Pierwszy raz w Newcastle- prosimy o porady

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Pt 16 cze, 2006 21:34

Witam, w poszukiwaniu konkretnych informacji na temat Newcastle natrafilem na to forum, cenie sobie fachowe porady i poziom wypowiedzi, ale przejdźmy do sprawy, otóż 3 lipca przylatuje wraz z dziewczyną do Newcastle, mamy tu przyjaciela u którego się zatrzymamy także mieszkanie mamy zapewnione, ale co z resztą???:)Jesteśmy studentami,ja Politechniki na kierunku mechanicznym natomiast dziewczyna studiuje Wizaż i pracuje, nasz poziom angielskiego jest na poziomie komunikatywnym. Doradźcie gdzie mamy szukać pracy, na co byc przeczulonymi, czy naszych rodaków naprawdę jest tak dużo że nie warto tu przyjeżdżać???Ile kosztuje życie odliczjac mieszkanie???Licze na Państwa fachowe porady i przepraszam za ten referat:))Pozdrawiamy :D

Tomaj
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Śr 07 cze, 2006 20:00

Pt 16 cze, 2006 21:41

polecam uwaznie poczytac forum, chyba znajdziesz wiekszosc odpowiedzi na swoje pytania :)

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Pt 16 cze, 2006 21:57

A wiec...zapewne zabrzmi to ciut kontrowersyjnie... mam nadzieje, ze nie obierzesz tego zle - ale aby zyc tu jak cywilizowany człowiek - musisz sie liczyc z wydatkiem okolo 1000Ł/miesiecznie...

Avatar użytkownika
Tymot
Weteran

  • Posty: 555
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 20:16
  • Lokalizacja: Rzeszow/Newcastle

Pt 16 cze, 2006 21:58

ehhhhhhhh

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości

Powrót do Forum ogólne

cron