Polska podstawówka w Newcastle.Klasy I-III

So 12 sie, 2006 13:37

Moja żoncia jest nauczycielką klas I-III. chętnie poprowadzi od wrzesnia klasę dla maluchów mieszkających w Newcastle.
Zajęcia prowadzone beda zgodnie z programem klas I-III obowiązującym w naszym pieknym kraju.
Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o kontakt telefoniczny badz mailowy.

Pozdrawiam wszystkich rodziców z pociechami w Newcastle.
Fajnie by bylo sie spotkac czasami w Parku i pogadac o problemach trapiacych wszystkich rodziców.
DO usłyszenia.

Konrad
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Pn 06 mar, 2006 20:44
  • Lokalizacja: Łódź/Newcastle/Denton/NE15

N 27 sie, 2006 12:02

WITAJ!BYLABYM NAPEWNO ZAINTERESOWANA TAKA SZKOLKA DLA MOJEJ SIEDMIOLETNIEJ CORKI DOMINIKI.W TYM ROKU LATEM PRZYJECHALYSMY DO NASZEGO TATY/MEZA, KTORY JEST JUZ TU TROSZKE ZATRUDNIONY.DOMINIKA ZACZYNA OD WRZESNIA BR EDUKACJE W ANGIELSKIEJ SZKOLE PODSTAWOWE, ALE PONIEWAZ PLANUJEMY POWROT DO KRAJU ZA KILKA LAT (5) CHETNIE ZAPISALABYM DOMINIKE NA NAUKE JEZYKA POLSKIEGO.TO WAZNE.TYLKO ZASTANAWIAM SIE JAK TO Z TWOJEGO PUNKU BY WYGLADALO?GDZIE?JAK?CZESNE?ROZWIN KONIECZNIE TEN TEMAT.WIEM ZE ZAINTERESOWANYCH JEST WIECEJ.DAJ PROSZE ZNAC.CZEKAM NA ODPOWIEDZ POZDRAWIAM CIEBIE I ZONKE PA GOSIA Z CONSETT KOLO NEWCASTLE

gosiak
Początkujący na forum

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): N 27 sie, 2006 11:20

N 27 sie, 2006 17:08

Witam i ciesze sie ze jest troche osób zainteresowanych naszym pomysłem.
Jesli chodzi o prowadzenie zajeć to prosimy wszystkich zainteresowanych o przesylanie sugestii gdyz chcielibysmy dostatosowac sie do waszych możliwosci czasowych oraz możliwosci waszych pociech. Temat jest otwarty. Jak na razie nie wiemy ile osob jest zainteresowanych pelnym programen podtsawówki a ile jedynie jezykiem polskim.Chcielibysmy ruszyc z klasą I-III od wrzesnia-pazdziernika wiec bardzo prosimy o kontakt zainteresowanych rodziców, gdyż wówczas bedziemy w stanie podac interesujace was szczególy.
Czekamy na kontakt i komentarze.
Pozdrawiam

Konrad
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Pn 06 mar, 2006 20:44
  • Lokalizacja: Łódź/Newcastle/Denton/NE15

N 27 sie, 2006 17:34

DZIEKUJE ZA ODPOWIEDZ.JEZELI CHODZI O MNIE TO JESTEM NAPEWNO ZAINTERESOWANA UCZESZCZANIEM MOJEGO DZIECKA NA LEKCJE, NA KTORYCH OPROCZ JEZYKA POLSKIEGO POZNA CHOC TROSZKE PROGRAMU REALIZOWANEGO DLA UCZNIOW KLASY 1,2,3.JAKBY CO TO DAJCIE ZNAC MACIE NAMIARY.W RAZIE PILNEGO KONTAKTU PODAJE NR TEL MOJEGO MEZA (JA JESZCZE CHWILOWO NIE POSIADAM NR ANGIELSKIEGO) 7849466871.JAK BEDE MIALA JUZ SWOJ NR TO PODAM NIEZWLOCZNIE.POPYTAM ROWNIEZ ZNAJOME MAMY TAKICH POCIECH JAK MOJA O PRZEDMIOTOWY TEMAT. POZDRAWIAM GOSIA :)

gosiak
Początkujący na forum

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): N 27 sie, 2006 11:20

Wt 29 sie, 2006 21:42

Oczywiscie kontakt zostawiam w notesie. Czekamy caly czas na zgloszenia, ale moja zona chetnie poprowadzi zajecia indywidualnie dla tojej córeczki Dominiki. Aczkolwiek fajnie jak dzieci ucza sie w grupie rówieśników, szczególnie tutaj na obczyznie gdzie nie mają kontaktu z innymi polskojezycznymi kolegami. Odezwe sie jak tylko pojawia sie nowe osoby zainteresowane jednak nie pozniej niz we wrzesniu.Proszę śledz ten temat i jezeli masz jakies pytania nie zważaju na pore i pisz.staram sie codziennie sprawdzac poczte i forum.
Pozdrawiamy
Klaudia i Kanrad

Konrad
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Pn 06 mar, 2006 20:44
  • Lokalizacja: Łódź/Newcastle/Denton/NE15

So 02 wrz, 2006 15:34

Dziekuje za pozytywna odpowiedz.Poczekamy czy bedzie wiecej chetnych polskich dzieci do nauki, ja jakby co to jestem caly czas chetna.Pozostaje w kontakcie w razie bardzo pilnego kontaktu telefon meza jest aktualny. W przyszlym tyodniu podam swoj nr angielski.pozdrawiam Gosia od Dominiki z tata Tomaszem!

gosiak
Początkujący na forum

  • Posty: 11
  • Dołączył(a): N 27 sie, 2006 11:20

N 03 wrz, 2006 20:59

Pozostajemy w kontakcie.Ogłoszenie pojawi się również na stronie POLACY W NEWCASTLE wiec mysle ze jakas grupka sie do konca wrzesnia zbierze. Moja zona juz nie moze sie doczekac, gdyz nauczanie to jej powolanie.
Pozdrawiamy.
Klaudia i Konrad

Konrad
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Pn 06 mar, 2006 20:44
  • Lokalizacja: Łódź/Newcastle/Denton/NE15

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

Powrót do RODZICE