POLSKA SZKOLA SOBOTNIA

Cz 16 lut, 2006 13:00

Powstal pomysl zorganizowania Polskiej Szkoly Sobotniej w Newcastle dla dzieci i mlodziezy rodzicow przebywajacych, mieszkajacych i pracujacych w Newcastle upon Tyne i okolicach. Godziny otwarcia bylyby w soboty miedzy 11.00-15.00. Celem takiej szkoly bylo by rozpowszechnianie kultury polskiej oraz w przyszlosci nauka jezyka polskiego, historii, geografii, tancow polskich, zajec w harcerstwie a takze przedszkole dla najmlodszych.

Wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt na pw aby zweryfikowac ilosc i wiek dzieci. Od ilosci chetnych bedzie zalezalo mozliwosc otwarcia takiej placowki. Wszyskich zainteresowanych wspolpraca w tym kierunku takze prosze o kontakt i pomysly.

Avatar użytkownika
Kasia
Weteran

  • Posty: 377
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 08:06
  • Lokalizacja: Newcastle/SouthShields/Gdansk

Pn 20 lut, 2006 12:44

Kasia napisał(a):Powstal pomysl zorganizowania Polskiej Szkoly Sobotniej w Newcastle dla dzieci i mlodziezy rodzicow przebywajacych, mieszkajacych i pracujacych w Newcastle upon Tyne i okolicach. Godziny otwarcia bylyby w soboty miedzy 11.00-15.00. Celem takiej szkoly bylo by rozpowszechnianie kultury polskiej oraz w przyszlosci nauka jezyka polskiego, historii, geografii, tancow polskich, zajec w harcerstwie a takze przedszkole dla najmlodszych.

Wszystkich zainteresowanych prosze o kontakt na pw aby zweryfikowac ilosc i wiek dzieci. Od ilosci chetnych bedzie zalezalo mozliwosc otwarcia takiej placowki. Wszyskich zainteresowanych ws
polpraca w tym kierunku takze prosze o kontakt i pomysly.


Hejka
skończyłam uniwerek wrocławski,jestem mgr filozofii ,a takze podyplomowe studia psychologiczno-pedagogiczne kwalifikacje nauczycielskie(czyli mam uprawnienia pedagogiczne) i poprowadziłabym chętnie zajęcia "filozofowanie z dziecmi",lub zajecia z filozofii.
Od 25 lutego w Newcastle upon Tyne.
W razie zainteresowania prosze o kontakt violetta79@wp.pl
Viola

Avatar użytkownika
violla
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 4
  • Dołączył(a): Pn 20 lut, 2006 11:47
  • Lokalizacja: Wrocław

Pt 24 lut, 2006 12:43

Dla wszystkich zainteresowanych:
Po wstepnych rozmowach z 14 lutego 2006 Zarzad Klubu Polskiego w Newcastle wyrazil zgode na otwarcie placowki dla dzieci polakow mieszkajacych i pracujacych w Newcastle i okolicach. W zwiazku z tym wszystkich zainteresowanych oraz ich dzieci prosimy o zgloszenie sie na zapisy, ktore mozna dokonac w Klubie Polskim. Od ilosci zainteresowanych bedzie takze zalezal zakres dzialalnosci placowki. Na poczatek bedzie to Kolko Zainteresowan dla najmlodszych, a w zaleznosci od ilosci dzieci bedziemy powoli organizowac nauczanie oraz angazowac pedagogow i instruktorow. Waznym takze bedzie wciagniecie do tej dzialalnosci rodzicow, ktorzy jesli mysla o przyszlosci swych dzieci, takze powinni miec duzy wklad, a kazda pomoc bedzie mile widziana.

Avatar użytkownika
Kasia
Weteran

  • Posty: 377
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 08:06
  • Lokalizacja: Newcastle/SouthShields/Gdansk

Wt 07 mar, 2006 18:38

Witam serdecznie
Mam pytanie dla dzieci w jakim wieku planujecie zajecia?

agnesta


Wt 07 mar, 2006 18:55

czy ja moge przyjsc ? 27 lat - przystojny :P hyhy i ja Was moge czegos nauczyc :P

dudek


Wt 07 mar, 2006 21:39

Na razie zbieramy zapisy dzieci i rodzicow zainteresowanych. W pozniejszym czasie bedziemy grupowac dzieci wiekowo i organizowac zajecia w zaleznosci od wieku. Bedziemy przyjmowac dzieci w wieku od 4-5 lat w zwyz do ok. 12 roku zycia.

