Szkola

Śr 30 sty, 2013 22:01

Witam
Mam na imie Ania i chcialam sie dowiedziec o dobra szkole na terenie Gateshead-Bensham dla 14-to letniej dziewczynki. Przyjedzie do mnie juz w marcu i zostanie na stale. Ja jestem tutaj dopiero 3 mies i nie jestem zorientowana gdzie taka szkola moze sie znajdowac. Chciala bym aby moja corka chodzila do dobrej szkoly i miala nie daleko od domu. Prosze o opinie i wiadomosci w tej sprawie. Z gory dziekuje i pozdrawiam :)

AinA
Początkujący na forum

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): Śr 30 sty, 2013 15:16

Cz 31 sty, 2013 09:09

Witam! 14-letnia dziewczyna to juz powinna chodzic do secondary school. najblizej zapewne jest joseph swan, jednak ta szkola nie ma najlepszych opinii. jest takze kingsmeadow - w dzielnicy dunston bodajze lub cardinal hume catholic school na wrekentonie-jednak do tej szkoly ciezko sie dostac a lista oczekujacych tez jest spora, no i ma wysoki poziom i dyscypline. wiem ze na wickham jest emanuel college-tez podobno dobra szkola i ciezko sie dostac. poza tym w birtley jest lord lawson-nie wiem czy dobra czy nie. to jeszcze nie wszystkie szkoly, mozna sprawdzic na stronie gateshead council w zakladce o szkolach i edukacji
http://www.gateshead.gov.uk/Education%2 ... hools.aspx
jest wykaz i nie wiem, bo przechodzac z primary do secondary papiery sklada sie do councilu, a jak jest w srodku roku to nie wiem. no i juz w secondary school trzeba sie liczyc z dojazdami do szkoly, sa tez specjalne szkolne autobusy co dowoza dzieci do szkoly

agulka
Rozkręca się

  • Posty: 36
  • Dołączył(a): Śr 28 maja, 2008 20:57
  • Lokalizacja: Newcastle upon Tyne

Cz 31 sty, 2013 13:42

agulka,
dziekuje pieknie za te informacje i pozdrawiam :)

AinA
Początkujący na forum

  • Posty: 13
  • Dołączył(a): Śr 30 sty, 2013 15:16

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

Powrót do RODZICE