karta kredytowa

So 31 sie, 2013 08:28

Witam, pracowałem w anglii jakieś 2 lata temu, zawróciłem do polski ( student). Konto mam w Barclays, dostałem kartę kredytową konto darmowe, wyjeżdzając miałem na koncie koło 250funtów, resztę wypłaciłem. Teraz jak się loguję online , to widzię że nie ma tego konta, karta byłe nieużywana ale na koncie pieniądze były. Pytanie, dlaczego. Kiedy logowałem się na konto rok temu wszystko było ok. Inne konta savings nie poznikały, a teraz tego jednego konta od karty brakuje. Co robić , wystarczy wizyta w banku i odblokują czy co?

stropp
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): So 31 sie, 2013 08:19

So 31 sie, 2013 09:31

stropp napisał(a): ... dostałem kartę kredytową konto darmowe, wyjeżdzając miałem na koncie koło 250funtów...


Karta kredytowa nie jest kartą bankową, debetową przypisaną do twojego konta osobistego. Pieniądze, które są na karcie kredytowej nie są twoimi pieniędzmi, tylko banku. Możesz pożyczyć je od banku, a następnie spłacać. Te 250 funtów to pewnie był limit jaki bank Ci przyznał. Widziałeś je na swoim koncie on-line pod subkontem karty kredytowej. Pewnie ważność karty kredytowej wygasła, ty nie odebrałeś nowej karty i konto zostało zamknięte.

Avatar użytkownika
andypolo
Weteran

  • Posty: 426
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2012 20:25
  • Lokalizacja: C-L-S

Pn 02 wrz, 2013 18:03

Dostałem kartę, ale musiałem wpłacić na konto 20 funtów aby tam było, wszystkie pieniądze były moje. Żadnego debetu nigdy nie zrobiłem i powiedzieli że i tak nie zrobię bo to podstawowe dermowe konto, a wszystkie pieniądze które zarobiłem wypłaciłem na powrót do Polski. Po tym jak przyjechałem to wpłynęło mi 200 funtów ostatniej wypłaty z anglii i postanowiłem je zostawić ( kurs w wypłacie w polsce tragiczny). Sądziłem że tam będą i będę miał je na powrót. Jest jakaś szansa że mogę je odzyskać, albo że są na innym koncie zablokowane?

stropp
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 2
  • Dołączył(a): So 31 sie, 2013 08:19

Cz 05 wrz, 2013 19:59

Po prostu zadzwoń do banku i zapytaj.

Avatar użytkownika
andypolo
Weteran

  • Posty: 426
  • Dołączył(a): Pt 17 lut, 2012 20:25
  • Lokalizacja: C-L-S

Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

Powrót do PRAWO, BENEFITY, PODATKI, BANK, BIZNES

cron