pilka nozna w wolnych chwilach

Śr 18 paź, 2006 20:47

czy chcialby ktos pokopac w pileczke o kazdej porze najlepiej w weekendy szukam chetnych do zrobienia polskiej ekipy narazie ja gram i moi koledzy z pracy ale czasami jak maja wolne ja jestem co 2 dni jak nie po poludniu to wieczorkiem przy swiatlach za free sztuczna nawierzchnia w zwyklych butach za slisko a w korkach nie mozna najlepsze sa sniegowki te co maja duuuuuzo koreczkow gra sie max po 5 jak cos zapraszam w niedziele o 18 to jest ulica St Cuthberts Rd Gateshead z NEWCASTLE przez zielony most to jest ok 7-10 min idac w strone gateshead jak sie przejdzie zielony most to w prawo kierowac sie na bloki a za tymi blokami jest dalej jeszcze jeden to kolo tego jednego szukac albo przez most kolo metro arena tez ok 7-10 min tylko isc w lewo i pod gorke przez kladke nad ulica i za kladka jeszcze raz w lewo ok 200-300 metrow i boisko ogrodzone a wieczorem podswietlane zapraszam moj nr tel.07707690409

wladek03
Bywalec

  • Posty: 162
  • Dołączył(a): Cz 20 lip, 2006 19:10
  • Lokalizacja: NEWCASTLE CITY

Pt 20 paź, 2006 13:32

ja sie pisze ale dopiero od listopada bo teraz mam wyjazd...
ale jak cos to w jakich godzinach??

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

Pt 20 paź, 2006 17:37

gdzies kolo 18-22 najlepiej po pracy mysle ze bedzie dobrze flesze odpalaja automatycznie tylko jak ktos sie rusza to swieci i grasz do upadlego ale do 22 najpozniej boisko lux mozna pograc w niezla pilke jak masz kolegow zapraszamy

wladek03
Bywalec

  • Posty: 162
  • Dołączył(a): Cz 20 lip, 2006 19:10
  • Lokalizacja: NEWCASTLE CITY

Śr 01 lis, 2006 16:44

Witam,akurat tak sie sklada ,ze znalazloby sie kilka osob z mojej strony bo grywamy tam z chlopakami od czterech miesiecy ,jedyny minus twojej propozycji jest taki ,iz od 18 do 22 jest zupelnie ciemno a boiska w porze jesiennej nie poswietlaja (moge sie mylic)i jest cholernie zimno,chodzi ci o boisko z wypalona dziurka w okolicy srodka pola?

Avatar użytkownika
Lord Maniek
Rozkręca się

  • Posty: 47
  • Dołączył(a): Śr 01 lis, 2006 16:22
  • Lokalizacja: "Pod Rozbrykanym Kucykiem"

Pt 03 lis, 2006 10:31

tak to wlasnie to boisko z wypalona czy wytopiona dziurka ale mozna wczesniej sie umowic bo wlasnie zimno sie zaczelo a pozatym pozniej po 18 to lampy sie zapalaja automatycznie jesli ktos gra mozna sprobowac ktoregos dnia wczesniej dajcie znac ok

wladek03
Bywalec

  • Posty: 162
  • Dołączył(a): Cz 20 lip, 2006 19:10
  • Lokalizacja: NEWCASTLE CITY

Wt 07 lis, 2006 01:38

ja tez bym sie pisal, przynajmniej czlowiek porausza sie troszke:D
sa jeszcze wolne miejsca??

CzAkOtEy


Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Powrót do SPORT

cron