Podróż autem do Polski z dzieckiem

So 18 paź, 2014 10:11

Sluchajcie mam pytanie. Jak wygląda to z dzieckiem. Córa ma 4 lata i nie liczac jednego wyjazdu w PL nad morze (8h w jedna strone) gdy miala rok , to nie miała żadnych długich podróży.
Wiec moje pytania to
Ile trwa taka podróż do centralnej Polski? O ile wydłuża się czas gdy w aucie jest dziecko? O czym nalezy pamiętac szykujac sie do takiej podróży?
jakie są koszty takiej podróży gdy chcę się z kims juz jadącym zabrać i chyba najważniejsze - czy osoby ogłaszające się na forum podjęłyby się zabrania matki z dzieckiem?
Prosze o w miarę konkretne odpowiedzi, rozważam opcje samolot lub auto. Samolot mimo ze szybko i wygodnie to jednak ceny świąteczne sa zaporowe.
Dziekuje :)

pemkad
Weteran

  • Posty: 349
  • Dołączył(a): So 09 cze, 2012 14:08
  • Lokalizacja: łódzkie/NCL

N 26 paź, 2014 08:26

Witaj,co do wieku podróży twojej córki to myślę że nie będzie żadnej przeszkody co do wypadu zarówno jadąc samochodem i lecąc samochodem.Koleżanka znajomej często pokonuję samochodem trasę GB-PL płacąc za prom coś koło 150 f + 50 f paliwo a ma dziecko w podobnym wieku do twojej córki czyli da się :) Czas płynięcia promu to 16 godz + 10 jazdy samochodem . Ja jednak wolałbym na twoim miejscu lecieć samolotem ,na początku grudnia są tanie bilety lotnicze z Leeds Bradford → Kraków za które zapłacisz 45 f max.

henryk198
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): So 25 paź, 2014 05:51
  • Lokalizacja: Chorzów

N 26 paź, 2014 22:00

henryk198, dzieki za informacje. Bede kopac jeszcze po tych lotach.

pemkad
Weteran

  • Posty: 349
  • Dołączył(a): So 09 cze, 2012 14:08
  • Lokalizacja: łódzkie/NCL

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Powrót do RODZICE

cron