(a): N 29 kwi, 2007 09:13
  • Lokalizacja: Slask

Śr 27 cze, 2012 14:45

@Zebranie 25000 głosów pozwoli na rozpoczęcie dalszych prac nad tym co naprawdę zdarzyło się w Smoleńsku
.....................................
a kto za to zaplaci i z czyjej kieszeni
poza tym kogo to obchodzi[/quote]

Swistak
Bywalec

  • Posty: 182
  • Dołączył(a): Cz 12 sty, 2012 18:20

Śr 27 cze, 2012 14:51

Jesli ktos wierzy, ze USA cokolwiek to obchodzi, a jeszcze bardziej, ze beda chcialy Polsce pomoc, to ..... no delikatnie mowiac ma swoj wlasny swiat i niech mu tam w nim dobrze bedzie.
Hursamir, pamietaj, ze brakuje juz tylko Twojego podpisu, zeby sledzik zniknal z naszej klasy.

Avatar użytkownika
Slonick
Weteran

  • Posty: 481
  • Dołączył(a): Pt 15 paź, 2010 15:22

Śr 27 cze, 2012 16:29

Jak podpiszesz, to dostaniesz za darmo dożywotnią wizę do USA :horse:

Avatar użytkownika
proffoto
Weteran

  • Posty: 1025
  • Dołączył(a): So 06 lut, 2010 09:39
  • Lokalizacja: Grudziądz/Middlesbrough

Śr 27 cze, 2012 16:48

proffoto napisał(a):Jak podpiszesz, to dostaniesz za darmo dożywotnią wizę do USA :horse:

Wazna wylacznie na terenie Guantanamo :P

Avatar użytkownika
Slonick
Weteran

  • Posty: 481
  • Dołączył(a): Pt 15 paź, 2010 15:22

Śr 27 cze, 2012 18:48

Była juz podobna tragedia w Gibraltarze w której zginął ważny dla Polski człowiek gen Sikorski. Między innymi i Anglii wówczas nie pasowała afera którą chciał rozdmuchać w sprawie Katynia. Tworzyła się nowa koalicja antyhitlerowska. Śmierć polskiej głowy do dzisiaj nie jest wyjaśniona. Głupio by było przyznać że maczali w tym ręce nasi sojusznicy.

Dzisiaj Polska jest nadal niewiele znaczącym skorumpowanym krajem. Zginęła kolejna głowa państwa, ale nie takiego formatu jak generał Sikorski i na pewno niezasługujący na pochówek wśród polskich królów. Oczywiste że wielka strata dla rodzin ofiar, ale.... Głupie to co napiszę, ale powinno więcej spadać takich samolotów, to może kraj nasz pozbył by się pchających do koryta polityków, a ci wartościowi mogli by coś zrobić dla nas. Obecnie nie maja siły przebicia w tym chamstwie.

Avatar użytkownika
jawik
Weteran

  • Posty: 1101
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 23:15
  • Lokalizacja: z kurnika

Śr 27 cze, 2012 19:11

jawik napisał(a): .....może kraj nasz pozbył by się pchających do koryta polityków, a ci wartościowi mogli by coś zrobić dla nas.....


Problem w tym ze Ci co mogli cos zrobic zostali zapakowani do jednego samolotu do Smolenska wlasnie.

Avatar użytkownika
hursamir
Bywalec

  • Posty: 201
  • Dołączył(a): N 29 kwi, 2007 09:13
  • Lokalizacja: Slask

Śr 27 cze, 2012 19:46

niby co mogliby zrobic

Swistak
Bywalec

  • Posty: 182
  • Dołączył(a): Cz 12 sty, 2012 18:20

Śr 27 cze, 2012 20:18

Czy ja wiem czy naprawdę to jeszcze coś da? te Twoje podpisy? petycje? - z tego co się stało powinno wyciągnąć się konkretne wnioski i mieć nauczkę - aby nigdy więcej nie wydawać takich zgód, decyzji i nie pakować wszystkich uczestników-podobno ważnych ludzi dla kraju- do jednego środka lokomocji! I niech mi tu ktoś nie mówi o rozrzutności jaką byłoby przetransportowanie tych ludzi kilkoma lotami lub tym podobne - skoro codziennie wydaje się takie pieniądze w Kancelarii Prezydenta RP....KTOŚ NA TO WYRAZIŁ ZGODĘ, KTOŚ PODJĄŁ TAKĄ DECYZJĘ...przyniosła opłakane skutki....

gosiak77
Bywalec

  • Posty: 238
  • Dołączył(a): Cz 08 wrz, 2011 15:18
  • Lokalizacja: 2000km stąd

Śr 27 cze, 2012 23:06

gosiak070772 napisał(a):Czy ja wiem czy naprawdę to jeszcze coś da? te Twoje podpisy? petycje?


Nie chcesz - nie podpisuj. Ja tylko podalem dalej. Sam podpisalem a czy to cos pomoze czy nie to juz inna sprawa. Zawsze moge z czystym sumieniem powiedzic ze cos zrobilem - a nie tylko uzalac sie nad soba "bo co ja sam moge zrobic". No coz moze gowno to da ale w grupie sila, prawda?

Avatar użytkownika
hursamir
Bywalec

  • Posty: 201
  • Dołączył(a): N 29 kwi, 2007 09:13
  • Lokalizacja: Slask

Cz 28 cze, 2012 07:46

Ja się nad sobą nie użalam-stwierdziłam fakty-pozdrawiam i życzę powodzenia w nabywaniu siły!

gosiak77
Bywalec

  • Posty: 238
  • Dołączył(a): Cz 08 wrz, 2011 15:18
  • Lokalizacja: 2000km stąd

Cz 28 cze, 2012 13:00

Ach ten Smoleńsk.... ma już dosyć ::pijacy

Avatar użytkownika
proffoto
Weteran

  • Posty: 1025
  • Dołączył(a): So 06 lut, 2010 09:39
  • Lokalizacja: Grudziądz/Middlesbrough

Cz 28 cze, 2012 18:34

hursamir
moze po prostu zacznij myslec samodzielnie a nie grupowo
bo przypuszczam ze gdybym zapytal ciebie jakie przeslanki sklonily cie do tego zeby
wyslac swoj glos to bys pewnie nic kostruktywnego nic bym nie uslyszal od Ciebie

Swistak
Bywalec

  • Posty: 182
  • Dołączył(a): Cz 12 sty, 2012 18:20

Cz 28 cze, 2012 21:50

Swistak napisał(a): ....jakie przeslanki sklonily cie do tego zeby
wyslac swoj glos to bys pewnie nic kostruktywnego nic bym nie uslyszal od Ciebie


Dobre Swistak - a Ty dalej siedz i zawijaj w te sreberka :P

A tu masz fajny vod bo czytanie chyba cie boli :)Prof. Binienda - eksluzywny wywiad

Avatar użytkownika
hursamir
Bywalec

  • Posty: 201
  • Dołączył(a): N 29 kwi, 2007 09:13
  • Lokalizacja: Slask

Cz 28 cze, 2012 22:15

czytanie mnie nie boli ale myslenie jest ci obce czego przykladem jest brak twoich odpowiedzi na proste pytania

Swistak
Bywalec

  • Posty: 182
  • Dołączył(a): Cz 12 sty, 2012 18:20

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości

Powrót do POGADUCHY