mercedes e 240 wasze opinie

Wt 27 sie, 2013 23:44

witam zastanawiam sie nad kupnem tego auta bo akurat sasiad ma do sprzedania a wiem ze autko jest w dobrym stanie,boje sie jednak ze tak duzy silnik jeszcze w benzynie i ze skrzynia automatyczna bedzie drogi w utrzymaniu co o tym sadzicie.
mercedes e 240 rok 2001 skrzynia automatyczna silnik 2.6 benzyna przejechane 58 tys mil.
dodam ze tygodniowo bede robil okolo 25 mil i ubezpieczenie to koszt 70 f miesiecznie

garincza.
Rozkręca się

  • Posty: 50
  • Dołączył(a): So 03 lip, 2010 21:00
  • Lokalizacja: Cracov

Śr 28 sie, 2013 06:17

ja posiadam takie auto, tyle że z silnikiem 3.2 benzyna, również automat, spalanie przy spokojnej jeździe mam około 14 litrów ( ale 220km pod nogą ) tak więc wiem za co mi pali, ten 2.6l silnik to v6 około 12 litrów powinien się zaspokoić, komfort podróżowania jest przeogromny i dzisiaj napewno innego auta bym nie kupił, ewentualnie S-klasę ale ona jest baaardzo droga w utrzymaniu, natomiast te E-klasy nie są drogie w utrzymaniu i porównywalne cenowo z innymi autami, zresztą przy takim przebiegu nie będziesz miał do czego zaglądać, jedyny minus tych aut to rdza i pod tym względem auto bym sprawdził, wychodzi ona w takich miejscach w których nawet zwykły laik nie sprawdza, jak coś to służę pomocą przy kupnie tego auta, bo znam ten model już na wylot :)

reloaded16
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 21
  • Dołączył(a): So 27 lip, 2013 23:01
  • Lokalizacja: Newcastle

Śr 28 sie, 2013 12:17

ok dzieki za podpowiedz bylem rano zobaczyc niestety tak jak pisales korozja prawie wszedzie takze odpuszczam

garincza.
Rozkręca się

  • Posty: 50
  • Dołączył(a): So 03 lip, 2010 21:00
  • Lokalizacja: Cracov

Śr 28 sie, 2013 17:46

poszukaj diesla z silnikiem 2151 e 220cdi świetna sprawa spalanie rewelacyjne na autostradzie jadąc 160km/h spalanie nie przekracza 6litrow super komfort wygoda automat oczywiście moja gwiazda jest z 2001r 143bhp śmiga rewelacyjnie części takie jak klocki tarcze oleje filtry śmieszne pieniądze np klocki przednie 14f tylne 12f filtr oleju do skrzyni 9f do silnika 8f powietrza 5f a jeśli chodzi o RDZE to niestety ze świecą szukać takiego który RUDEJ KOLEŻANCE SIĘ OPRZE :: :oops: OGÓLNIE POLECAM AUTO

aga11
Początkujący na forum

  • Posty: 8
  • Dołączył(a): Śr 28 kwi, 2010 12:49

Śr 28 sie, 2013 21:36

to jest racja, zależy kto co lubi, albo ekonomia 2.2d (95km) ale trwałość i małe spalanie albo 5.5 AMG ( 384km) ja wybrałem po środku i wcale nie żałuję, kiedy jest potrzeba to swobodnie wyprzedzam, ale komfort jazdy jest taki sam w każdym w modelu i inne modele konkurencji typu bmw serii 5 albo audi a6 ma daleko do e-klasy, jedyny minus tych aut to ich rdza, ale i z tym jak to się ogarnie to na parę lat jest spokój, a przynajmniej jaki komfort jazdy.

reloaded16
Stara się tutaj zaglądać

  • Posty: 21
  • Dołączył(a): So 27 lip, 2013 23:01
  • Lokalizacja: Newcastle

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

Powrót do MOTO UK

cron