Polski klub siatkówki w newcastle!!!!!!!!!!!

Śr 23 kwi, 2008 00:52

uwaga siatkarze>>jest projekt powstania klubu siatkarskiego w newcastle...dotyczy tych co grali ,,,telefon_______07894732055------damian(jak nie odbiore ,,wyslac sms)

Avatar użytkownika
damian
Początkujący na forum

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): Wt 22 kwi, 2008 00:18

Śr 23 kwi, 2008 12:49

:D ja juz chyba na ten temat gadalem z tomkiemK i pisze sie nawet na rezerwe :P chociaz co prawda gralem i to ladnych pare latek he he siatka forever ::wales

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

Pt 25 kwi, 2008 14:04

siema siema Damian chyba sie ostatnio na turnieju widzielismy. Robicie jakas ekipe na siate?

Szczepan
Rozkręca się

  • Posty: 46
  • Dołączył(a): N 11 mar, 2007 16:55
  • Lokalizacja: Krotoszyn

Pt 25 kwi, 2008 15:12

Na dzień dzisiejszy możliwe jest podczepienie sie do dwóch klubów z Hebburn. Jeden jest bardziej rekreacyjny (Hebburn VC), drugi (South Tyneside Volleyball Club) ma dwie drużyny męskie grające w lidze. Szczegóły już wkrótce.

Wstępnie jesteśmy zaproszeni na trening South Tyneside Volleyball Club w najbliższą niedziele o 13 w Hebburn Community Centre. Czekam na telefon potwierdzający, ze trening odbędzie sie w tych godzinach. Z tego co wiem płaci sie za salę, orientacyjnie 5funtów. Co d otransportu to kwestia umówienia się, aut Ci dostatek.

[ Dodano: Pon 05 Maj, 2008 01:38 ]
Po wstępnych rozmowach z klubem South Tyneside VC mamy możliwość wystartowania od razu w I lidze regionalnej. Nie mają składu na I ligę, za to mają ciekawy budżet, pokrywający wynajęcie hali, dojazdy i trenera. Sympatyczni kolesie. Rozmowy nie są jeszcze wiążące, ale ekipa częściowo jest skompletowana, kwestia jednego treningu w przyszłą niedziele (11 maja), demonstracji siły + wyszkolenia technicznego i można będzie rejestrować zawodników , a także zaplanować wstępnie przygotowania do sezonu.

Mieliśmy już okazję grać z drużyną, która wygrała I ligę North East - kolesie są do przejścia, kwestia zgrania się i wyselekcjonowania najlepszej ekipy.

Teraz konkrety:

Zapraszam wszystkich sympatyków siatkówki nie-do-końca-rekraacyjnej na treningi, które mają miejsce w Hebburn Community Centre (5minut od stacji metra Hebburn), niedziela, godzina 13:00 - 15:00. Transport z Kenton/Gosforth i Gateshead City Centre zapewniam ja (Tel:07892722018, E-mail: tomaszkasztelan@yahoo.com lub GG: 2806056) lub Damian z Heaton, Byker i centrum - namiary na niego wyżej w tym samym wątku.

Zapraszam także panie, które nie będą schodziły z boiska po wyłapanie soczystego ataku na łapki :mrgreen: Można sobie pograć na poziomie, a nawet załapać sie na II ligę regionalną w mixie. Za to delikatniejsze Panie mogą potrenować z drużyną Hebburn VC w godzinach 16-18, w każdą niedziele w tej samej hali, niestety odpłatnie - 4funty/2h.

Wracając do South Tyneside VC. Oprócz ekipy ligowej grają tam też Angole na poziomie powiedzmy niewyczynowym. Jest więc miejsce na odświeżenie swoich umiejętności, pobawienia się piłką, spróbowania swoich sił. Generalnie można sobie pograć bez ambicji ligowych.

Jeszcze raz zapraszam wszystkich serdecznie!!

[ Dodano: Pon 05 Maj, 2008 01:44 ]
Namiary na halę:

Hebburn Community Centre
Argyle Street
Hebburn
NE31 1BQ

Niedziela 13:00 - 15:00

Treningi z South Tyneside VC są nieodpłatne = free:) ::wales
Piwko w pubie The GLOBE po każdym treningu odpłatnie lecz nieobowiązkowo. ::pijacy

:cheer: mile widziane ;)

Avatar użytkownika
TomekK
Rozkręca się

  • Posty: 61
  • Dołączył(a): Pn 19 lut, 2007 13:29
  • Lokalizacja: Legnica/Mainz

Wt 13 maja, 2008 00:18

leciutkie sprostowanko pana Tomka K..... co sie okazalo za sale trzeba placic,,ale ekipa monterska pracuje i nad tym,..zapraszam tych co grali nie grajá a bedá grac,,,

Avatar użytkownika
damian
Początkujący na forum

  • Posty: 9
  • Dołączył(a): Wt 22 kwi, 2008 00:18

Wt 13 maja, 2008 21:58

siema siema to kobiety tez moga grac?? hehe znowu nie bedzie mozna atakowac... Kurna ja nie wiem czy bede w niedziele, nie wiem jak ten turniej wypali. Pozdro dla siatkarzy

Szczepan
Rozkręca się

  • Posty: 46
  • Dołączył(a): N 11 mar, 2007 16:55
  • Lokalizacja: Krotoszyn

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Powrót do SPORT

cron