Agencja Pracy 247 Staff

Polaków rozmowy na każdy temat, także humor i ciekawostki. Nie wiesz gdzie zacząć? Zacznij swój wątek tutaj.

So 07 wrz, 2013 10:09

Ludzie nie wypisujcie bzdur, jeżeli ktoś jest "burakiem" czyli zachowuje się na niskim poziomie, to trudno traktować takiego z przyjemnością.
Akcja czyni reakcję. A nam rodakom często brakuje cienia przyzwoitości, delikatnie powiedziawszy.

W tej agencji pracują bardzo mili ludzie, i nie dlatego, że mają w tym interes ale tacy są.
Mi pomagali dalej nawet nie mając już z tego korzyści.
Odnośnie mówienia sobie na ty...Natalia jest miła, uprzejma ogólnie jest "w porządku" osobą, jeżeli ktoś ma z tym problem, że zwraca się do niego po imieniu to cóż, na głupotę nie ma lekarstwa. Może lepiej zwracać się do takiego lub takiej per "królu niesamowity i złoty szanuję twoją królewską d..ę"
Ludzie ale mają problemy :)
Polecam agencję 247staff.

Jestem pracownikiem fizycznym.

Adam J.
Cześć, jestem tutaj nowy

  • Posty: 1
  • Dołączył(a): Wt 06 sie, 2013 19:50
  • Lokalizacja: Redcar

So 07 wrz, 2013 14:44

No tak jesli ktos w swym poscie rzuca " burakami " pod adresem ludzi majacych inne zdanie to sam tez nie wystawia sobie dobrego swiadectwa. Widac zasady Savoir vivre nie sa znane nowemu internaucie na tym forum.

Co do meritum , to o tej agencji tez nie mam dobrego zdania a wszystkim ktorzy szukaja zatrudnenia proponuje tak jak zalozyciel tego watku zapytac ludzi I bardzo dobrze sie zastanowic .

Avatar użytkownika
stare ludzie
Weteran

  • Posty: 317
  • Dołączył(a): Wt 31 maja, 2011 20:33

Poprzednia strona Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

Powrót do POGADUCHY

cron