czas oczekiwania na otwarcie konta w banku LLoyds

N 30 cze, 2013 18:39

Chylę czoła i przepraszam, nie miałem zamiaru Cię urazić, źle odczytałem sens Twojego postu co nie ma nic wspólnego w wszechwiedzą a zwyczajnie z brakiem obycia z mojej strony. Jeszcze raz Przepraszam :)

Avatar użytkownika
lucky
Weteran

  • Posty: 886
  • Dołączył(a): Śr 24 sty, 2007 14:07
  • Lokalizacja: www.cham.co.uk

Pn 01 lip, 2013 16:16

lucky napisał(a):Chylę czoła i przepraszam, nie miałem zamiaru Cię urazić, źle odczytałem sens Twojego postu co nie ma nic wspólnego w wszechwiedzą a zwyczajnie z brakiem obycia z mojej strony. Jeszcze raz Przepraszam :)

Przeprosiny przyjete :D Ciesze sie, ze znalazla sie osoba, ktora umie sie przyznac do niedopatrzenia ze swojej strony, bo jak zauwazylam takich na polnews bardzo brakuje :gaah:

KAJkaCK
Rozkręca się

  • Posty: 94
  • Dołączył(a): Śr 13 lip, 2011 18:58

Śr 03 lip, 2013 02:37

A co sądzicie o banku NatWest? Podobno mają jakaś umowę z polskim PKO i przelewy na konto w Polsce powyżej, czy poniżej 100 Funtów są bezpłatne. Ma ktoś konto w NatWest i może coś napisać o procedurze/formalnościach i wymaganiach przy zakładania tam konta i potwierdzić informację, którą podałem?

Pozdrawiam

Avatar użytkownika
Edgar Froese
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 26
  • Dołączył(a): Wt 17 lip, 2012 01:08

Cz 04 lip, 2013 09:40

po co formularze
idz do banku i masz w kilka minut :D

Avatar użytkownika
nataszka1984
Bywalec

  • Posty: 179
  • Dołączył(a): Śr 17 mar, 2010 21:29

Pn 15 lip, 2013 14:58

Witam ponownie.

Czy ma ktoś konto w Nat West i może potwierdzić informację (lub zaprzeczyć) o darmowych przelewach do PKO w Polsce?

Bardzo mnie to interesuje.

Avatar użytkownika
Edgar Froese
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 26
  • Dołączył(a): Wt 17 lip, 2012 01:08

Pn 15 lip, 2013 15:10

Edgar Froese napisał(a):Witam ponownie.

Czy ma ktoś konto w Nat West i może potwierdzić informację (lub zaprzeczyć) o darmowych przelewach do PKO w Polsce?

Bardzo mnie to interesuje.


"Partner banku PKO BP w Wielkiej Brytanii - bank NatWest, poinformował swoich klientów, że podjął decyzję o wycofaniu ze swojej oferty pakietu NatWest Welcome, a tym samym o zakończeniu współpracy z PKO BP. Decyzja ta będzie obowiązywać od dnia 7 maja 2010 roku."

Avatar użytkownika
Lucy
Weteran

  • Posty: 1740
  • Dołączył(a): Wt 14 lut, 2006 13:11
  • Lokalizacja: darlington

Pn 15 lip, 2013 15:39

Ciekawe, czemu mnie to nie dziwi?

Informację posiadłem sprzed 5-ciu lat gdy to wprowadzano i potem nie udało mi się nic znaleźć na stronie Nat West. Mam nawet w pdf'ach ulotki i formularze do wypełnienia. Właśnie ten pakiet powitalny.
Zastanawiałem się, że nikt o tym nie pisze, tylko o innych formach przelewów do Polski.
Teraz rozumiem.

Dzięki za informację.

Avatar użytkownika
Edgar Froese
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 26
  • Dołączył(a): Wt 17 lip, 2012 01:08

Śr 24 lip, 2013 22:38

witam chcialbym odswiezyc temat ale interesuje mnie co innego a mianowicie chcialbym zrobic przelew z Lloyds do polskiego banku, wiem gdzie trzeba wejsc co nalezy zrobic, kod iban , swiftcode itp. ale nie wiem gdzie sie wpisuje kwote przelewu bo zadnej rubryki nie ma chyba ze przeoczylem ale watpie :lol: oraz zeby to bank polski pokryl przelew a nie angielski bo jest drogo 10f. internetowo bezp. w banku 20f :twisted:

Rutek
Początkujący na forum

  • Posty: 14
  • Dołączył(a): Śr 24 lip, 2013 21:53
  • Lokalizacja: Gateshead

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES