uwaga na sklep w Fehnam

Życie codzienne w North East i UK - Newcastle, Sunderland, Darlington, Middlesbrough, Gateshead, Consett...

Pn 27 lis, 2006 14:32

hej, jestem tu pierwszy raz , ale teraz juz nie ostatni:). chce sie z Wami podzielic tym co zobaczylam w sklepie z polskim jedzeniem. otorz wiekszosc rzeczy byla przeterminowana!!!!uwazajcie, bo sklepik reklamuje sie na stronie fajnie ale co do naszych produktow to tragedia, balam sie kupic mojemu synkowi nawet kubusia bo skad mozna wiedziec jak dlugo tam stoi. nie mowiac o ogorkach w sloikach czy kisielu.. nie warto tam jezdzic, pozdrawiam wszystkich Asia z Gateshead

Avatar użytkownika
asiunia
Rozkręca się

  • Posty: 58
  • Dołączył(a): Pn 27 lis, 2006 11:46
  • Lokalizacja: NE9 6NS, gdansk

Pn 27 lis, 2006 17:21

Podpisuje sie obiema rekami, syf brud i ubustwo jak to u araba czy pakistanca czy jak mu tam. Bylem tam dwa razy raz nie patrzac na daty zachwycony polskimi napisami, mania zakupow ogarnela mnie i :cenzura: Drugi raz po makaron do pysznego rosolku i zona namowila mnie na zakup paczusiow, dzieki ktorym sie za przeproszeniem zwymiotowalem, w srodku zaplesniala marmolada, nigdy wiecej tam moja noga nie postanie, kiedy wrocilem i mu to pokazalem wzruszyl ramionami i nic, ja mu na to do lodowki i wszystkie nabialowe produkty polskie pokazuje a na nich rekordowa data przeterminowanego produktu byla ponad miesiąc był to ser biały, on mi na to, że data jedno a smak drugie to sie nie psuje, syf, syf i jeszcze raz syf, coraz wiecej produktow polskich lub zastepczych nie odbiegajacych od naszych rodzimyc mozna kupic w supermarketach, a jesli juz naprawde zapalam do polskich produktow kozystam ze sklepu internetowego z bardzo mila zenska obsluga jesli moge podac adres to podaje www.intersam.co.uk mysle, ze nie bedzie to przestepstwo bo ten adres mam wlasnie z waszej strony. To by bylo na tyle

Avatar użytkownika
czeladzianin
Bywalec

  • Posty: 182
  • Dołączył(a): Pn 29 maja, 2006 19:46

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości

Powrót do Forum ogólne