Polaków z UK już ciągnie do polskiej armii

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

Wt 23 wrz, 2008 16:11

40 tysięcy wakatów, 2200 złotych miesięcznie, służbowe mieszkanie, a po 15 latach emerytura – czy takie warunki skuszą Polaków pracujących w UK do powrotu do kraju i wstąpienia do armii? Wojskowi są zdania, że już kuszą - pisze goniec.com.


http://wiadomosci.onet.pl/1830162,28350 ... osceu.html

:) Już lece.

Vodun


Wt 23 wrz, 2008 20:21

hahah smiejesz sie ;p a juz jeden znajomy sie zaciagnal :P

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

Wt 23 wrz, 2008 20:45

No ja niestety nie mogę :) Mnie udało się 3 lata temu :) A już bilet miałem. Teraz powiem, że trochę żałuję!.

Vodun


Wt 23 wrz, 2008 20:50

Vodun napisał(a):No ja niestety nie mogę :) Mnie udało się 3 lata temu :) A już bilet miałem. Teraz powiem, że trochę żałuję!.



ja tez nie pojde.... generalow nie biora...

Avatar użytkownika
nemec
Weteran

  • Posty: 479
  • Dołączył(a): So 10 lis, 2007 16:57
  • Lokalizacja: M'boro

Śr 24 wrz, 2008 10:16

Dla zainteresowanych powrotem do Polski informuje,ze jezeli zdecydujecie sie zostac zawodowymi zolnierzami to nalezy byc przygotowanym na opuszczenie ojczyzny ponownie i wziecie udzialu w misjii.Z Iraku o ile mi wiadomo powoli nasze oddzialy wracaja do domu ale pozostaje jeszcze szereg innych misji ,w ktorych nasz kraj bierze udzial ,takze radzilbym sie dlugo zastanowic nad wstapieniem do armii bo mozna tam ucierpiec zarowno psychicznie i fizycznie!

Avatar użytkownika
Lord Maniek
Rozkręca się

  • Posty: 47
  • Dołączył(a): Śr 01 lis, 2006 16:22
  • Lokalizacja: "Pod Rozbrykanym Kucykiem"

Śr 24 wrz, 2008 11:49

powodzenia dla tych ktorzy sie zdecyduja

madziusiek21
Weteran

  • Posty: 535
  • Dołączył(a): N 30 mar, 2008 06:36
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Śr 24 wrz, 2008 13:29

Nie jestem jakis mega chojrakiem ale swoj pobyt w MW 8 lat temu wspominam jak wypasione wakacje. Gdyby wtedy była możliwość zostac to dzis do emerytury miałbym 7 lat! Jezeli z gory zakładasz (jak wiekszosc poborowych) że wojsko to strata czasu i jestes nastawiony na bycie wszędzie tylko nie tam to nic dziwnego ze bedziesz sie czuł psychicznie czy fizycznie gnebiony i nic co bedzie sie działo w koszarach nie bedzie Ci sie podobało. Po za tym żołnierz ma swoje prawa i nauczył sie je wykorzystywac w ostatnich latach dzieki czemu pojęcie "fali" troche zmalało a jak wiadomo koledzy opowiadali mrożące krew w żyłach historie o tym jak np. musieli sie czołgac po plaży w pełnym rynsztunku i jakie to było straszne ale czym to wszystku jest w porównaniu z prawdziwymi sytuacjami na polu walki?? Przeciez ktos musi pokazac tym poborowym jakąś namiastke tego co moze ich spotkac w obliczu mobilizacji.

Polecam obejrzec na youtube film z jakiejkolwiek przysiegi, w ktorejkolwiek jednostce wojskowej w Polsce i zwrocic uwage na twarze zolnierzy ktorym KAZANO sie stawic w celu odbycia sluzby.W wiekszosci to nie sa dumne twarze twardych zolnierzy ktorzy maja bronic ojczyzny.
Gdybym mial 5 lat mniej to pojechałbym do pracy w wojsku polskim.. :horse:

Avatar użytkownika
martinek77
Weteran

  • Posty: 1287
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 13:17
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

Śr 24 wrz, 2008 15:36

No kazdy ma inne poglady. Trzeba sie zdecydować. Ja jak mowilem, troche zalujeę, ale nie wiem czy dalbym rade - jechac gdzieś i latać z karabinem na polu ( nie chodzi mi o cwiczenia)

Vodun


Śr 24 wrz, 2008 15:38

Lord Maniek napisał(a):takze radzilbym sie dlugo zastanowic nad wstapieniem do armii bo mozna tam ucierpiec zarowno psychicznie i fizycznie!


E tam, prochy za darmo, koksy za darmo, seks za darmo - mozesz sobie jakas dziewke zgwalcic bez konsekwencji ... ideal dla kazdego Polaka z szalikiem na szyji.

matthew
Weteran

  • Posty: 436
  • Dołączył(a): N 11 lut, 2007 19:08

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 30 gości

Powrót do POGADUCHY

cron