Wracajcie ludziska!!

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

So 25 lis, 2006 10:04

Polecam powrót do kraju.. Siedziałem 3 lata w NCL, miarka się przebrała miesiąc temu. Wróciłem i naprawdę jest świetnie.. Polecam wyjazd z tego kur..dołka jakim jest Newcastle przepełnionego gupotą ludzką. Niech spierd.. judasze śmierdzące... Jeśli myśleliście o powrocie, teraz jest naprawde świetny moment. Pozdr. ::wales

Avatar użytkownika
Mieras
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2006 03:38
  • Lokalizacja: Poznań/Gateshead

So 25 lis, 2006 10:23

Swietny moment? A coz sie stalo? Czyzby nastapil gwaltowny wzrost gospodarczy w Polsce-pensje poszly w gore? Ja o czyms nie wiem?

Avatar użytkownika
kabotyn
Rozkręca się

  • Posty: 48
  • Dołączył(a): Śr 15 lut, 2006 12:09
  • Lokalizacja: zewsząd

So 25 lis, 2006 10:25

Widocznie nie wiesz.. Ja tylko :wink: mówie co sie dzieje w Poznaniu.. Tu jest boom na rynku pracy..

Avatar użytkownika
Mieras
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 25
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2006 03:38
  • Lokalizacja: Poznań/Gateshead

So 25 lis, 2006 11:25

Jesli jest boom to moze bys wiecej na ten temat napisal. Na pewno kazdy bardzo chcialby posluchac co sie w Polsce dzieje i na czym ten boom polega. Poza tym moze bys napisal jaka znalazles prace w Poznaniu i jak to sie ma w porownaniu z praca i placa w Newcastle.

Po tych informacjach moze rozpoczniemy jakas konstruktywna dyskusje na ten temat. Wszyscy sa ciekawi...

Avatar użytkownika
Kasia
Weteran

  • Posty: 377
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 08:06
  • Lokalizacja: Newcastle/SouthShields/Gdansk

So 25 lis, 2006 12:05

U mnie w miescie tez jest duzo pracy ale do 1000zl na miesiac... czy warto po to tam wrocic ???tutaj mam vw bora, mam wlasna chate, chce kupic sobie mieszkanie, czy na to zarobil bym w polsce ??? Jak znasz jakis sposob zeby dorobic sie tego w polsce to napisz a napewno wroce ...

Avatar użytkownika
rafal20ncl
Weteran

  • Posty: 496
  • Dołączył(a): Śr 01 lis, 2006 13:51
  • Lokalizacja: Washingon

N 26 lis, 2006 13:39

Tak Tak daj znac jak zarobic na chate w Polsce???? chetnie wrocimy!!!nawet do pracy ale nie za funta na godzine....

Misiak_*
Bywalec

  • Posty: 141
  • Dołączył(a): Cz 28 wrz, 2006 10:33

N 26 lis, 2006 17:48

Czyzbys byl nastepnym patriota w onucach :wink:
Wielu juz takich bylo.
Lepiej sie przyznaj,ze tutaj Ci sie nie udalo i zes zwial do mamy :wink: bo na to wyglada.

bary


N 26 lis, 2006 18:39

To znaczy płace minimalne podskoczyły do 3000 zł netto? Nie? Eh... to jeszcze nie wracam... :D

Avatar użytkownika
Tmn
Bywalec

  • Posty: 129
  • Dołączył(a): Pn 06 mar, 2006 14:30
  • Lokalizacja: NE

N 26 lis, 2006 20:15

Jestem pewien, że tego człowieka podpłacił nasz ZDESPEROWANY Rząd- "tonący brzytwy się chwyta"
Ten biedny człowiek jest chory na schizofremię- sam nie wierzy w to co mówi.
Nikt o zdrowych zmysłach nie pisze publicznie takich bredni.
Może to być też objaw bardzo niebezpiecznej choroby- OPTYMIPATRIOTYZMUS SZOKUS.
Grozi ona każdemu z Was.
Żyjesz nadzieją, że wrócisz do kraju, w którym świeci słońce, że na ulicach miast ujrzysz szczęśliwych, uśmiechniętych i życzliwych ludzi, każdy ma dobrzepłatną pracę, na wsiach odrodzi się życie sielskie i anielskie, rolnicy na swoich polach zbierają urodzajny plon ze śpiewem na ustach, a na miedzy zamiast wódki
w butelce leży mleko z krówki , która cały dzień się pasła na zielonej łączce.
Aż tu nagle wracasz i :gaah:. Doznajesz szoku porównywalnego do popromiennego.
Nie wracajcie!!
Ja tu jeszcze jestem i żyję w tej dżungli.

bikemario
Bywalec

  • Posty: 181
  • Dołączył(a): N 29 paź, 2006 11:46
  • Lokalizacja: Newcastle

Pn 27 lis, 2006 12:35

rafal20ncl napisał(a):tutaj mam vw bora


no to juz jest gosc :mrgreen:


mam wlasna chate, chce kupic sobie mieszkanie


to masz czy chcesz sobie kupic ? :P

Proboszcz
Bywalec

  • Posty: 210
  • Dołączył(a): Pn 21 sie, 2006 14:06

Wt 28 lis, 2006 16:12

Mieras napisał(a):Polecam powrót do kraju.. Siedziałem 3 lata w NCL, miarka się przebrała miesiąc temu. Wróciłem i naprawdę jest świetnie.. Polecam wyjazd


Jesteś z Poznania , a słyszałem że Raben Logistic wysłał faks ( z ofertą pracy) do centrum informacji i planowania kariery zawodowej przy woj. urzędzie pracy w moim mieście - oferuje w Gądkach koło Poznania pracę dla 30 operatorów wózków za 1200 netto , zakwaterowanie na ich koszt;na oficjalnej stronie tego nie ma tych informacji,więc może dlatego postanowiłeś wrócić :mrgreen:

wypędzony
Początkujący na forum

  • Posty: 12
  • Dołączył(a): Pt 08 wrz, 2006 23:05

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości

Powrót do POGADUCHY

cron