Avatar użytkownika
Kasia
Weteran

  • Posty: 377
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 08:06
  • Lokalizacja: Newcastle/SouthShields/Gdansk

Wt 07 mar, 2006 22:38

No to musimy jeszcze troche poczekac :(

agnesta


Śr 08 mar, 2006 08:59

Kasia napisał(a):Na razie zbieramy zapisy dzieci i rodzicow zainteresowanych. W pozniejszym czasie bedziemy grupowac dzieci wiekowo i organizowac zajecia w zaleznosci od wieku. Bedziemy przyjmowac dzieci w wieku od 4-5 lat w zwyz do ok. 12 roku zycia.


Mysle, ze dla Dudka zrobilibyscie wyjatek :D

Ikisuru


Pt 10 mar, 2006 14:44

Kasia napisał(a): Bedziemy przyjmowac dzieci w wieku od 4-5 lat w zwyz do ok. 12 roku zycia.


:lol: mysle, ze Dudek ma duze szanse :lol: Nawet sie nie bedzie nadmiernie wyroznial wsrod dzieciakow :wink:

Joke :wink:

Angel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

So 11 mar, 2006 12:57

chcialabym otrzymac dokladny adres klubu polskiego w new castle poniewaz chce wyjechac z dziecmi do w/w miejscowosci i chcialabym zapisac dzieci do waszej szkoly. dzieci maja 6 i 4 lata. prosze o udzielelenie mi tych informacji pod adresem email karolina842@wp.pl. z gory dziekuje

ewasl
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 3
  • Dołączył(a): So 11 mar, 2006 12:31

Śr 15 mar, 2006 21:54

Ja moge wpaść mam 17 lat ??? 8)

Avatar użytkownika
David17
Bywalec

  • Posty: 216
  • Dołączył(a): Pn 27 lut, 2006 23:35
  • Lokalizacja: NCL

Śr 15 mar, 2006 21:57

David17 napisał(a):Ja moge wpaść mam 17 lat ??? 8)


Kasia napisał(a):. Bedziemy przyjmowac dzieci w wieku od 4-5 lat w zwyz do ok. 12 roku zycia.

Avatar użytkownika
Rych
Weteran

  • Posty: 2614
  • Dołączył(a): Pt 10 lut, 2006 19:02
  • Lokalizacja: Newcastle

Cz 23 mar, 2006 20:24

chcialbym sie dowiedziec co z polska szkola sobotnia czy bedzie a jesli jest to prosil bym adres klubu polskiego mam 9 letniego i chcialbym go tam wyslac moj syn przyjezdza do anglii na poczatku lipca moj emal debesciak1@o2.pl dziekuje

slawek
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): N 19 lut, 2006 10:57

Pt 24 mar, 2006 11:27

Dziecko chcesz wyslac do klubu a niby po co na piwko?

Avatar użytkownika
enigma
Weteran

  • Posty: 473
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 12:41
  • Lokalizacja: England

Pt 24 mar, 2006 15:30

slawek napisał(a):chcialbym sie dowiedziec co z polska szkola sobotnia czy bedzie a jesli jest to prosil bym adres klubu polskiego mam 9 letniego i chcialbym go tam wyslac moj syn przyjezdza do anglii na poczatku lipca moj emal debesciak1@o2.pl dziekuje


Ile razy mozna na forum podawac adres tego klubu???????????????

Poszukaj troche,a nie czekasz, az ktos to zrobi za Ciebie!!!!!!!!!! :twisted:

A na temat szkoly jest caly watek, wszystkie potrzebne info, tam jest!!!!!!!!!!!!!! Wiec po raz kolejny - POCZYTAJ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ANgel

Avatar użytkownika
Aniolek
Weteran

  • Posty: 1439
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 15:20
  • Lokalizacja: Newcastle/NE2/Warszawa

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Powrót do RODZICE