POLSKA SZKOLA SOBOTNIA

Pn 10 kwi, 2006 21:02

hej, z wykształcenia jestem nauczycielem polonistą, niedługo ( w sierpniu) dołączy do mnie moja 9 letnia córka i jestem ogromnie zainteresowana działalnością tego typu placówki. To świetny pomysł i będę wspierać go jak tylko mogę. Czy już się coś ruszyło w tym kierunku? Są jakieś spotkania? Pozdrawiam,

Avatar użytkownika
grawinka
Początkujący na forum

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): N 09 kwi, 2006 22:27

Pn 10 kwi, 2006 21:16

Na razie jeszcze nic, nadal robimy zapisy i zbieramy coraz wieksza grupe dzieci. Prosze sledzic informacje na forum lub na stronie www.{ regulamin forum pkt.9 }

Avatar użytkownika
Kasia
Weteran

  • Posty: 377
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 08:06
  • Lokalizacja: Newcastle/SouthShields/Gdansk

So 10 cze, 2006 20:44

Z powodu bardzo małego zainteresowania otwarciem szkoły polskiej dla dzieci, chciałam oficjalnie poinformować, że nie będzie ona otwarta we wrześniu 2006 tak jak planowano. Fundusze, lokum, instruktorzy oraz pedagodzy są dostępni tylko bardzo małe zainteresowanie rodziców wpłynęło na tą decyzję. Zapisy będą nadal się odbywać do przyszłego roku, na forum, na stronie Polskiej Chaty oraz w Klubie Polskim.

Avatar użytkownika
Kasia
Weteran

  • Posty: 377
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 08:06
  • Lokalizacja: Newcastle/SouthShields/Gdansk

So 23 wrz, 2006 22:28

W tym miejscu pragnę poinformować wszystkich zainteresowanych uczęszczaniem ich pociech na lekcje polskiego, iz zajęcia dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym(5-10 lat) będą prowadzone przez polską nauczycielkę juz od pażdziernika 2006.
W sprawie zapisów proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny.
Pozdrawiam
Podaje telefon kontaktowy 07758756396.
mail: oberg@poczta.fm

Konrad
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 24
  • Dołączył(a): Pn 06 mar, 2006 20:44
  • Lokalizacja: Łódź/Newcastle/Denton/NE15

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do RODZICE

cron