PYTANIE ODNOŚNIE DOMU Z GENTOO

N 23 cze, 2013 07:45

MAM PYTANIE DO LUDZI WIEDZĄCYCH COŚ NA TEN TEMAT-MIANOWICIE CHODZI MI O TO ILE RAZY MOGĘ ODMÓWIĆ DOM PO OBEJRZENIU GO ,I CZY OBOWIĄZKOWE JEST CHODZENIE OGLĄDANIA WSZYSTKICH DOMÓW KTÓRE BUKUJE (chodzi konkretnie o to że bukuje dom ,dostaje list że mam się zgłosić tam i tam .. jade wcześniej w ten rejon i okazuje się ze nie chcę jednak tam mieszkać ) WIĘC TERAZ TAKIE PYTANIE CZY WYSTARCZY ZADZWONIĆ I POWIEDZIEĆ ZE ZMIENIŁEM ZDANIE I NIE CHCE TEGO DOMU CZY MUSZE IŚĆ OBEJRZEĆ W ŚRODKU PROSZĘ O ODPOWIEDZI JEŚLI KTOŚ COŚ WIE NA TEN TEMAT POZDRAWIAM :) :) :)

Avatar użytkownika
NUKI
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 21
  • Dołączył(a): So 03 mar, 2012 19:26
  • Lokalizacja: WROCŁAW

Pn 24 cze, 2013 14:38

Nic nie musisz. My dopiero dostaliśmy dom z GENTOO, a odmawialiśmy sporo razy. My też jeździliśmy wcześniej zapoznać się z otoczeniem ale mimo iż wiedzieliśmy, że go nie weźmiemy to jednak szło się go obejrzeć w środku. Ale Ty nie musisz, jak nie chcesz, wystarczy zadzwonić.

Avatar użytkownika
annika
Bywalec

  • Posty: 156
  • Dołączył(a): Pn 19 sty, 2009 16:32
  • Lokalizacja: Poznań/Washington

Pn 24 cze, 2013 17:49

Jak dlugo czekaliscie od zlozenia wniosku do mozliwosci obejrzenia pierwszego domu? My sie dopiero zapisalismy do gentoo, wstepnie powiedzieli nam, ze moze to potrwac dwa lata :? ale pozniej otrzymalismy status exelent customer i nie wiemy czy to jakos wplynie na okres oczekiwania.

KAJkaCK
Rozkręca się

  • Posty: 94
  • Dołączył(a): Śr 13 lip, 2011 18:58

Pn 24 cze, 2013 18:36

My też mieliśmy Excellent Customer i jakoś różnicy żadnej nie widziałam...a byłam też w trakcie w ciąży i też nic. my właśnie dwa lata czekaliśmy na pierwsze oferty. A pierwsze oferty z reguły to te najgorsze...tzn gorsza dzielnica itp. My po trzech latach i pare miesięcy mamy co chcieliśmy i jak na razie jesteśmy bardzo zadowoleni.

Avatar użytkownika
annika
Bywalec

  • Posty: 156
  • Dołączył(a): Pn 19 sty, 2009 16:32
  • Lokalizacja: Poznań/Washington

Pt 28 cze, 2013 15:19

HEJ MY RÓWNIEŻ 2 LATA WCALE NIE INTERESOWALIŚMY SIĘ TYM A PO DWÓCH LATACH ZACZEŁAM BUKOWAĆ DOMKI KTÓRE SAMA WYBIERAŁAM I PO TYGODNIU ZARAZ DOSTAWALIŚMY SPORO OFERT TO ZNACZY TE KTÓRE BUKOWAŁAM ,A JAK TO JEST JEŚLI OGLĄDAŁAM DOM POWIEDZIAŁAM TAK CHCĘ TEN DOM, 3 TYGODNIE CISZA A TU DZIŚ PRZYCHODZI LIST ŻE ZNOWU SĄ DNI OTWARTE TEGO DOMU A WCZEŚNIEJ NIKT SIĘ NIE ODEZWAŁ ANI NIC O CO TU CHODZI? CZY KTOŚ MOŻE WIE???? POZDRAWIAM ;) ;) ;) ;)

Avatar użytkownika
BETI
Bywalec

  • Posty: 124
  • Dołączył(a): N 21 mar, 2010 18:55

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES