Polski motłoch w kultowym programie BBC

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Pt 28 mar, 2008 01:34

http://www.pardon.pl/artykul/4346/polsk ... bbc_zobacz

Chcieli nas ośmieszyć i się im udało. Ciekawe jak Ci kolesie przeszli rozmowy jak nic nie kumają?

Vodun


Pt 28 mar, 2008 09:16

Teleboscy... buahahahahahhaaaaaa... ale ciekawe czemu nie wycieli tych scen ::wales chyba chcieli sobie zrobic jaja... BTW pamietam ze juz kiedys tez byli polacy w tym programie jako mechanicy z warsztatu i dali rade...

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

Pt 28 mar, 2008 15:59

po czym poznajecie ze to polacy?

Avatar użytkownika
Milczek
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): Śr 19 mar, 2008 13:45
  • Lokalizacja: NCL / NS

Pt 28 mar, 2008 16:38

o ile dobrze pamietam to mowi, ze to polacy

Vodun


So 29 mar, 2008 10:51

POLES po tym poznajemy ze to Polacy
e(L)o

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

So 29 mar, 2008 15:00

hmm a jakby powiedzial np Russians lub Ukrainians to dalej by to byli polacy?
poza tym wg mnie to jacys geordi byli :P dresy i brak znajomosci angielskiego sa az nazbyt charakterystyczne.

Avatar użytkownika
Milczek
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 20
  • Dołączył(a): Śr 19 mar, 2008 13:45
  • Lokalizacja: NCL / NS

So 29 mar, 2008 16:30

He he podoba mi się ta wypowiedź. Tak trzymać ::wales ::wales ::wales

Avatar użytkownika
annpiorr
Bywalec

  • Posty: 226
  • Dołączył(a): So 14 kwi, 2007 12:35
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

So 29 mar, 2008 16:42

Prowokatorzy,a nie redaktorzy ;)
Ciekawe tylko kto im za ta perfidie zapłacił?A może zabrakło tematów motoryzacyjnych :?

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

So 29 mar, 2008 16:53

Elf napisał(a):Prowokatorzy,a nie redaktorzy ;)
Ciekawe tylko kto im za ta perfidie zapłacił?A może zabrakło tematów motoryzacyjnych :?

lol
czy wy we wszystkim musicie doszukwiac sie jakichs spiskow czy perfidnosci... Boze to tylko Palacy tak potrafia biadaloc ze wszyscy na zlosc im robia i sa przecwiko :? :?
poprostu zdarzylo sie co sie zdarzylo a Redaktor ich wysmial... zawsze wysmiewa w takich sytuacjach... nawet kolego z ktorymi prowadzi program wysmiewa jak im cos nie wyjdzie...
ale powodzenia ;) szukajcie dalej podtekstow
pozdro

Avatar użytkownika
damian_oki
Weteran

  • Posty: 836
  • Dołączył(a): Wt 26 wrz, 2006 09:23
  • Lokalizacja: DIRTY MONKEY MACKEMS

So 29 mar, 2008 17:46

Tylko co ma piernik do wiatraka;redaktorzy programów motoryzacyjnych i Polacy mający wykopać rów,rowek,czy coś w tym stylu,którzy ociekają z niewiadomego powodu.Zenada i tu podtekstem jest sam program,a nie fakt,ze ktoś to zauważył,ale jak mogę sie mylić ;)

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

So 29 mar, 2008 18:15

Pozwole sobie przytoczyc komentarz, ktory sie pod tym programem pojawil:
Clarkson i reszta nic w tym programie nie kręcą na żywo. Scenariusz to przewidywał i Polacy przedstawieni jako "idioci" nie powinni nas gorszyć. Kiedyś widziałem program z jakimiś innymi imigrantami ładującymi furgonetki. to kabaretowy program i tak go trzeba rozumieć. A wy tu od razu "Polski motłoch".

Zreszta ci goscie jakos mi nie wygladali na polakow, polak nie nosi okularow slonecznych gdy nie ma slonca ;)

Avatar użytkownika
Simon
Admin

  • Posty: 936
  • Dołączył(a): Śr 22 lut, 2006 21:59
  • Lokalizacja: Grudziadz & Szczecin

So 29 mar, 2008 18:29

dokladnie jak bym nigdy top geara nie ogladal to moze bym uwierzyl a tak oni tam generalnie robia sobie jaja z wszystkich i ze wszystkiego a clarkson to juz na maxa he he

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

N 30 mar, 2008 07:36

Otoz pan Clarkson miał pecha i chyba zapłaci mandat za rozmowę przez tel.podczas jazdy 70 mil/h.swoim Mercem z 1971 r.po M-60,chociaż policja twierdzi,ze to nie wystarczający dowód,ze został sfotografowany :lol:
A tak nawiasem mówiąc to jak już pisałem ten jego"żart"nie pasował do profilu jego programu.Mozna zrozumieć satyryka,a nie dziennikarza motoryzacyjnego.Tytul jest oczywiście przesadzony,a audycja niesmaczna :?

Avatar użytkownika
Elf
Weteran

  • Posty: 1211
  • Dołączył(a): Pt 12 maja, 2006 07:56
  • Lokalizacja: Skad.juz niewazne,wazne gdzie...

N 30 mar, 2008 11:25

Zreszta ci goscie jakos mi nie wygladali na polakow, polak nie nosi okularow slonecznych gdy nie ma slonca


ja nosze, czasem jak mam kaca

Avatar użytkownika
martinek77
Weteran

  • Posty: 1287
  • Dołączył(a): N 19 mar, 2006 13:17
  • Lokalizacja: Czechowice-Dziedzice

N 30 mar, 2008 12:58

Elf napisał(a):Tylko co ma piernik do wiatraka;redaktorzy programów motoryzacyjnych i Polacy mający wykopać rów,rowek,czy coś w tym stylu,którzy ociekają z niewiadomego powodu.Zenada i tu podtekstem jest sam program,a nie fakt,ze ktoś to zauważył,ale jak mogę sie mylić ;)


a widziales caly ten odcinek ? to byl specjalny odcinek z zwiazany ze sport relief i oni "upiększali" ogrod jakiemus slawnemu wioslazowi i nie bylo slowa o motoryzacji a zreszta na koniec clarkson pochwalil polakow za zbudowanie green housa he he ktory i tak za chwile rozwalil ze zrobionej przez siebie turbo doladowanej fontanny :P jak chcecie to moge ten odcinek wrzucic na jakis rapidshare czy cos dam tu linka i sobie obejrzycie bo jako ogrodnicy sa niezli. I magiczne slowa clarksona zanim zaczeli robic ogrod : How hard can it be? :D

Avatar użytkownika
serekr
Weteran

  • Posty: 526
  • Dołączył(a): Pn 30 lip, 2007 16:13
  • Lokalizacja: lodz/newcastle/swiat

Następna strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 20 gości

Powrót do Forum ogólne

cron