Poród w Angli

Pn 11 mar, 2013 19:03

ja rodzilam w Durham i jestem tez bardzo zadowolona:) midwife bardzo mila usmiechnieta az milo sie rodzilo... polecam:)

kaska241
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 22
  • Dołączył(a): Wt 11 sty, 2011 13:58
  • Lokalizacja: New Brancepeth/ Stalowa Wola

So 06 kwi, 2013 09:24

Ja jestem w 17 tc i fajnie, że ten temat się pojawił, bo mnie też on interesuje.
Mam jeszcze pytanko czy któraś z Was może była w Anglii w szkole rodzenia (bodajże antenatal classes to się nazywa).
A co do języka, to można prosić o tłumacza.

KAJkaCK
Rozkręca się

  • Posty: 94
  • Dołączył(a): Śr 13 lip, 2011 18:58

So 06 kwi, 2013 10:35

Wiesz na tych tlumaczy to bym sie az tak bardzo nie napalala, bo jezeli zaczniesz rodzic szybko to nikt Ci tlumacza nie zagwarantuje.Poza tym to sa koszty dla NHSu a z tego co czytalam to ich sytuacja tez nie jest kolorowa i nie wezwa tlumacza na kilkugodzinny porod. W Durham pracuje(pracowala w 2011 roku jak ja rodzilam) na oddziale patologii noworodka lekarka Polka(wyjechala z Polski ponad 20 lat temu). Wzywaja ja ewentualnie do pomocy w tlumaczeniu, ale raczej przy wypisie a nie samym porodzie, ale ja nie korzystalam.

martiqa76
Rozkręca się

  • Posty: 32
  • Dołączył(a): Cz 14 kwi, 2011 09:37

So 06 kwi, 2013 14:52

Ja osobiscie sie nie nastawiam na tlumacza. Poza tym bede rodzila w QE w Gateshead, a kiedys rozmawialam z jedna z tlumaczek, ze tam akurat jak sie poprosi o tlumacza, to panie na rejestracji nie robia zadnych problemow, tylko bez slowa dzwonia po kogos.

KAJkaCK
Rozkręca się

  • Posty: 94
  • Dołączył(a): Śr 13 lip, 2011 18:58

So 06 kwi, 2013 16:29

Rodzilam w szpitalu w Sunderland i jestem w 100 procentach usatysfakcjonowana z tego wyboru. Wszyscy byli przemili a opieka profesjonalna. A co do tlumacza mialam go przy kazdej wizycie i nigdy nikt z tego nie robil problemu, nawet gdy o niego nie prosilam, zawsze byl. A co do samego porodu tlumacz byl ze mna 21 godzin..... non stop ten sam. [/list]

Ania88142
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Pt 03 kwi, 2009 19:00

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Powrót do RODZICE

cron